0

Jedzenie wegańskie i Kowal to bardzo niebezpieczne połączenie xD
ale pasztet Mu smakował ;D

1

@TheNekro94 Jestem po trzecim odcinku jak Jan Paweł przyszły krul Polski obcina Palec przyszłej - niedoszłej teściowej syna. ;D
Pięknie sie to oglada ;D
- Bo w końcu gdzies tam na świecie dzieci głoduja, O na przykład tu... Dzieci chłopów, Biedne, głodne dzieciaczki, a właśnie.,, Obiad
Zajebiste ;D
Bartek Topa? dla mnie TOP


1

@takisobiektos Za 3 dni przyjada Celtics to troszkę Brodę uspokoja. ;D

0

@HighestInTheRoom Jestem przekonany, że Jacula Zieliński już tam coś szykuje nad wzmocnieniem składu. Będzie dobrze ;)
@titikaka Ja również bym chciał aby Legia teraz szykowała formę na cienka jak sik pajaka Barcelonę czy wrzutki w 1/8 LM, ale realia Polskiej piłki sa jakie sa. Cieszmy się z tego co jest. ;)

2

@esem91 Jestem tego samego zdania. Na poczatku sezonu bramki strzelaliśmy jak na zawołanie. Cos się zacieło i trzeba koniecznie popracować w obronie + Tobiasz musi wskoczyć na wyższy poziom. Dużo czasu i wierzę, że Kosta wszystko pięknie poukłada. ;)

11

Piękne losowanie!!!
I co najważniejsze rewanż w Warszawie.
Jedziemy z Nimi ;D
(L) ❤❤❤

/photo/1

3

@Gaz Placek

7

@kynio302 ale potężne KO
Takich to mi nie żal cwaniakuje z kosa wielki kozaczek szybka kombinacja dwa gongi i chłop nie wie gdzie jest. Z takimi pajacami to króciutko. Brawo.

0

@Awtameok_Klana No nie, On nie złapał tej piłki. Widać, że piłka się wyślizguje i zgodnie z zasadami zawodnik musi piłkę mocno trzymać w dłoniach. a tu nie ma mowy o czymś takim. Żle obliczył lot :)

0

@Awtameok_Klana Z prostego powodu bo ten w białej koszulce miał złapać piłkę. Wypadła mu i goście w pomarańczowych strojach przejęli piłkę. ;)

1

Browns vs Bears
Ostatnie sekundy Browns prowadza 3 pkt.
Hail Mary w wykonaniu Ekipy z Chicago. Biali musza złapać piłkę w polu punktowym, żeby wygrać mecz.
Na piłce Fields. Rozglada się, szuka, potężna laga i.... chłopie łap piłkę!!!!
Browns to biora. Brawo Przegrywy z Chicago.... ;D



1

@Comentateiro Jazda Celtics!!!
;D

1

Everton 4 ostatnie mecze:
4 zwycięstwa w bramkach 8-0
Można? można

0

@BartqRKO Oj bardzo bym się ucieszył ;D

1

@michal26 Tak jak napisał @BartqRKO bez picków to nie ma o czym rozmawiać. Pamiętaj, że jako strona aktywna musisz druga stronę do trejdu przekonać i tu ten pick odgrywa decydujaca rolę. Wszyscy w lidze widza, że czegoś bardzo potrzebujecie i to wykorzystaja. Lakers z tym swoim I rundowym z 2029 nie maja za bardzo mocy. To raz a dwa chyba nie sadzisz, że wymienisz DaRussella jeden do jeden za jakiegoś kozaka? Na 100% tak nie będzie a oddanie Hachimury czyli gościa który daje pkt i energię z ławki to również strzał w stopę. Jak widzisz pole manewru Lakers jest dośc ograniczone. Uważam, że skończy się tak, że pozbieracie kogoś za minimum i to będzie wszystko. ;)

1

@greedo Tylko jeden człowiek na tej planecie może ogarnać ten bajzel.
Człowiek od zadań niemożliwych.
Czesio "711 zgłoś się" Michniewicz
Brać do póki wolny i ładnie w raczki ucałować.

6

To chyba już czas....
Czas wyciągnąć wnioski i od teraz każdy mecz jak finał.

0

@Azi Staty nie kłamia jesteśmy Dziadami.

1

Powtarzam to odkad pojawił się w Naszym klubie. I będę to powtarzał zawsze.
Rafinia to zwykły PLaCEK jest.
Spakować ładnie i wysłać DPD każdemu kto się no niego nabierze i jeszcze ładnie w raczki ucałować.

0

@michal26 Nie wiem czy przeskoczymy w tym sezonie 7 pkt Legia może trafić na silnego rywala. Natomiast uważam, że jest bardzo duża szansa aby w kolejny sezonie nasza trójka Legia, Raków i Lech zrobiła więcej niż 8 pkt.

1

@sidi12843 Stań na palcach jak baletnica i przejdzie. Za mało magnezu w organizmie, albo za dużo kawy.

3

@kamilop Oczywiście, że przekaz będzie pro rzadowy a przynajmniej nie będa władzy przeszkadzać bo Solorz ma spore biznesy i nie chce ich stracić. Więc bedzie tańczył jak mu zagraja.
Masa kiedyś w wywiadzie powiedział, że On nie boi sie gangusków tylko Polityków. a dlaczego? bo maja ogromna władzę.
@jacobFCB Moim zdaniem TVN nic nie straci. Ma twardy elektorat ogladajacych i to już się nie zmieni. Najwięcej straci TVP bo odejdzie mnóstwo pisorków zakochanych w propagandzie rzadowej. Oni teraz będa szukali swojego miejsca w tym Nowym dla nich świecie/rzeczywistości. I tu pewnie wygra TV trwam i inne Republiki.

5

@Luciano99 Łezka sie w oku kręci. Jak ten czas zpierd.. to znaczy pędzi.
Złota ekipa.

3

Jayson Tatum vs Cavs - 27 pkt, 11 zb i 3 as. Zwykły dzień w pracy ;D
Celtics łatwo i w tej chwili we własnej hali maja bilans 12-0. Jedyna niepokonana ekipa w lidze na własnym podwórku. ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
#BleedGreen


5

@arasz1819 Dokładnie mówi jak jest.
a w Barcelonie farmozony pt: Każdy mecz jak finał i że trzeba wyciagnać wnioski 5 rok z rzędu.
No z czym do ludzi?

1

@Comentateiro Się da. Tylko u Nas wiecznie co się nie daje. Szkoda.

1

Tymczasem Slavia Praga pewnie wygrywa grupę G a Sparta Praga zmierza po drugie miejsce w gr. C rozgrywek LE. Wielkie brawa dla Naszych południowych somsiadów z Czechosłowacji
Można? Można

24

Czyste konto
3 pkt zostaja w Stolicy
pkt do rankingu nabite
awans i Legia na Wiosnę ma Puchary
Duma Panowie (L) ❤❤❤
Raków powodzonka!!!

/photo/1

0

@kanver_ Tu chodzi tylko o awans. Nic więcej ;)

1

@takisobiektos To co powinni dostaja mocno na łeb. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?