fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Gdzie 3-4 się bije tam Legia korzysta. ;)
2
@Deviler Furja wjedzie w NIego jak Laporta w Szynkę. Na Miękko ;)
1
@VamosFCB11 Stary to Barcelona tu wiadomo, że nic nie wiadomo.
Jednego dnia ogłaszasz, że odchodzisz a z a dwa tygodnie podpisujesz nowy kontrakt, po czym Cię zwalniaja i to wszystko na przestrzeni 2-3 miesięcy ;D
1
@Popitek12 Furja łatwo ;)
0
@TheNekro94 Nie wiem, ale przypuszczam, że Byliśmy Lepsi. ;)
0
@Iniesta997 No dla Nas to eksperyment bo gość po jednym udanym sezonie i juz pchany na kołcza tak wielkiej organizacji z ogromnymi problemami finansowymi to jednak ogromne ryzyko chyba co do tego się zgodzimy. Ja jestem za wyborem doświadczonego trenera. :)
0
@PatrykBarca I dlatego jestem mega ciekawy jak sobie poradzi w Turynie. I ja się z Toba w pełni zgadzam, że Thiago do Barcelony zdecydowanie NIE. Za wcześnie na takie eksperymenty.
0
@PatrykBarca To prawda i może i lepiej, że nikt się nim nie interesuje w Juve będzie miał okazję pokazać na co go stać i uważam, że dostanie sporo czasu na to. Zna ligę, piłkarzy także liczę na to, ze spokojnie poukłada Juve.
0
@takisobiektos Kto nie ryzykuje nie pije szampana. ;)
2
@Davvd ja napisałem pod względem technologicznym a nie to czy na ulicach jest czysto. Technologicznie. ;D
@NeroTFP1 Kiedyś na pociag czekałem 1,5 godziny na mrozie. Także człowiek nie narzeka bo przecież mógł w ogóle nie przyjechać ;D
@JimMorrisonFCB Gdzieś czytałem taki raport w którym było napisane, ze faktycznie Chiny nie odchodza od węgla Natomiast inwestuja ogromne wręcz pieniadze w energię odnawialna i w Infrastrukturę. Czyli ja sobie to tak tłumaczę, żę Chiny będa dalej bawić się węglem dopóki w 100% nie będa gotowi przejść na energię odnawialna. Jesli osiagna ten poziom to z roku na rok węgiel pójdzie w odstawkę.
2
@RosjaninBut Jak tak patrze sobie na poziom rozwoju szczególnie tego technologicznego i patrzę Na Polskę to My jesteśmy 3 światem gdzieś w dzungli. ;D
0
O kurła wyciekło nagranie Grubego to znaczy Lapcia z Czawim. Ostrzegam materiał jest mocny tylko dla znudzonych i wkurzonych kibiców Barcelony. ;D
ale się porobiło ;D
1
@tomek8756 Barcelona w pigułce. U Nas nie ma nudy ;D
1
@GeneralXavi Kup mu 10 kg Szynki Sopockiej. Pewniaczek ;)
1
a somsiad z madrytu widzi, słyszy i się pod kulfonem cieszy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@t4fox Nie jesteśmy na to gotowi ;D
8
Lapcio: Dobra pośmialiśmy się, szyneczka wjechała, La Bambla płonie to czas podnieść brzuch i coś tam powiedzieć. No dobra Czawi zostaje do 2027. I piłeczka chodzi hahaha.
0
@Katalonbar No nie, jestem przekonany, że większośc na tej stronie rozumie, że jesteśmy Dziadami i nie opowiada farmazonów, ze byliśmy lepsi itd. Przecież w ostatnich 4 sezonach kopiemy się po czole a dwa sezony z rzędu na Wiosne bawiliśmy się w Lidze Europy. Klub z Top tak się nie zachowuje. Już niw spomnę o zarzadzaniu kluem bo to już jest Dno Dna.
0
@Cule1234 Klub Mem xD
7
Czawi Chłopie Ty się nie wygłupiaj tylko broń tego wyniku bo Nas dojada. xD
2
Ja tylko przypomnę, że podpisaliśmy Czawiego na kolejny sezon. xD
0
@Nicko Proste trzymam Nas mocno w grze ;)
2
ale żeby grać taka srakę to wielka brawa Czawi.
1
No Mamy @fart no ;D
0
@Peciak No jesteśmy dziadami niech Pan zapyta kibiców, sklepikarzy, złodziejaszków, na targu Pan zapyta czy szatniarki. Tylko że wyjdzie Czawi i powie:
BYLiŚMY LEPSI.
1
@kuz Ja zawsze Nas trzymam ;)
1
Czawi: Byliśmy lepsi
3
@macio_944 Może wie, że odchodzi i nie będzie musiał patrzeć na ta kopaninę Czawiego. ;D
W dodatku sobie pogra.