fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 @Visca_barca Zwróćcie uwagę, że na Zachodzie w tej chwili top 10 ekip a kto wie czy nie 11 (bo Rakiety ida teraz bardzo mocno i walcza o Play In) moga zakończyć regularny z dodatnim bilansem co jest dość niezwykłe.
1
@BartqRKO Pierwszy raz widzę coś takiego. Oczywiście były mecze gdy zegary się psuły czy wieszały, ale coś takiego? Kpina
Ps. Najważniejsze, że Lakers przegrali ;D
18
@norbi77 Genialny film. Gra aktorska + klimat no cudeńko.
0
@abram3k Gdyby Lewandowski był czarny to już by miał 24 bramki.
1
@Kessie Musiałem spróbować. No mówi się trudno. ;)
1
@takisobiektos Europejczycy pokazuja moc. :)
1
@macio_944 Żyć i mieszkać w Barcelonie. Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie i przyszłej wybrance spełnienia marzeń. ;)
5
@draxidox Państwo z dykty. Ręce opadaja
3
@zadafcb Jeden z architektów mistrzostwa z 2022 roku. Wielka postać.
0
@arasz1819 No cóż problemy z pamięcią robia swoje. ;)
1
@tomcias10 Szerokości ;)
2
@VamosRakieta Z Fabregasem na 9 ;)
1
@draxidox Nie pamiętam ;)
Tak w skrócie można podsumować występ aktora kaczyńskiego.
0
@FcPortoFan1999 No niestety a szkoda bo byli bardzo bardzo blisko.
6
ależ zaćmę ma Kaczyński tak zwana demencja starcza no nic prezes nie pamięta. xD
2
@michal199500hehe Ochłoń, widać, ze słońce za mocno zagrzało. ;)
0
Bez względu na to jak to się wszystko potoczy Panie i Panowie będzie co ogladać w 1/4 LM!!!
Dawno takich wyrównanych par nie było.;)
2
@budel17 La Bambla w pigułce ;D
1
@mekston O tym samym pomyślałem i kto wie czy przy odrobinie szczęścia nie zamelduja się w finale bo nie oszukujmy się ta część drabinki jest dla nich idealna.
5
Myślę, że podobny a kto wie czy nie większy entuzjazm jest teraz w Paryżu po wylosowaniu Barcelony, Oni również już rysuja drabinę do finału LM.
0
@Roobo Jak kierowcy nie będa prowadzili pod wpływem alko to nie będa tracili swoich aut. To proste i na tym polega ta zabawa.
0
@tomek8756 No cos czuje, że Baja trafi na City lub PSG. W przyszłym sezonie wrócimy silniejsi ;)
0
@tomek8756 No ja właśnie za Bayernem :(
0
@tomek8756 Oj ślizga sie ten Czabi i coś czuje, że tylko majstra zgarnie. ;)
0
@LaLigaPD ale że Dudka nie powołali to dajcie spokój.
0
@abram3k Daj już spokój byłem za Karabachem ;(
0
Ehhh... zabrakło. Szkoda
1
Już niewiele brakuje trzymaj mocno Karabach. Już widać światełko w tunelu.
1
No dobra pośmialiśmy się i Czabi remontade robi. Karabach to zmarnował swoja szansę w pierwszym meczu gdzie prowadzili już 2-0. Szkoda
1
Bach Bach Karabach!!!
Bach Bach Karabach!!!
xD
ale co Leverksusen daje do pieca xD