fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kratos1990 Ehh bogacze i ich problemy.
0
@Dynak "Tylko, że do zamykania ust nie trzeba zabijać... "
No właśnie trzeba to swego rodzaju sygnał dla pozostałych, którzy chca brużdzić putlerowi albo jesteś ze mna albo przeciwko mnie czyt. zginiesz marnie. ;)
a z Prigożinem jak było? przecież już się zbierali do Moskwy po putlera i co? i nagle zginał w samolocie tak? ;D
1
@Dynak a może chcieli mu zamknać usta, żeby nie krytykował władzy w trudnym dla Putlera momencie. Na Ukrainie mu słabo idzie i jeszcze ten Nawalny i jego krytyka. Putler nie wytrzymał ciśnienia i mamy co mamy.
6
@Jakchcesz Jak to co? No nawalił się i miasto terroryzuje z Wackiem w dłoni.
1
@kuz Jaka jest szansa, że wyleci? dokładnie 11,453% wyliczone z wzoru Hajty.
2
@Arden Jedno nie wyklucza drugiego. Teraz Mekambe a za rok bierzemy Hochlanda i bierzemy triplety co sezon. Proste
2
Remontada Legii!!!
Jazda Panowie!!!!
1
Brawo Legia. Walczyć walczyć Panowie!!!!
(L)
0
@Arden Tomek Truskawka Hajto
2
Legio co Ty robisz?
0
@Kidd Przecież ten tytuł to był wypadek przy pracy. Skoro jesteśmy tacy mocni to dlaczego teraz kopiemy się po czole? Co się zmieniło?
Ja nie powiedziałem, ze Mekambe przyniesie im złote góry tylko napisałem, że ściagaja najlepszych. Nas na najlepszych nie stać.
0
@Kidd To prawda tak było kiedyś. Dzisiaj po rzadach okularnika, Barcelona nie jest w stanie bić się z wrzutkami. Nie stać Nas na klasowych grajków którzy będa rywalizować jak równy w równym. Wrzutki ściagaja Belingamów, Mekambów i innych magików a Barcelona zawodników za darmo albo grajków pokroju Oriola czy Rafinie albo emerytów jak Lewandinho. To max na co Nas obecnie stać.
0
@messi564 Wysokie ceny za palifko?
Ja mam wywalone jajka na to. Jeżdzę rowerem i mnie to nie obchodzi. Pełny profit.
0
@Popitek12 Zdecydowanie NIE
1
@Comentateiro Będzie ciężko ;D
1
I taka ciekowstka:
chyba w 2075 roku 14 Lutego będzie tłusty czwartek i te Walentynki. Także tak.
2
@LM10GOAT Z wujkiem? to żadna zdrada przecież w rodzinie nic nie ginie.
0
@Destroyer_of_Worlds Brawo ;)
araujo nie sprzedam bo jest dlv mnie ważnym graczem i kocha Barcelonę do tego ma DNa Barcy więc wiesz ;D nie mogę go tak sprzedać. ;)
1
60 mln? Ja w Football Managerze Franka za 120 milionów sprzedałem. Za 120 mln euro i to nie w żadnych ratach czy wypożyczeniach z opcja wykupu za czysty kesz.
Kasztany
2
@Benz Telewizja publiczna powinna być wysadzona w powietrze. Taki twór nie powinien istnieć. Politycy z Naszych cięzko zarobionych pieniedzy robia sobie prywatny/partyjny folwark. I perfidnie śmieja się w twarz Polakom.
0
@RomanHoffer Może być coś na rzeczy bo kaczyński coś tam przebąkiwał pod kulfonem, że stworzy pisowska TV. Natomiast trzeba się zastanowić czy to ma sens? bo kaczka żyć długo nie będzie co za tym idzie rzadzić również długo nie będzie. Pis się rozpadnie i to będzie tyle z imperium medialnego czarodzieja z Żoliborza.
TVN budował się latami podobnie Polsat.
5
@Arden I to jest prawdziwy mental
2
@MeAndSwan I co z tego, że chca? chcieć to Oni sobie moga. lewica w Poslce ma tyle do powiedzenia co Wasik z Kamińskim w Sejmie. Czyli nic.
0
@FcPortoFan1999 Powiem szczerze, że może być nawet Czesio Michniewicz abyśmy tylko odeszli od tego DNa i zaczeli grać inna piłkę. Szybko i do przodu.
0
To co?
Welcome to Barcelona Tomek Tuchel tricks & skills Danza Kaduro 2024
0
@FcPortoFan1999 Masz rację głowy skupione tylko na Molde. W lidze jeszcze dużo grania. Nie walczymy już o Puchar Polski więc odpoczynku będzie więcej. Do tego walka z czołówka i szansa na to, że odrobimy punkty. Zobaczymy co się wydarzy. ;)
3
@Pawel13sz Że w tym gronie nie ma Czesia Michniewicza to jest skandal.
0
@takisobiektos No gdyby wybrał Wielkie Juve to byłbym przeszczęśliwy, ale coś czuje, że wybierze słoneczna Hiszpanię. ;)
Słaba liga, dużo kasy bo perez nie będzie oszczędzał, ciepełko dobre jedzonko no czego chcieć więcej?
0
@TR3YWAY Nie mamy pieniędzy i to jest kluczowy czynnik, który wyklucza grajków pokroju Kimisia, Zubiego czy innych koazków. Osobiście uważam, że skończy się na jakimś emerycie za darmo lub kolejnym Oriolu.
3
@TR3YWAY Przerwę wykorzysta na naukę Hiszpańskiego. Wszystko sobie poukłada. I tak jak słusznie napisałeś, pieniadze, niezła kadra i genialny trener tu może być dominacja na lata w LL.
@priest9999 Nie wykluczam bo Niemieckie media mocno na Klopinia naciskaja w tej kwestii.