fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czytam sobie ten wywiad z Frankiem i tak się zastanawiam dlaczego w piłce nożnej jest taki problem publikować tzw salary cup drużyny czyli listę płac coś na wzór NBa, NFL, NHL czy MLB. O co tu chodzi? co wstydza sie pokazać ile zarabiaja?
0
@Mow_mi_Douglas Tak zwany efekt "Dobrej Zmiany". xD
7
@pluszek Lepsza konferencja Szymona niż kabaret w wykonaniu Witek i jej reasumpcje z dupy wyjęte.
1
@Essos Mózg nie potrafi tego objać, ze taki Kawał grajka i nie zagrał na takim turnieju. Szkoda ale ME nie sa dla wszystkich. Tak to bywa w życiu.
2
@BrudnyJoe Witamy Świeżaka...
@Danny Gaucho przedstawi Ci zasady panujace na tej stronie.
0
@michal199500hehe
Kogoś sprzedać xD
Kogoś kupić xD
To by było na tyle
1
@NeroTFP1 Czytałem jego historię, śledziłem jego grę w Legii a następnie w Moskiwe i powiem Ci, że jest mi go szkoda tak po ludzku. Nie rozumiem tych docinek czy podśmiechujek z Niego. Po wyjeżdzie do Rosji gdzie był sam jak palec gdzie nie miał przyjaciół, rodziny nie miał do kogo gęby otworzyć w świecie pełnym przepychu i bogactwa no pogubił się chłopak i to strasznie. Nie było osoby, która by go pokierowała. Nie miał z kim porozmawiać o problemach. Potoczyło sie jak potoczyło ja Życzę Mu jak najlepiej aby wrócił do rodziny i spróbował raz jeszcze wszystko poukładać.
0
@FcPortoFan1999 Także jest w czym wybierać. Poczekajmy.
6
@vangoor Z całym szacunkiem ale Brighton to nie Barcelona.
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze Czesia Michniewicza bym nie skreślał to ambitny chłop.
1
Manitka De Zerbiego? nie rusza mnie to bo Flick wygrał Ligę Miszcóf.
Flik>De Zerbi
1
Legia w tym sezonie na Puszczy zrobiła 2 pkt na 6 możliwych.
Wstyd, żeby z takimi plackami gubić pkt.
1
NIedzielny Rosołek ratuje przed kompromitacja.
Walczyć Panowie do końca!!!
(L)
0
@FcPortoFan1999 I to jest poważny problem Naszej ligi. Nie mamy pieniędzy na dwie równorzędne kadry, które skutecznie walcza w Europie i w krajowych rozgrywkach. Coś kosztem czegoś.
3
@Arden Podobnie jest z Portugalcami. No nie mamy do nich szczęścia. Klatwa figo bo inaczej nie można tego wytłumaczyć.
0
@FcPortoFan1999 Oby jak najdłużej ;D
5
@Emhyr To po Nowo Zelandzku a oznacza:
“Let us be united; not pulling against one another”
Zwróćcie uwagę na jego tatuaż jest Nowo Zelandzki. Charakterystyczne zawijasy, które maja określona symbolikę np:
“Kaua e mate wheke mate ururoa.” - Nie umieraj jak Ośmiornica tylko jak potężny rekin. Badz dzielny i walcz o to w co wierzysz.
0
@Arys To tylko kwestia czasu. Ludzkość idzie właśnie w tym kierunku. Wybieramy Eko energię i tylko czekać na przełom w kwestii sprawnego magazynowania bo zapotrzebowanie jest coraz większe.
0
@FcPortoFan1999 Jak skończymy w Europie to wszystkie siły pójda na Ligę. I nie ma znaczenia czy będziemy grać z Topem naszej Ligi czy nie. Bedziemy wypoczęci nie gramy już w PP więc bijemy się o tytuł z każdym.
2
@bartas97 Legia wygra Ligę. Majac gre w pucharach sa zaledwie kilka punktów do fotela lidera rozgrywek. W momencie gdy przygoda w Europejskich Pucharach się skończy to Legia zacznie grać tak jak trzeba. Na drugim miejscu ktoś z trójki Jaga, Lech, Pogoń. Raków jeszcze bym nie skreślał bo tu jeszcze jest dużo grania i wszystko może się zdarzyć.
0
@karoleq992 NIe ma sie co dziwić chłopak po szkole do odrabiania lekcji a w weekendy praca dorywcza w Barcelonie. No ile można? przecież to młody chłopak jeszcze.
1
Cierpielismy i byliśmy lepsi - Xavi
0
@626 No Celta na bank cos wciśnie
1
Rafinia to jest zwykły placek, który nadaje się tylko do pornosów z ta fryzurka.
3
@karoleq992 Trenuje go Czawi i nagle nie wie co ma grać. Standard w Barcelonie.
2
Jesteśmy dziadami
3
@Rastafarnianin Wielkie Brawa Bologna!!!
0
@Forsyth I tu pełna zgoda powinny powstać pod warunkiem, że sa odpowiednio zaplanowane i przygotowane przez fachowców a nie polityków z chorymi ambicjami.
1
@Forsyth Ja zapytam kurtuzyjnie widziałes blok węglowy w Ostrołęce? sztandarowy projekt pisdu kosztował Polaków 1,3 mld zł a docelowo miało być 6 mld złotych. Zgadnij co się z tym blokiem węglowym dzieje? już go rozbieraja,
Projekt za 1,3 mld
Projekty nieudaczników z pisu to pieniądze wywalone w błoto.
1
@MesQueUnClub_87
Ojciec Chrzestny
Chłopcy z ferajny
Prawo Bronxu
Wrogowie Publiczni
Człowiek z Blizna