0

@Rl9k1nG Przecież awans Napoli to pewniaczek. Gratuluje wygranej. ;)

1

@Ojciec5tkidzieci W tym sezonie cień piłkarza, który nie tak dawno czarował Polskie boiska.

4

@TR3YWAY Ta wspomniana dyskryminacja szybko sie ulotni z główki w momencie gdy Julcia pójdzie do Wojska albo będzie musiała wymienić koło w samochodzie.
#PiekłoKobiet

0

@nelson25 Pierwszy komentarz pod tym lapkiem. Pytanie do czego Ci potrzebny?

"Piszę opinię po miesiącu użytkowania, uczucia mieszane, niby i9 13900hx ale w porównaniu do stacjonarnego i 9 9900k każda aplikacja uruchamia się dużo wolniej choć wyniki w testach syntetycznych są 2x lepsze. Podobnie z grafiką w stacjonarnym mam RTX 2080 z i9 9900k w testach syntetycznych wychodzi gorzej od RTX 4070 laptop ale w Predatorze w grach np. Cyberpunk w ustawieniach standardowych mocno przycina. Poradziłem sobie z tym wyłączając rdzenie E procesora w biosie. Za dużo w I 9 rdzeni które zużywają niepotrzebnie energię obniżając taktowanie rdzeni P. Podobna sytuacja z renderowaniem filmów z 8 k na 4k przy standardowych ustawieniach z 32 wątkami program generował 11 k/s. po wyłączeniu rdzeni E zostało 8 rdzeni 16 wątków przy renderowaniu było 13k/s, bo taktowanie wzrosło z 3,7 ghz na 4,6 i utrzymywało się stabilnie. Matryca super. Przy normalnym użytkowaniu bardzo cichy, w trybie turbo bardzo głośny , najlepszy to zrównoważony. Dźwięk taki sobie raczej słaby. Broni się ceną, bo ok 7.5 to kosztują i5 lub i7 z taką konfiguracją, choć trochę słabo żeby grać płynnie w Cyberpunk to trzeba wchodzić do biosu żeby wyłączyć rdzenie E. Ogólnie to niezła maszyna z kilkoma istotnymi wadami. Co ciekawe ten sam model z i 7 kosztuje ok. 10 koła. Wydaje mi się, że limit mocy CPU i GPU powoduje te przycięcia w grach."

0

@Sulimo No właśnie ;)

3

@Luciano99 ja mam tylko nadzieję Ojcze Dyrektorze, że ta seria nie zakończy się tylko i wyłacznie na wyśmiewaniu kibiców Legii i będzie ciag dalszy z uwzględnieniem innych kibiców polskiej ligi kopanej. Pośmiejemy się wszyscy.

0

@FcPortoFan1999 I z każdym sezonem kudłaty osłabia Legię. Z sezonu na sezon gramy coraz gorzej.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie.

0

@barcelonaLM I tu Hadaj w punkt. Won z Legii partacze!!

0

@TR3YWAY Tak zwany efekt "Probierza".

1

@LM10GOAT Bardzo fajne.
Same piękne wspomnienia Wielkiej Barcelony.
❤❤❤

6

I powiem Wam, że przy mojej całej niechęci do tego Czerwonego klubu marzy mi się aby kiedyś Barcelona osłabiona kadrowo grała taka piłkę jak dziś maszyna Kloppa z ogromnym zapałem i poświęceniem z największym rywalem w walce o tytuł.

2

@Rust_Cohle No w pierwszej coś tam grali ale w II nic nie ma przypadkowe akcje jak Ta Fodena.
@macio_944 @Gibbon_FCB dokładnie tak jakby nie chcieli tego przegrać bo liga rozsztrzygnie się w walce z innymi zespołami.

2

Dzisiaj poza klepaniem do boku i do tyłu City nie ma żadnych argumentów w ataku.

0

City w II lini nie istnieje.

4

Wykończenie Diaza rodem z Naszej Ektraklapy ;D

1

Brawo ake ale wylew.

1

Obrona Czerwonych przy tym rożnym jak Barcelony w pamietnym spotkaniu w LM na anfield xD

0

Czuć atmosferę wielkiego widowiska oby tak dalej

2

Po zwycięstwo Pepula!!!

0

@prokar1
Marzenia a tak będzie wygladała rzeczywistość:
1. City
2. reszta mnie nie obchodzi

0

@Mezocyklon87
aaa? czyli Ty pomyślałes sobie, że jak zawodnik NFL ma 7 miesięcy przerwy to siedzi sobie w domku i jaja suszy? xD
zvwodnicy NFL maja miesiac -1,5 przerwy i jazda do pracy.
Tak wyglada kopyto zawodnika NFL i zwykłego placka. Uważasz, ze można coś takiego zrobiś w miesiac czy 2? No nie. Miesiac przerwy i chłopaki wracaja do cięzkiej pracy.


0

Krzystof Ibisz vs Marcin "odklepie wszystko" Najman. Panie alez to by chodziło
xD

8

Najman - był chłop i nie ma chłopa
ale co odklepał to jego ;D

1

@blakkudium
Najman: Ciemność widzę ciemność

1

@Klejnot_Nilu Ja nie byłem w tym kiblu nie byłem sedesem więc nie wiem do czego doszło a do czego nie. Nie oceniam innych bo to nie moja sprawa. tak jestem wychowany. Napisałem wyrażnie, ze osoby publiczne czy też osoby, które odniosły sukces w życiu powinny być czujne bardziej niż zwykle bo hieny sa wszędzie i tylko czekaja na swoja okazję i tak jest w życiu.

0

@Klejnot_Nilu Po pierwsze to nie żaden baran Pajacu. Nigdzie nie napisałem, że historie Mentala czy Nejmara sa takie same jak alvisa tylko wyrażnie napisałem, ze powinny być przetsroga dla innych aby nie pakowali się w takie rzeczy.

3

Historie z Mentalem czy Nejmarem niczego nie ucza a powinny być przestroga. W życiu gdzie masz/osiągnąłeś więcjej niż inni trzeba się mocno pilnować bo Hieny tylko czekaja na Twoja chwilę słabości na Twoje potknięcie.
Od biedaka do milionera i od milionera do biedaka. Krag życia. Trzymaj się alvis.

0

@Comentateiro Oby tak dalej ;)

0

@MesQueUnClub96 No trzymam mocno kciuki aby się spełniło ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?