2

No tak grajacy Boston czyli wszystko pchamy pod kosz to jest walec. No nikt nie zatrzyma Krzyśka- Tatuma - JB
Celtics +15

1

@Comentateiro W tym sezonie to bierzemy. ;)
@FcPortoFan1999 Doceniam ironię. To będzie ten sezon.

1

@Rifek No co zrobisz taka jest charakterystyska tego sportu ;D
Mimo tych ponad 3 godzin warto zobaczyć to widowisko.

2

@zadafcb Brock Purdy on musi zgrać na poziomie all star. Majac tak potężna ofensywę musi pozamiatać te dziady z Chiefs ;D
Let's Go 49ers!!!!
#PurdyMusisz


1

Tuchel żle rozegrał ten mecz. Powinien dzisiaj postawić autobus i spokojnie zagrać na remis. Jest jeszcze mnóstwo grania i Leverkusen straci jeszcze pkt. Teraz -5 do lidera.

3

Baja na stojaco. Zasłużone prowadzenie aptekarzy.

1

@tbas Gdzie tam przecież Złota Wara i ten sędzia to kumple więc pewnie skończy się na pouczeniu. ;)

2

Girona króciutko z tymi madryckimi plackami. Naprzód

1

@kamilop Zapominasz o jednej chyba istotnej rzeczy. To nie Football manager, że sprzedamy tego i tego i kupimy sobie tego i tego. Jeśli sprzedamy Franka to wszyscy będa wiedzieli, że jakieś tam pieniażki mamy i jak myślisz co się stanie? za zwykłego placka będa krzyczeli po 50 mln bo Barcelona go chce. My od lat jesteśmy Januszami biznesu nie bez powodu. My nie umiemy w transfery. My tylko umiemy ściągać grajków za darmo.

3

@HighestInTheRoom Jedziemy z Nimi!!!
Po zwycięstwo
(L)

5

@Luciano99 Nie ma żadnej rosji. rosje wymyśliliście Wy dziennikarze.

2

"rosja nie ma żadnych roszczeń terytorialnych wobec Polski, Łotwy ani innych krajów na kontynencie" - putler
Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju szykuj sie do wojny.

2

@takisobiektos Nie ma się co dziwić bo chłopak w tak słabej organizacji jest cienki jak sik pajaka. Ostatnie 10 spotkań i chłopak średnio w 20 minut robi 4pkt? w całej karierze ma 27% za 3?
7 pick? Przecież Koszarek po piwku ma lepsze statystyki.

9

@kakusus Walczyć za te zdradzieckie mordy z Wiejskiej a nigdy w życiu. Nie mam zamiaru naprawiać błędów polityków karabinem. Broniłbym tylko swojej rodziny i nic więcej.

1

@takisobiektos ale dał do pieca xD
Ewidentnie mu zeszła xD

1

@Ptasior I to jest potężny bład ze strony Władzy w Polsce od Lewej do prawej, że ślepo wierza amerykanom. My powinnismy teraz budować potęzna armię bo w razie konfliktu wypna na Nas dupe i zosaniemy sami.

1

@Arkon Tak zostało jeszcze jedno wolne miejsce w składzie także czekamy na jakieś ruchy. Bo ławke mamy jedna z najgorszych w lidze. ;D

1

@Arkon Nie znam człowieka. Z tego co czytałem to kolejny środkowy a w tej chwili mamy ich 3. Za tego grajka oddaliśmy 2 picki II rundowe i Stevens także nie ma tragedii. ;)
Przyda się choć na tej pozycji jest spory tłok w Bostonie ;D

1

@pioz123 Tu nie trzeba z nimi walczyć Oni sami siebie wykończa xD

0

Hansi Flick do Grudnia

1

Wrócił do Domu
Marcus Smart ❤❤❤
:(
https://x.com/i/status/1754607144807096724

4

@Comentateiro Ja bym sobie bardzo życzył abyśmy na kilka sezonów odeszli od tego DNa i klepania mozolnie do boku i do tyłu, które nic nie wnosi do gry. Przeciwnicy już się nauczyli jak zatrzymać Barcelonę jak grać przeciwko Barcelonie. Tu potrzeba trenera, który nauczy Naszych 3 podaniami stwarzać zagrożenie pod bramka rywala. Grać szybko bez zbędnego klepania.

0

Jazda atleti!!! Jazda z wrzutkami.

2

@Matt_i1992 @Culer9002 Tu zaszło jakieś nieporozumienie. Ja kibicuje Barcelonie i wypraszam sobie takie insynuacje.
;D

2

Juve per sempre sara ❤❤❤
Forza Juve!!!!

/photo/1

2

@TR3YWAY Biorę gaśnicę i napierd... do skutku xD

5

@zadafcb Nigdy nie postawię na Chiefs. Nigdy!!! ;D
49 to biora ;D
No jeszcze mogę @Kessie dogonić więc #49ersMusicie ;D
@Adran360 Już nikt Cię nie dogoni więc wielkie wielkie brawa i Gratulacje byczku. ;D

5

Mame nie tera Maszyna Czawiego ruszyła

0

Odkad Lewy zaczał te szopki że chce być więcej pod gra to zrobił się z Niego potężny placek. No chłop ma problemy poprawnie piłkę przyjać.

0

@FcPortoFan1999 To lepiej jak Henryk strzeli dwie i Baja wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?