3

Na anfield pojawił się nowy Gerrard xD
Pepciu musisz!!!
@Rust_Cohle W Czwartek Cię oszczędziliśmy ale dzisiaj nie ma zmiłuj. ;D

/photo/1

1

@FcPortoFan1999 Mario Jardel, ależ to był grajek. Wielka Legenda Porto.

1

@ToWinaSedziego Ja bym jednak rasę kacapinów postawił na pierwszym miejscu. To wredni, zaślepnieni i jednym słowem paskudne istoty sa.

0

@zodiak_10 Pewnie go zabolały Twoje słowa. To wrażliwy chłopak jest.

0

@prokofiew Pisałem to dwukrotnie na poczatku roku i dośc niedawno a mianowicie kilku trejderów napisało, że grube ryby skupuja potężne ilości aktywów (złoto, gaz, ropa, srebro) i cały rok 2024 będa rozgrywali pod globalny konflikt zbrojny. Informacja podana była w Styczniu tego roku. I jak widać wszystko do tego zmierza.
Ja czekam kiedy Chińczycy wejda do gry.

0

@Lucerfi Brawo zobaczymy jak ropa się zachowa, ale po tym co się dzieje to wydaję się że mocno wywali w górę.

2

Rosołek wchodzi. Czyli nie wygramy tego...

2

@Comentateiro Dupa Nam się pali, puchary uciekaja to jest i nerwowość u mnie ;D
@HighestInTheRoom Czyli jednym słowem nie jest żle. Kurcze powtarzam to cały sezon. pogubione frajersko punkty z dziadami i ten mecz u siebie gdzie babaJagę powinniśmy ograć. Tyle punktów pogubiliśmy że głowa mała.
Kurcze oby dzisiaj do przodu. ;)

1

@FcPortoFan1999 @HighestInTheRoom jak tam Legia bo pierwszej nie ogladałem. Widać poprawę w grze u tego Gonzalo?

1

aj bramka z dupy czyli wypisz wymaluj wrzutki.

1

@HighestInTheRoom Kurcze i gdyby Legia wygrała z Nimi u siebie... aj szkoda tych straconych pkt.

0

@FCB_dimiC a to dlatego, ze te znaki pojawiaja się dopiero po 24:00 wtedy La Bambla świeci pełnym blaskiem.

1

@Sulimo No niby tak ;)

0

@FCB_dimiC Oczywiście. Przecież to La Bambla tu nie ma rzeczy niemożliwych.

2

Puszczo co Ty robisz?
Brawo Panowie. I już ten remis Legii na Puszczy nie wyglada tak żle. ;D

2

Walcz Puszcza do końca!!!
Walczyć tam Panowie.

2

Rumaczku oby tak dalej. Brawo Puszcza ;)

4

@Krystian1588 Znakomity film a gra Denzela dla mnie TOP.

18

@BorzyKrzys Jesteś opiekuńczy, dbasz o żonę, dzieci jestes zdrowa masz wszystko jeszcze jest żle?
#PiekłoKobiet

1

@takisobiektos @BartqRKO @PolskiBarcelonista10 Ta porażka kosztuje Denver spadek na 3 miejsce w Konferencji. OKC przejmuja 1 na Zachodzie gdzie tygodniami byli na 3 miejscu ależ tam się dzieje ;D

3

Komentarz usunięty

1

@Kozinho. Nie ma sprawy ;)

2

@DonMatteo901 Wyjście z progu niczym Małysz w Prime. Polak jednak potrafi. ;D

13

@Hosh Serce boli ogladajac takie obrazki zniszczonej Warszawy.

1

@Kgorecki2500 I tak się ujeżdża Byka to znaczy węża ;D

3

Jak podaja Libańskie media w kierunku Izraela zostało wystrzelonych kilkadziesiat rakiet. Celem miały być obiekty wojskowe znajdujace się na wzgórzach Golan.
Żelazna Kopuła w akcji.


3

@mekston @AFA No cóż ;D
Jestem na Tak ;)

1

@KmN To pomyśl sobie, że za 10 lat od dzisiaj będziesz miał 4 z przodu. ;)
Jak najwięcej zdrówka i 100 lat!!! ;D

1

@P33ck Ja rozumiem to i co do tego nie ma watpliwości natomiast chcę zobaczyć jak De Rossi przygotuje drużynę pod katem fizycznym.

0

@escarabajo Oj daleko mi do wychwalania Siwego natomiast zwracam uwagę, że drużynę do sezonu jednak przygotował The special 5. ;)
@BorzyKrzys tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?