fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore No niby tak, ale jest tez druga strona medalu. Zespół z tak potężnym grajkiem jak antek, który co sezon praktycznie dostaje na łeb w I , II rundzie to jednak spore rozczarowanie. antek się zagotował i słusznie, ale Bucks nie robia kroku naprzód śmiem twierdzić że z sezonu na sezon notuja coraz większy regres a przecież chca kolejnych tytułów. Dlatego uważam, że z punktu widzenia Organizacji to jest ogromna porażka. i wiem, że antek się do tego nie przyzna, ale On również o tym wie i czuje to , że te niepowodzenia to jego osobista porażka.
0
@FcPortoFan1999 I tu nie ma nad czym dyskutować tylko głównym problem Pacers jest słaba obrona. I tu już widać, że będa problemy z silniejszymi drużynami.
0
@FcPortoFan1999 Szanuje Indianę natomiast uważam, że sa za słabi. Pewnie przejda Bucks i mocno powalcza z Knicks, ale to max na co ich stać coś tak czuje. ;)
Te 6 miejsce w regularnym nie jest przypadkowe.
0
@zadafcb To wspaniała informacja i powiem więcej na Wschodzie nie mamy się kogo obawiać bo wszyscy maja mniejsze/większe problemy także bez Krzyśka jesteśmy w stanie spokojnie wygrać Wschód i zameldować się w finale tak aby Krzysiek był w 100% zdrowy. Bo Na Wilki czy Denver bez Niego możemy być za słabi. ;)
0
@FcPortoFan1999 To bardzo ciekawy pomysł. GSW już głośno o tym mówia, że chca jeszcze raz spróbować wygrać tytuł tak aby w 100% wykorzystać Legendę Stefana. Pytanie czy sam Stefan chciałby grać u boku Bronka, który chce być 1 opcja? i drugie pytanie kluczowe: czy GSW sa w stanie obudować Stefana i Bronka. Projekt Suns pokazał, że moga być problemy.
To raz a dwa GSW z obecnym salary cup (lista płac) maja jeszcze jeden sezon gdzie moga sobie pozwolić na ogromny budżet w sezonie 25/26 będa zmuszeni do zejścia z kontraktów gwiazd i rozpoczać przebudowę drużyny. Także GSW został tylko jeden sezon.
W podobnej sytuacji sa Boston Celtics, Bucks, Clippers i ktoś jeszcze. W sezonie 25-26 wspomniane ekipy MUSZa się przebudować.
3
@Encore Nie każdy. Boston nie jest zainteresowany. ;)
4
I tradycyjnie zesrali się metr przed kiblem...
0
a Rudy miał piłkę meczowa na nodze i dzisiaj byśmy w zupełnie innych nastrojach ogladali ten półfinał.
0
@jaras121 Po 150 proszę Pana.
1
@Bartek1817 Karma tak zwana ;D
0
@BorzyKrzys Kiedyś musi się to wszystko odwrócić. Miejmy nadzieję, ze to właśnie ten dwumecz. ;)
2
Henryczku Kejnie cała La Bombla pięknie prosi szczel jeszcze jednego tym białym wrzutkom. Szczel kochaniutki.
4
Jazda z wrzutkami
Hej Baja jazda z wrzutkami!!!
teraz mocno docisnąć te stare kur... madryckie
0
Sane poszedł jak arjen Robben w prime ;D
0
Brawo Baja!!!!
Jazda z wrzutkami!!!!
2
I taka jest różnica między Barcelona a wrzutkami. Oni ściagaja szybkiego Wenicjusza Złota Warę i graja tak aby wykorzystac jego najmocniejsze strony jak szybkość. Długa piłka na ściganie i już jest sytuacja bramkowa. Proste granie.
Tymczasem gdyby Męczennik trafił do Nas to grałby do boku i do tyłu a cała La Bomba po 3-4 spotkaniach pewnie chciałaby go sprzedać.
1
@Comentateiro Ja całym sercem jestem za Bayernem czy to Bundesliga czy LM. Jedziemy dzisiaj z wrzutkami. ;D
2
@zadafcb @NeroTFP1 @Matheu12 @Destroyer_of_Worlds @Pressinho Dochodzimy do momentu gdzie trzeba uważać co i jak piszemy o koszykówce. Takie czasy nastały. xD
3
@MesQueUnClub96 Tylko, że ten młody Roke nie dostaje minut więc jak ma się prezentować? To raz a dwa to po co go ściagali do Barcy po to aby z ławki obserwować to co się dzieje?
0
@BartqRKO Na chwilę obecna Woj podał, że to nie Achilles a sam Krzysiek na Tłiterze napisał, że "Będzie dobrze". Na finały NBa bedzie gotowy ;)
2
@NeroTFP1 To już jest Nas dwóch bo ja również Luki nie lubię. ;)
2
@Popitek12 Żało Feliks.
0
Wracamy do domu.
Boston w 5
#BleedGreen
4
@Comentateiro Oby Bayern wyjaśnij te parszywe wrzutki.
1
@Xaviball @FcPortoFan1999 Denver - Wilki.
Panowie tutaj zapowiada się zajebista seria ;D
4
Jamal po raz drugi rzuca Game Winnera w serii przeciwko Bronkowi. To jest potęzny grajek.
Denver to biora i zamykaja serię z Lakers 4-1. Czas na rybki Bronisławie.
Game Winner Jamala ;D
1
@Lionel_Messi10 Nie bo w gościach byłem ;D
teraz skoczyłem ogladac powtórke i jestem mega zadowolony bo Boston wygrał i już jest jedna noga w II rundzie. ;)
0
Można wyłaczyć. xD
0
No nie Czawi ewidentnie zaskoczony tym, że gramy 11 na 10 bo inaczej nie da się wytłumaczyć tej padaki.
Jestem ciekawy co ten Roke sobie myśli patrzac na to wszystko z ławki.
1
@FcPortoFan1999 To ja ;D