7

Michael Jordan to Ty?
Kurcze chłopak ma 22 lata i urósł niesamowicie. W zeszłym sezonie tak nie wygladał owszem ładował mnóstwo pkt, ale w tym sezonie wchodzi na absolutny TOP o czym pisał już @Encore
Wilki to biora.
I taka ciekawostka to pierwsze zwycięstwo Wilków w II rundzie od 20 lat. Ostatnie zwycięstwo T-Wolves w II rundzie to seria z SacTown w sezonie 2004.
Edwards co Ty robisz? ;D


1

@zadafcb Mega się cieszę, ale mecze nr 5 i 6 w Naszym wykonaniu to jedna wielka tragedia. No nic nie graliśmy i długimi fragmentami to obrona Częstochowy. W meczu nr 6 przez 15 minut nie oddaliśmy nawet strzału na bramkę. Pięknie ograć Toronto i to jeszcze w Bostonie.
Let's Go Bruins!!!
❤❤❤

2

@Encore To był bardzo dobry kontrakt i bardzo dobry deal Bulls przecież ze zdrowym Ballem Bulls przez chwilę byli nr 1 na Wschodzie.

1

@partymaker @Encore Ball z tego co czytałem ma cały kontrakt gwarantowany czy gra czy nie czyli 80 mln. jest jego. Natomiast pamietajcie, że z tych 80 mln trzeba odprowadzić podatek więc na czysto dostanie jakieś 40 mln. z całego kontraktu.
Teraz wykorzysta opcję za 20 mln a w sezonie 25-26 zostanie wolnym agentem

1

@Encore Kurcze teraz ten kontrakt faktycznie ciężki, ale zdrowy Lonzo Gonzo to było ogromne wsparcie dla ofensywy Bulls. Teraz nie wiadomo czy ten gościu jeszcze będzie grał w kosza.

1

@tadzik447 Oznaczam @Kgorecki2500 może bedziesz zainteresowany ;D

1

@Dari0G Niech Mariuszek zostanie u Was jak najdłużej. Dobra robotę robi ;)

1

@HighestInTheRoom Walczymy do końca ;D
Niepoddawaj się ukochana Ma....

0

@Barcasub Bardzo szkoda tego ten remisu w Kielcach gdzie prowadziliśmy 3-1, Z Jaga i Rakowem prowadziliśmy 1-0. aj strasznie szkoda tych pogubionych pkt.

3

@IronSanHybrid aj Pogoń... przegraliście wygrany Puchar. ;(

0

@Xaviball @Barcasub ale piękna historia jeszcze wszyscy pkt pogubia coś czuje ;D
walczymy do końca i najważniejsze jutro koniecznie wygrać.

4

Brawo Stal Mielec!!!
ależ piękna historia. Oby Jutro Legia wygrała i mamy emocje do końca
(L) ❤❤❤

0

@Sulimo No dobrze, masz pewnie rację, ale żeby dwa razy tak dostać od tej Girony? Pierwszy raz coś takiego widzę jak kibicuję Barcelonie.

5

W Katalonii rzadzi Girona, ale doczekaliśmy czasów ja pierdole.

10

a Roke nadal na ławce. Uciekaj z tego syfu chłopaku bo nigdy sobie nie pograsz,

0

Laporta: Jesteśmy dziadami, ale za to caternig nie zawiódł. Było smacznie i za darmo xD

2

ale dostajemy na pizde. Jesteśmy dziadami. Zbieranina partaczy.

1

@Comentateiro Wypluń te słowa ;D

16

Czawi: Byliśmy lepsi

4

Ja tylko przypomnę, że podpisaliśmy nowa umowe z Czawim. Oj bedzie wesoło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co Wy robicie?
Wy Nasza Barcę Hańbicie!!!!

2

Szkoda, że Haaland tak nie grał z wrzutkami.

0

Brawo Zagłębie!!!

1

@Encore O kurcze jakie cudo ❤❤❤

8

Ja tylko przypomne Wszystkim, że podpisaliśmy nowa umowę z Czawim.

1

@BartqRKO Oczywiście, że tak bo na dobra sprawę przy tak cienkim Wschodzie to nie ma się jak wykazać i zobaczyć jaki jest Nasz potencjał i to jest słabe. ;)

1

Widać, że ten Paryż jeszcze siedzi w głowach xD

4

Jesteśmy Dziadami

1

@BartqRKO Masz rację słabo to wyglada natomiast w kwestii tych kontraktów to jednak wyglada to dobrze. Mimo, że brakuje "kropki nad i" to bijemy się do końca czy to w Finałach Konferencji czy finale nba.
Także pieniadze nie sa wywalone w błoto. Tak jak to ma miejsce u Was.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?