2

@FacioFCBARCA Ravens w ataku nie istnieja. Chiefs pewnie kontroluja to co się dzieje.

2

Brawo Ravens!!!
Walczyć grać!!!
Jazda Lamar

1

@Lionel_Messi10 Tak bywamy. Jesteśmy najlepsi w lidze więc nie martwi mnie ta porażka. ;)

28

Smutne to.... :(

/photo/1

6

Xavi: Cierpieliśmy i byliśmy lepsi

0

ale wylewy w obronie przy tej drugiej bramce matko kochana jak w fifie.

2

Xavi: Byliśmy lepsi

0

@Murazor Dobre pytanie.

0

Tak się zastanawiam co sobie teraz Lapcio myśli ogladajac taka padakę?
Dzwignie wyczarował, Lewandowskich, Rafiniów i innych magików naściagał i gramy taka srakę.

6

Czyli co? zostaje nam Liga Miszczów
xD

4

Spokojnie zaraz się rozkręca xD

0

Jesteśmy kurwa dziadami

1

@Xxxbarca4ever Gdyby jednak któś z Was nie zrozumiał tej formuły to mówiac po ludzku - skrócony wzór Hajty.

1

@takisobiektos Tak to bywa w życiu. Jedni traca drudzy się bogaca. To tylko kwestia czasu jak trafi do Villarealu, Sevilli czy Innego Red Bulla.

3

Pimienta >Czawi
I mieliśmy Pimientę w klubie aj

0

@FcPortoFan1999 Gdzie podpisać? ;D

0

@Roobo Jestem w 100% przekonany, że nie wytrzyma i szybko na ławkę wróci. Zrobi sobie przerwę podładuje akumulatory i jazda dalęj. Tacy trenerzy nie potrafia żyć bez emocji i rywalizacji.

1

a gdyby Klopp ruszył do Turynu?
Max pewnego poziomu nie przeskoczy. Welcome to Juve Kloppinho.
Forza Juve!!!!
❤❤❤

1

@NeroTFP1 Oj nie.. ;D
moja niechęć wobec tej słabszej czerwonej strony Liverpoolu jest od dziecka. I zawsze zawsze życzę im jak najgorzej. ;)
@LM10GOAT Mam nadzieję. Xavi na ławce, anfield rozśpiwane czego chcieć więcej ;D

1

a może wymiana Xavi do Liverpuszu a Kloppik do Nas?
ależ to by była piękna historia. xD
Liveprusz upada i sobie ten gł... a Barcelona na szczyt. Marzę.

1

@Kgorecki2500 To wszystko idzie w bardzo złym kierunku... ;(

2

@MESSIah16 To też ciekawe
Bo obaj przestepcy wczoraj mieli siłę aby wyściskać się z ich kumplem Prezydentem a dzisiaj już siły nie maja. Ciekawe no chyba, że pochlali z Dudełem i teraz odsypiaja tzn żle się czuja.

5

@Kamiloza91 Ma DNa Barcy także jak najbardziej jest na liście Lapcia.

0

@Lisuuu a może zamiast dobrych czipów korzystamy z chińskich podróbek i dlatego kopiemy się po czole?

0

Spokojnie. Wyciagniemy wnioski i od teraz każdy mecz jak finał.

0

@Encore No z tego co mówia Hawks to pół ligi jest tym gościem zainteresowana. I wcale się nie dziwię bo to kawał grajka jest. ;)

3

@kubix05 Legenda Barcelony!!!
Sto lat El Pistolero ❤❤❤

0

@Encore Oczywiście, że tak bo Hawks teraz mocno trzymaja za jaja Lakers. albo dacie Nam to co chcemy albo Murray pójdzie gdzie indziej. Krótka piłka. ;)

2

j@Encore Wiadomo kogo nie stać na usługi tego Pana. Czyli Lakers. Hawks powinni szukać trejdu gdzie mocno na tym zyskaja. I jesli taki bedzie główny cel GM Jastrzębi to wyjda na plus.
@MesQueUnClub96 Tylko po co Hawks drugi rozgrywajacy? maja Younga i to wystarczy. Lakers nic nie maja. Chyba, że zmięknie im rura i oddadza Reavsa. Hawks bardzo chca tego białaska u siebie.

0

@draxidox Kamiński i Wasik - Męczennicy XXI wieku. Dajcie spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?