fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No tak grajacy Boston czyli wszystko pchamy pod kosz to jest walec. No nikt nie zatrzyma Krzyśka- Tatuma - JB
Celtics +15
1
@Comentateiro W tym sezonie to bierzemy. ;)
@FcPortoFan1999 Doceniam ironię. To będzie ten sezon.
1
@Rifek No co zrobisz taka jest charakterystyska tego sportu ;D
Mimo tych ponad 3 godzin warto zobaczyć to widowisko.
2
@zadafcb Brock Purdy on musi zgrać na poziomie all star. Majac tak potężna ofensywę musi pozamiatać te dziady z Chiefs ;D
Let's Go 49ers!!!!
#PurdyMusisz
1
Tuchel żle rozegrał ten mecz. Powinien dzisiaj postawić autobus i spokojnie zagrać na remis. Jest jeszcze mnóstwo grania i Leverkusen straci jeszcze pkt. Teraz -5 do lidera.
3
Baja na stojaco. Zasłużone prowadzenie aptekarzy.
1
@tbas Gdzie tam przecież Złota Wara i ten sędzia to kumple więc pewnie skończy się na pouczeniu. ;)
2
Girona króciutko z tymi madryckimi plackami. Naprzód
1
@kamilop Zapominasz o jednej chyba istotnej rzeczy. To nie Football manager, że sprzedamy tego i tego i kupimy sobie tego i tego. Jeśli sprzedamy Franka to wszyscy będa wiedzieli, że jakieś tam pieniażki mamy i jak myślisz co się stanie? za zwykłego placka będa krzyczeli po 50 mln bo Barcelona go chce. My od lat jesteśmy Januszami biznesu nie bez powodu. My nie umiemy w transfery. My tylko umiemy ściągać grajków za darmo.
3
@HighestInTheRoom Jedziemy z Nimi!!!
Po zwycięstwo
(L)
5
@Luciano99 Nie ma żadnej rosji. rosje wymyśliliście Wy dziennikarze.
2
"rosja nie ma żadnych roszczeń terytorialnych wobec Polski, Łotwy ani innych krajów na kontynencie" - putler
Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju szykuj sie do wojny.
2
@takisobiektos Nie ma się co dziwić bo chłopak w tak słabej organizacji jest cienki jak sik pajaka. Ostatnie 10 spotkań i chłopak średnio w 20 minut robi 4pkt? w całej karierze ma 27% za 3?
7 pick? Przecież Koszarek po piwku ma lepsze statystyki.
9
@kakusus Walczyć za te zdradzieckie mordy z Wiejskiej a nigdy w życiu. Nie mam zamiaru naprawiać błędów polityków karabinem. Broniłbym tylko swojej rodziny i nic więcej.
1
@takisobiektos ale dał do pieca xD
Ewidentnie mu zeszła xD
1
@Ptasior I to jest potężny bład ze strony Władzy w Polsce od Lewej do prawej, że ślepo wierza amerykanom. My powinnismy teraz budować potęzna armię bo w razie konfliktu wypna na Nas dupe i zosaniemy sami.
1
@Arkon Tak zostało jeszcze jedno wolne miejsce w składzie także czekamy na jakieś ruchy. Bo ławke mamy jedna z najgorszych w lidze. ;D
1
@Arkon Nie znam człowieka. Z tego co czytałem to kolejny środkowy a w tej chwili mamy ich 3. Za tego grajka oddaliśmy 2 picki II rundowe i Stevens także nie ma tragedii. ;)
Przyda się choć na tej pozycji jest spory tłok w Bostonie ;D
1
@pioz123 Tu nie trzeba z nimi walczyć Oni sami siebie wykończa xD
0
Hansi Flick do Grudnia
1
Wrócił do Domu
Marcus Smart ❤❤❤
:(
https://x.com/i/status/1754607144807096724
4
@Comentateiro Ja bym sobie bardzo życzył abyśmy na kilka sezonów odeszli od tego DNa i klepania mozolnie do boku i do tyłu, które nic nie wnosi do gry. Przeciwnicy już się nauczyli jak zatrzymać Barcelonę jak grać przeciwko Barcelonie. Tu potrzeba trenera, który nauczy Naszych 3 podaniami stwarzać zagrożenie pod bramka rywala. Grać szybko bez zbędnego klepania.
0
Jazda atleti!!! Jazda z wrzutkami.
2
@Matt_i1992 @Culer9002 Tu zaszło jakieś nieporozumienie. Ja kibicuje Barcelonie i wypraszam sobie takie insynuacje.
;D
2
Juve per sempre sara ❤❤❤
Forza Juve!!!!
2
@TR3YWAY Biorę gaśnicę i napierd... do skutku xD
5
@zadafcb Nigdy nie postawię na Chiefs. Nigdy!!! ;D
49 to biora ;D
No jeszcze mogę @Kessie dogonić więc #49ersMusicie ;D
@Adran360 Już nikt Cię nie dogoni więc wielkie wielkie brawa i Gratulacje byczku. ;D
5
Mame nie tera Maszyna Czawiego ruszyła
0
Odkad Lewy zaczał te szopki że chce być więcej pod gra to zrobił się z Niego potężny placek. No chłop ma problemy poprawnie piłkę przyjać.
0
@FcPortoFan1999 To lepiej jak Henryk strzeli dwie i Baja wygra