fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
City idzie z kontra i cyk do boku i do tyłu. Skad My to znamy xD
1
i cyk bramka z dupy typowe dlv wrzutek.
0
@FcPortoFan1999 Czy jest już podana informacja na jak długo zwiazał się z Legia ten Gonzalo Brzydki? to trener tymczasowy zanim Zielu podpisze Papszuna czy ten portugalec na dłużej w Legii? Jest jakas informacja na ten temat.
3
@TheNekro94 Jak dajom to czeba brać i siem nie zastanawiać. ;)
Zdrówka jak najwięcej dla całej rodzinki. ;)
0
@Monegros Niech ten sezon już się kończy.... ;)
2
@Safrani ach ta Polska Policja nic nie potrafią znaleźć. No nic., ale granatnikami to potrafia sie bawić.
3
@tarczon To co się wydarzyło na Wschodzie zostaje na Wschodzie. ;)
1
@Encore Wydaję mi się, że dla jego rozwoju dobrze by było gdyby jeszcze sezon Spurs kopali sie po czole. Niech dzieciak się rozwija i za dwa sezony spróbować przebudowy pod PO. Podobno PoP Donovana Mitchella chce przekonać do przenosin do Texasu.
0
Gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć pełne zaćmienie Słońca to zapraszam ;)
NaSa transmituje prosto z Meksyku. ;)
5
@Popitek12 @Luciano99 i jego ekipa monterów z warsztatu.
1
@FCB24 Dokładnie ;D
a przedsmak walki na Zachodzie będzie już w Play Inach gdzie każdy może wygrać z każdym. Oj bedzie się działo ;)
2
12 dni, pozostało 12 dni i rozpoczynamy poważne granie. ;D
0
@FcPortoFan1999 @Sulimo Pełny Profit ;)
0
Wielkie zwycięstwo Pacers nad Heat w kontekście walki o 6 miejsce na Wschodzie.
0
@Encore No właśnie Wilki bez KaTa graja bardzo dobrze ;)
dzisiaj strarcie z Lakers i zobaczymy co sie wydarzy.
0
@Encore Wilki do końca będa się biły o 1 na Zachodzie także jeszcze nic nie wiadomo.
2
@Encore @Culer9002 @takisobiektos @MesQueUnClub96 I zobaczcie jak te Nba jest nieprzewidywalne. Mavs ciagle bija się o wysokie miejsce,sa w fomie graja u siebie i dostaja od Rakiet 20 pkt. Cavs które dostało wczoraj mocno w pape dzisiaj prowadzi z faworytami z Clippers na wyjeżdzie 20 pkt. ;D
0
@Sulimo ale tez zobacz Piast w końcówce poprzedniego sezonu był niesamowity i ta genialna praca Vuko była odmieniana przez wszystkie przypadki a teraz Piast to drużyna remisów. Szybko się pozmieniało. ;)
1
@AlexDark00 Pewnie masz rację. Ja się na tym nie znam. To jest tylko moje zdanie. ;)
1
@AlexDark00 Szkoda, że Ty nie rzadzisz chciałbym zobaczyć ile Ty byś spełnił obietnic i piszę to poważnie. Bo najlepiej krytykować z tylniego siedzenia.
Najmniej błędów popełnia ten kto nic nie robi. ;)
2
@AlexDark00 a kto je spełnia? te nieudaczniki z pisdu, lewicy czy Konfy? daj spokój. Wszyscy sa tacy sami.
3
@TR3YWAY Oceniać będziemy jak skończy swoje urzędowanie.
6
Trzaskowski w pierwszej rundzie pozamiatał. 58%
Gratulacje Panie Prezydencie!!!
1
@Comentateiro :D
To prawda Doc daje mocno do pieca ;) Tu moga być problemy juz w I rundzie cos tak czuje.
1
@Sulimo Ja wygrywać tytuły to z najtrudniejszymi przeciwnikami.
2
@Comentateiro a idż tam...
0
@Herato Oby Twoje słowa się spełniły. ;)
1
Można tego Liverpuszu nie lubić, ale kurcze no maja ten mental niesamowity. Nie zdziwię się jak w doliczonym strzela zwycieskieo gola. Marzy mi się tak walczaca Barcelona.
0
@Sulimo Oj tak ;D
1
@michal26 Jak najbardziej mało tego uważam, że w I rundzie będa 2 -3 pary do 7 spotkań. Tak mocno wyrównany jest Zachód. ;)