fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na anfield pojawił się nowy Gerrard xD
Pepciu musisz!!!
@Rust_Cohle W Czwartek Cię oszczędziliśmy ale dzisiaj nie ma zmiłuj. ;D
1
@FcPortoFan1999 Mario Jardel, ależ to był grajek. Wielka Legenda Porto.
1
@ToWinaSedziego Ja bym jednak rasę kacapinów postawił na pierwszym miejscu. To wredni, zaślepnieni i jednym słowem paskudne istoty sa.
0
@zodiak_10 Pewnie go zabolały Twoje słowa. To wrażliwy chłopak jest.
0
@prokofiew Pisałem to dwukrotnie na poczatku roku i dośc niedawno a mianowicie kilku trejderów napisało, że grube ryby skupuja potężne ilości aktywów (złoto, gaz, ropa, srebro) i cały rok 2024 będa rozgrywali pod globalny konflikt zbrojny. Informacja podana była w Styczniu tego roku. I jak widać wszystko do tego zmierza.
Ja czekam kiedy Chińczycy wejda do gry.
0
@Lucerfi Brawo zobaczymy jak ropa się zachowa, ale po tym co się dzieje to wydaję się że mocno wywali w górę.
2
Rosołek wchodzi. Czyli nie wygramy tego...
2
@Comentateiro Dupa Nam się pali, puchary uciekaja to jest i nerwowość u mnie ;D
@HighestInTheRoom Czyli jednym słowem nie jest żle. Kurcze powtarzam to cały sezon. pogubione frajersko punkty z dziadami i ten mecz u siebie gdzie babaJagę powinniśmy ograć. Tyle punktów pogubiliśmy że głowa mała.
Kurcze oby dzisiaj do przodu. ;)
1
@FcPortoFan1999 @HighestInTheRoom jak tam Legia bo pierwszej nie ogladałem. Widać poprawę w grze u tego Gonzalo?
1
aj bramka z dupy czyli wypisz wymaluj wrzutki.
1
@HighestInTheRoom Kurcze i gdyby Legia wygrała z Nimi u siebie... aj szkoda tych straconych pkt.
0
@FCB_dimiC a to dlatego, ze te znaki pojawiaja się dopiero po 24:00 wtedy La Bambla świeci pełnym blaskiem.
1
@Sulimo No niby tak ;)
0
@FCB_dimiC Oczywiście. Przecież to La Bambla tu nie ma rzeczy niemożliwych.
2
Puszczo co Ty robisz?
Brawo Panowie. I już ten remis Legii na Puszczy nie wyglada tak żle. ;D
2
Walcz Puszcza do końca!!!
Walczyć tam Panowie.
2
Rumaczku oby tak dalej. Brawo Puszcza ;)
4
@Krystian1588 Znakomity film a gra Denzela dla mnie TOP.
18
@BorzyKrzys Jesteś opiekuńczy, dbasz o żonę, dzieci jestes zdrowa masz wszystko jeszcze jest żle?
#PiekłoKobiet
1
@takisobiektos @BartqRKO @PolskiBarcelonista10 Ta porażka kosztuje Denver spadek na 3 miejsce w Konferencji. OKC przejmuja 1 na Zachodzie gdzie tygodniami byli na 3 miejscu ależ tam się dzieje ;D
3
Komentarz usunięty
1
@Kozinho. Nie ma sprawy ;)
2
@DonMatteo901 Wyjście z progu niczym Małysz w Prime. Polak jednak potrafi. ;D
13
@Hosh Serce boli ogladajac takie obrazki zniszczonej Warszawy.
1
@Kgorecki2500 I tak się ujeżdża Byka to znaczy węża ;D
3
Jak podaja Libańskie media w kierunku Izraela zostało wystrzelonych kilkadziesiat rakiet. Celem miały być obiekty wojskowe znajdujace się na wzgórzach Golan.
Żelazna Kopuła w akcji.
3
@mekston @AFA No cóż ;D
Jestem na Tak ;)
1
@KmN To pomyśl sobie, że za 10 lat od dzisiaj będziesz miał 4 z przodu. ;)
Jak najwięcej zdrówka i 100 lat!!! ;D
1
@P33ck Ja rozumiem to i co do tego nie ma watpliwości natomiast chcę zobaczyć jak De Rossi przygotuje drużynę pod katem fizycznym.
0
@escarabajo Oj daleko mi do wychwalania Siwego natomiast zwracam uwagę, że drużynę do sezonu jednak przygotował The special 5. ;)
@BorzyKrzys tak