0

@FCB24 @Visca_barca Zwróćcie uwagę, że na Zachodzie w tej chwili top 10 ekip a kto wie czy nie 11 (bo Rakiety ida teraz bardzo mocno i walcza o Play In) moga zakończyć regularny z dodatnim bilansem co jest dość niezwykłe.

1

@BartqRKO Pierwszy raz widzę coś takiego. Oczywiście były mecze gdy zegary się psuły czy wieszały, ale coś takiego? Kpina
Ps. Najważniejsze, że Lakers przegrali ;D

18

@norbi77 Genialny film. Gra aktorska + klimat no cudeńko.

0

@abram3k Gdyby Lewandowski był czarny to już by miał 24 bramki.

1

@Kessie Musiałem spróbować. No mówi się trudno. ;)

1

@takisobiektos Europejczycy pokazuja moc. :)

1

@macio_944 Żyć i mieszkać w Barcelonie. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie i przyszłej wybrance spełnienia marzeń. ;)

5

@draxidox Państwo z dykty. Ręce opadaja

3

@zadafcb Jeden z architektów mistrzostwa z 2022 roku. Wielka postać.

0

@arasz1819 No cóż problemy z pamięcią robia swoje. ;)

1

@tomcias10 Szerokości ;)

2

@VamosRakieta Z Fabregasem na 9 ;)

1

@draxidox Nie pamiętam ;)
Tak w skrócie można podsumować występ aktora kaczyńskiego.

0

@FcPortoFan1999 No niestety a szkoda bo byli bardzo bardzo blisko.

6

ależ zaćmę ma Kaczyński tak zwana demencja starcza no nic prezes nie pamięta. xD

2

@michal199500hehe Ochłoń, widać, ze słońce za mocno zagrzało. ;)

0

Bez względu na to jak to się wszystko potoczy Panie i Panowie będzie co ogladać w 1/4 LM!!!
Dawno takich wyrównanych par nie było.;)

2

@budel17 La Bambla w pigułce ;D

1

@mekston O tym samym pomyślałem i kto wie czy przy odrobinie szczęścia nie zamelduja się w finale bo nie oszukujmy się ta część drabinki jest dla nich idealna.

5

Myślę, że podobny a kto wie czy nie większy entuzjazm jest teraz w Paryżu po wylosowaniu Barcelony, Oni również już rysuja drabinę do finału LM.

0

@Roobo Jak kierowcy nie będa prowadzili pod wpływem alko to nie będa tracili swoich aut. To proste i na tym polega ta zabawa.

0

@tomek8756 No cos czuje, że Baja trafi na City lub PSG. W przyszłym sezonie wrócimy silniejsi ;)

0

@tomek8756 No ja właśnie za Bayernem :(

0

@tomek8756 Oj ślizga sie ten Czabi i coś czuje, że tylko majstra zgarnie. ;)

0

@LaLigaPD ale że Dudka nie powołali to dajcie spokój.

0

@abram3k Daj już spokój byłem za Karabachem ;(

0

Ehhh... zabrakło. Szkoda

1

Już niewiele brakuje trzymaj mocno Karabach. Już widać światełko w tunelu.

1

No dobra pośmialiśmy się i Czabi remontade robi. Karabach to zmarnował swoja szansę w pierwszym meczu gdzie prowadzili już 2-0. Szkoda

1

Bach Bach Karabach!!!
Bach Bach Karabach!!!
xD
ale co Leverksusen daje do pieca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?