fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore No moim zdaniem z Wilkami seria byłaby dużo trudniejsza i już o tym @zadafcb pisał po finałach konferencji.
3
@BartqRKO To prawda może punktowo Tatum słabo jednak trzeba oddać, że zbiera, świetnie broni, asytstuje i tworzy przestrzeń dla innych. Tak jak napisałeś w tej drużynie jest tyle talentu, że Tatum nie musi błyszczeć. ;)
4
Dallas odkryło już wszystkie karty. Teraz tylko to skończyć.
4
@zadafcb Jeszcze tylko 2!!
Taaaakkkk!!!! ;D
6
Bang!! Bang!!!Bang!!!
Let's go Celtics!!!
❤❤❤
1
Celtics sa 4-24 za 3 czyli 16% i prowadza w finale +12. ;D
Walczyć Panowie walczyć!!!!
2
Jeśli Jrue Holiday trafia w meczu wiecej niż 14 pkt to Celtics w całym sezonie sa 33-1.
Jrue dzisiaj już 19 pkt.
4
@icmmii Jak można kibicować Bostonowi? normalnie
1
@zadafcb Jesteśmy 1-9 za 3 trzyma Nas genialna gra w obronie. Oby w II połowi atak ruszył z kopyta. ;)
Jedziemy z Nimi.
1
@Encore Pisaliśmy dzisiaj, że Tatum moim zdaniem żle się rozwija. On powinien grać jak Doncić w pomalowanym. Tymczasem JT z prostych akcji pod koszem nie trafia. Jemu ciężko przedostać się w strefę pod koszowa.
1
JB daje do pieca
Let's go Celtics!!!
1
@Mario96w No pięknie to napisałeś. ;D
Bez składu i ładu coś nabazgrane na tym ciele jakby małe dzieci się bawiły flamastrami. ;D
3
@michal26 Czyli nie jestem sam w tej opini ;D
7
a jeszcze a propo Ewki Swobody to czy Wam podobaja się jej tatuaże? bo dla mnie prostego gościa z la bambli no powiem szczerze, że wyglada to okropnie. Coś nabazgrane bez składu i ładu. xD
1
Komentarz usunięty
6
@pawello10 Podobne treści były jeszcze kilka lat temu na pis który miał grubo ponad 33% poparcia:
kto głosuje na ten pisdu? czy ludzie sa ślepi....
i tak to się kręci.
2
@Popitek12 Tak
0
Jazda po awans Barca!!!
Visca el Barca!!
❤❤❤
2
@macio_944 Messi był bestia i ta mina Pau Lopeza na Betisie jak dostał kołnierz od Leo. ;)
0
@takisobiektos co tam pisałeś bo nie ma żadnego komentarza?
0
@FcPortoFan1999 Wydaje się, że Prezydenckie również przegraja.
2
To sa pierwsze przegrane wybory pisiorków od 2015 roku.
1
@Encore Wydaje mi się, że Tatum idzie w złym kierunku. Uparł się na te rzuty za 3 i koniec. Uważam, że nie rozwija się tak jak powinien. Przez lato zrobił ponad 7 kg masy mięśniowej (tak podaja żródła w Uesej) taki gracz powinien pchać pod kosz lub pchać w pomalowane i robić z tej strefy walec jak Bronek czy Durant w prime. Wyobraźcie sobie schodzacego JB i Tatuma raz po raz w pomalowane. Rywale nie byliby w stanie obronić się przed taka siła do tego obwód byłby czysty dla takich graczy jak Krzysiek, Hauser, Pritchard, White czy Jrue. obawiam się, że Tatum nie wykorzysta w pełni swojego potencjału. Brown moim zdaniem ma wszytsko. 3, wjazd pod kosz, półdystans i dobra obrona.
1
@MarianoItalianoVero Kurcze wypluj te słowa ;D
a tak poważnie to tylko sport i wszystko się może zdarzyć. Mavs tak łatwo nie odpuszcza. Wierze jednak, że Boston jest lepszy i wygra tytuł. ;)
3
@kanver_ Prawo Murphiego
0
@kamil295 No ja trzymam kciuki za Oilers bo nie znoszę Panthers, ale ten Skinner w bramce Edmonton no chłop jest słaby chyba najsłabsze ogniwo drużyny.
2
@Rust_Cohle Po prostu sok z gumijagód robi robotę. To wszytsko ;D
Boston w 5
4
Puchar Stanleya
Genialny występ Bobrovskiego. No chłop był dzisiaj nie do przejścia. Oilers bardzo dobry mecz w ofensywie no atak za atakiem. 27 oddanych strzałów na bramkę Panthers. I czyste konto. Floryda bierze pierwszy mecz.
Bobrovski MVP
5
@BartqRKO Zastanawiam się czy ta Technologia za 10-15 lat nie wymknie się spod kontroli. Bo ten cały postęp technologiczny mknie w niebywałym wręcz tempie.
Starsze pokolenie już nie nadąża za tym światem.
10
No i cichutko tam na trybunach jak SZEFOWa gra ;D