1

@Comentateiro i oby tak do finałów ;D

3

"Zawiedliśmy, Ja zawiodłem, zawiedliśmy cały Boston" - Jaylen Brown po przegranym meczu nr 7 w finałach Konferencji Wschodniej.
Czas wyrównać rachunki. Game 1
Let's Go Celtics!!!!!
❤❤❤


9

Kibice United:
Jesteśmy Dziadami

/photo/1

2

Typowy mecz walki w Warszawie ;D
Mecz dla Koneserów.

3

@koksik2700 w takich rozważaniach pierwsza mysl jest taka:
Czy Polskę stać bedzie na taka niezależność? czy jesteśmy na tyle silnym Państwem które poradzi sobie bez UE?

3

@MesQueUnClub96 Bo Luka nie jest lepszy od Jordana i nigdy nie bedzie. Poza tym co ta średnia oznacza?
Jordan 6 pierścieni Luka 0 to również ciekawa statystyka.

1

@tbas Jak to co? biegnę po gaśnicę :D

2

@FrankliN7 Zrobione i powodzonka ;)

1

@MesQueUnClub96 Sweepa to może nie, ale Lakers zdaja sobie sprawę, że sa za słabi aby poważnie się bić z Jokerem. Tu tylko kontuzje w Denver moga odwrócić losy tej serii.

0

Knicks byli dzisiaj na spokojnie do ogrania. 76 zmarnowały okazję.

1

Gdyby 76 nie zepsuły 2qw to już dawno byłoby po meczu.

0

@Encore No dokładnie. I jak Embiid ma się nie łamać skoro gra wszystko? bo nie ma konkretnego wsparcia.

0

@BartqRKO bardziej chodzi mi o to, że w 76 niema zawodników którzy odciażyli by Embiida. No nie ma. On gra wszystko bo bez niego nie ma 76. Taka prawda i to jest moim zdaniem największy problem.

1

@FCB24 Moim zdaniem problem 76 jest taki, że przy połamanym Embiidzie nie ma opcji nr 2 i 3. Maxey jest świetny, ale to za mało. Lakers również maja połamańca Daviesa i graja bo maja Bronka i Revsa czy Russella. Boston ma połamańca Krzyśka, ale maja Tatuma czy Browna. Podobnie w Bucks gdzie wypada antek i do gry wchodzi Krzysiek i Dame. W 76 tego brakuje aby odciażyć Embiida i dlatego Kameruńczyk sie tak łamie bo ciagnie ogranizacje w każdym meczu.

0

@FCB24 Wydaje się, że seriv NYK z 76 i jeszcze bym nie skreślał Wilków z Suns. I oczywiście Boston Celtics ;)

1

@kamil295 Dokładnie tak jak napisałeś. i już jest po meczu. Suns nie rzuca nawet 100 pkt.

2

@Encore Oj ma te kocie ruchy ;)

3

Edwards grilluje Słońca

4

Wilki w obronie genialnie. Suns nie maja pomysłu w ataku.

3

@Comentateiro @Encore Dokłvdnie Wilki dzisiaj w obronie znakomicie. Zobaczymy co się wydarzy w II połowie.

3

Cavs biora G1 ale sam mecz na otwarcie Playoffs był bardzo słaby.
No z taka gra w ataku Magic daleko nie zajada.

1

@Visca_barca Bieda. Oczy bola. Czekamy na mecz Wilków.

0

Ekipa Orlando Magic w 3 pełne qw zdobyła... 58 pkt. Playoffy ;D

0

Brawo Pepula!!!
Brawo City

4

@ArcziArtt albo trafimy z Markezem i bedziemy grać Jogę Bonito, albo nie trafimy i będziemy sie kopać po jajach. Takie jest moje zdanie.

2

@Comentateiro No zobaczymy jutro zaczynamy mecz nr 1 w Bostonie g 19. ;)
Z tego co czytałem to Butler wypvda na kilka tygodni.

1

@Kgorecki2500 Nacieszcie wzrok ;D
I to sa Niszczyciele ;D


1

@FcPortoFan1999 Pewnie masz rację widziałem na Tłiterze taka kompilację zagrań przed ta cała sytuacja i było widać, ze miał chyba 5 czy 6 podań i wszystkie były do przeciwnika. Tak sobie myślę, że był niepewny od samego poczatku, brak koncentracji i wyszło co wyszło.

1

@MesQueUnClub_87 Jestem dokładnie tego samego zdania co Ty w kwestii araujo.
Żle to wszystko obliczył.

2

@BobbyD Ja to sobie myslę, że On to wszystko żle obliczył. Pewnie myślał, że dogoni Baracude i go zepchnie do boku tak aby obrona wróciła i sie ustawiła, ale z tego planu wyszło czerwo i porażka. To raz a dwa no chłop od poczatku meczu mocno niepewny mnóstwo strat i wyszło co wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?