fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Zerowa wartość jest obecnie tego gościa - zerowa wartość. Jestem ciekawy co się z Nim stanie po tym jak skończy mu się obecna umowa. xD
0
@RosjaninBut Niby dużo tych pomocników ale jak przychodzi w Marcu i Kwietniu poważne granie to gramy w II linii Krystiansenem xD
Lepiej mieć więcej niż tworzyć na szybko jakieś dziwne kombinacje.
1
@Arkon Na Donciciu pewnie usiadzie Holiday na spółkę z JT i JB. Natomiast plan Mavs pewnie będzie zakładał aby w kluczowych momentach pilnował go Horford i właśnie Krzysiek. Bo sa mało zwrotni co z reszta pokazały końcówki meczów w serii z Wilkami. Jak bedziemy grać swoja koszykówkę to żadne Doncicie Nam nie podskocza. ;)
2
@Arkon Tak to był strzał w 10 z Holidayem. Genialny obrońca i w ataku daje mnóstwo dobrego. ;)
1
@damianex10 Priv
Dobra bo żle zrozumiałem. Szukasz nr ks wieczystej. To tak jak napisał @Bobo25
1
@zadafcb
Let's go Celtics!!!
❤❤❤
0
@Comentateiro Dzięki :)
Mam nadzieję, że Celtics w wielkim finale nie zawioda i pokaża pełna moc. ;)
@Objectivo Stawiam, że nikt tak będzie lepiej dla widowiska. ;)
7
Królowie Wschodu!!!!
Tak jest dziecinko ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb
2
@Mario96w Dzięki ;)
0
@NeroTFP1 Co tam pisałeś bo nie ma takiej dyskusji ;D
1
@zadafcb W 100% się z Toba zgadzam lepsi sa dla Nas Mavs i ja wiem, że do tej pory grali świetnie w def, ale z Nami to będzie zupełnie inna gra. Bo JB i JT mocno pchaja w pomalowane i z całym szacunkiem do białego grubaska Doncicia My mamy White i Holidaya. Bez walki się nie poddamy. ;)
3
Dokładnie 6 lat temu.... Finał Wschodu
Tatum vs Bronek
@zadafcb
1
@Encore Na pewno. Natomiast jeśli Krzysiek nie będzie grał w finałach to raczej Mavs to wygraja bo My nie mamy nikogo pod koszem nie mamy w pomalowanym siły i bardzo możliwe, ze będzie powtórka z finałów przeciwko GSW.
2
@Encore Oj cały Boston nie może się doczekać powrotu Szamana do TD Garden. Przywitaja go jak należy ;D
6
Także to by było na tyle jeśli chodzi o finały konferencji. Finał nba Celtics - Mavs. Nikt nie odwrocił losów serii przegrywajac 0-3. Szkoda Wilków, ale w ataku jest potworna bieda a sam Edwards tego nie pociagnie.
I jeszcze jedna ciekawostka otóż od 1971 roku zespół, który przegrał dwa pierwsze mecze w domu ( w finałach Konferencji) nigdy nigdy nie awansował do wielkiego finału Nba. Obecnie bilans wynosi 0-9.
1
@DonAndresFCB Niemiecko - Kataloński walec.
0
Z jednej strony fajnie, że ten kiepski sezon już się skończył a z drugiej zajebiście bo przed Nami nowa Niemiecka Barcelona Flika. ;)
8
Mam tylko nadzieję, ze Flik wybije Lewemu to kopanie się po jajach na pozycji rozgrywacza tylko skupi się na ładowaniu bramek. Bo po to tu został ściagnięty!!
Drugi Messi się znalazł. Nie ma przyjęcia, podania i tej finezji a za rozgrywanie się bierze.
0
@takisobiektos Tak ich zlać w finale piękna sprawa ;D
0
@esem91 Baciata wchodzi na wyższy level ;D
4
Tak jest!!! Brawo Panatinajkos tak się jedzie z wrzutkami
Mega wielkie brawa!!!
0
@Lucyfffer Rozumiem dzięki.
1
Walczyć Koniczynki walczyć z tymi wrzutkami!!!
Do końca Panowie
0
@Lucyfffer a jak założyć u nich konto? albo inaczej co trzeba zrobić aby dostać się na ich stronę?
0
Panowie pytanko mam czy ktoś miał do czynienia z bukmacherem William Hill bo mam problem?
1
@zadafcb Oj tak ;D
Czytałem sobie komentarze w Stanach to wszyscy zwracaja uwagę na to, że JT nie grał samolubnie tylko podawał do lepiej ustawionych kolegów. To było i efektowne i efektywne zagranie. ;)
0
@Encore No gość gra w tych PO genialnie. To jedyny ZDROWY środkowy Celtics 120 lat na karku ;D i gra rewelacyjnie. 7-12 zza łuku. Daje wielka energię w ataku i obronie.
2
@xvcWinterSoldier Tak jest ;D Nic dodać nic ujać. Bierzemy to. ;)
3
Tak się rodzi mistrzowski mental @zadafcb
Było -18 a skończyło się +3
Tak jest dziecinko i co w ostatniej akcji zagrał najlepszy obrońca ligi Holiday? kurcze wstałem i biłem brawo.
Boston w 4
Let's go Celtics!!!!!
❤❤❤
3
@barcelonaLM Zatrzyma zatrzyma nie martw się ;D
@Encore Haliburton już nie wróci do gry w tych PO. Ta kontuzja to minimum 2-3 tygodnie jak nie lepiej.