0

@DonAndresFCB a najlepsze jest, że Lewy myśli że takimi zagraniami daje kadrze coś extra ;)

1

Z taka Joga Bonita Probierza to finał ME minimum. I tu nie ma nad czym dyskutować. przecież tu piłkeczka chodzi jak u Brazoli w prime.

3

Estonia jeszcze 4 bramki i mamy dogrywkę.

3

ale żeby Estonia w osłabieniu porobiła Polaków? dajcie spokój xD

2

Szkoda, że w El do ME nie mieliśmy takich pięciu Estonii. Wtedy byśmy spokojnie awansowali i pokazali wszystkim gdzie raki zimuja a teraz musimy w tych repasażach grać.

1

@TR3YWAY Biorę gaśnicę i wjeżdzam z grubej rury.

0

@mambeppe_yomenik Ja na Twoim miejscu to bym wziął flaszke i ładnie w raczki kierownika ucałował, że dał Ci szanse.
I jutro na 8 do roboty i nie marudź.

1

@bartekvisca Znak czasów. Większość ludzi wybiera bylejakość a szkoda bo te naprawdę wartościowe kontenty znikaja w tym całym internetowym syfie.

2

@kubix05 może nie tyle potrawa, ale nie potrafię sie przełamać z buraczkami. No nie idzie mi to od małego. Dziubnę 2-3 razy i tyle ;D

1

@Pawlusek W przypadku Nico jednak trzeba brać pod uwagę to gdzie obecnie gra i z kim gra. W Barcelonie jakośc jest większa i przy potencjalnym transferze te cyferki podskocza w górę. ;)

2

@zadafcb Scott Hanson? dla mnie absolutny TOP ;D

1

@NeroTFP1 @FCB24
Co? Usa na miękko to bierze. Można śmiało dopisać kolejne złotko. ;)

1

Bogaty może więcej. Tak wyglada ten świat

0

@barcelonaLM Jesli ruszy lawina i kolejne Państwa rusza do boju to Tusk z Dudkiem beda mieli tyle do powiedzenia co My tutaj na La Bambli.
Ja się na tym nie znam ale widać gołoym okiem, że niektórzy mocno się napalili na to aby wjeśc do gry i walczyć po stronie UK.

1

@dominox1998 Widzisz jak chcesz to potrafisz. ;)
Gratuluje ;)
polecam się na przyszłość ;)

6

@QQL5 U mnie poranna modlitwa.

2

@norbi77 Z polotem i fantazja? Czyli zagramy do boku i do tyłu i długa na Lewego i może się uda. ;D

0

@takisobiektos Piękne złomowanko Reavesa ;D
Edwards po tym wsadzie chyba palce powybijał.

1

@lucca87 Tak kontuzja i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zagra jeszcze w tym sezonie. ;)

0

@lucca87 Szanse na pewno sa tylko trzeba sobie zadać kluczowe pytanie czy T-Wolves w tym składzie bez KaTa ograja Jokera? Bedzie bardzo ciężko. ;)

0

@messi564 ja bym powiedział, ze jednak pesssie.

2

@Culer9002 No gdzie tam Winicjusz Złota Wara to jest co najwyżej ŻUL. ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Ufff Jesteśmy ocaleni
Visca el Barca!!!

3

@Arden Moim zdaniem Xavi odstawił potęzna lipę ogłaszajac w połowie sezonu swoje odejście o czym pisałem kilkanaście komentarzy niżej. Bo przy założeniu, że będziemy do końca bić się o tytuł i po walce i dobrej grze zajdziemy daleko w LM to Laporta będzie chciał go zvtrzymać. I tu Xavi dał ciała bo jak to będzie wygladać? najpierw odchodzi póżniej zostaje - Kabaret a przecież mógł swoje odejście ogłosić na spokojnie po sezonie.

0

@FcPortoFan1999 Nie nie ja napisałem jakby kontynuacje Twojego komentarza czyli Xavi z bratem do Porto i w tedy budzi się Wielkie Porto które zaczyna wygrać wszystko co się da. ;)

0

@FcPortoFan1999 I budzi się wielkie Porto. Marzenie.

2

@Encore W dodatku Game Winner nad Jokerem to musiało boleć podwójnie kibiców Denver.

1

@maroon No dobrze a czy nie uważasz, ze teraz komicznie to wszystko wyjdzie? trener raz ogłasza odejście następnie ogłasza że zostaje - kabaret. Czyli jak w następnym sezonie również będzie kryzys to trener wyjdzie i powie, żę odchodzi po czym za kilka tygodni wszystko wróci do normy i jak gdyby nigdy nic trener powie, ze zostaje. To tak ma wygladać zarzadzanie w poważnym klubie?
Zastanawiam sie po co w ogóle Xavi ogłosił w połowie sezonu, ze odchodzi? czy nie mógł z klasa ogłosić to po zakończeniu sezonu?

0

I teraz tak się zastanawiam co się stanie z Xavim po zakończeniu sezonu przy założeniu, że do końca będziemy się bic o tytuł i powiedzmy po walce zakonczymy rywalizacje na 2 miejscu do tego dobra gra w LM nawet jesli nie przejdziemy petrodolary, ale zagramy w dwumeczu Partidazo. Jaki był sens ogłaszać w połowie sezonu, że odchodzi? Bo teraz (przy założeniu, że wyżej wymienione warunki się spełnia) Xavi wrzucił się na potężna minę. Młodzi zaczynaj grać jednym słowem rodzi się coś ciekawego a trener mówi, że odchodzi.

2

Brawo Loserpool. xD
Wielkie brawa United za walkę do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?