3

Jak podaje Przeglad Sportowy francuski piłkarz, biznesem, filantrop Kiljan Mekambepe wrócił do treningów i najprawdopodobniej zobaczymy go na murawie już w meczu z Holandia. Jak informuje Przeglad nie będzie grał w żadnej specjalnej masce.
https://x.com/Euro24Hub/status/1803471910962942320/photo/1

0

@Pawci023x Podgladał wielkiego trenera Czesława "711" Michniewicza, który widział wielka piłkę.

3

@kanver_ Ten sam

0

@Barca445 Młody zdolny chłopak podobno porównują go do Pawła Brożka. Także to nie sa przelewki.

2

Gdyby nie ten Toni Kroos to Niemcy by upadli

1

ale że jeszcze się na tych Chorwatów nabieracie to dajcie spokój. Banda starych dziadów.

0

@VegetaPolska Pamiętam jak kiedyś powołali Peszkę na turniej tylko po to aby budował atmosferę. To były dopiero jaja.

0

@mordini123 Ja tylko nadmienię, że Legia Warszawa będzie jedyna drużyna rozstawiona w każdej rundzie. Chodzi o Polskie kluby oczywiście. ;)

1

@Zoker Gdzie antony do Boskiego Kriszcziano? szkoda, że Rasiaka nie podałeś za przykład. ;) daj spokój.

7

@macio_944 Moim zdaniem Kriszcziano nie może się pogodzić z faktem, że nie ma już 20 lat gdzie takie machcanie nogami sprawiało, że kibice mdleli na trybunach z podniecenia. U blisko 40 latka takie machanie wywołuje co najwyżej śmiech publiczności. No taka prawda bo to ani efektowne ani efektywne.
To stary @Luciano99 po 18 pifkach takie przekładki, robi, że somsiedzi łapia się za głowy.

0

@koksik2700 La Bambla opinia?

4

@Qlimax86 Byczku Pani @jowita to historia pełna przygód, których nie da sie streścić. To trzeba przeżyć. ;)

1

ale Was boli ta cienka Portugalia, która ledwo wygrała z Czechosłowacja.
Z czym do ludzi.

1

@Culer9002 Oilers ostatni raz w sezonie 89/90 ;)

0

@FcPortoFan1999 Oby Oilers to wygrali.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Byczku spokojnie w drugim meczu spuchna. ;)

21

Do tych wszystkich, którzy w sposób bezczelny śmieja się z Kriszczianka. Takie pytanko.
Graliście kiedyś w piłkę na tak poważnym poziomie? graliście?
Bo jak nie to Czesio "711 zgłoś się" Michniewicz Was zaraz wyjaśni. No. Kultury trochę.

1

ale Was boli potężny Delfin Kriszcziano, ale was boli.

0

@Patrykl145 Kriszczianek i karny? Panie takie kursy to się bierze z zamkniętymi oczami. Tak zwane pewne PEWNIaCZKI.

0

@mordini123 Śmiem twierdzić, że Wisła nie przejdzie tej ekipy z Kosowa.

1

@zadafcb
I teraz można się z Nich pośmiać :D
Tak zwani eksperci ;D

0

7

I dzionek jest piękniejszy ;D
Boston this is for YOU!!!!
❤❤❤

/photo/1

1

@Arkon Mamy to byczku!!!!
Mega radość. Wspaniały sezon i wisienka na torcie w postaci tytułu. Coś pięknego ;D
Jesteśmy najlepsi.

1

@Comentateiro Mega radość!!!!
:D

1

@zadafcb Nareszcie jest Nasz!!!!
Yupi ;D
Dwa potężne KOKSY: JT i JB. W przyszłym sezonie robimy powtórkę. ;D

1

@zadafcb
Tak jest!!!!!
Tak jest !!!!!!
;D

5

W Kalifornii dupy pękają ;D
Tak jest dziecinko ;D
Boston Celtics 18
Lakers 17

2

@Encore Zasłużył. W tegorocznych PO był wielki.

7

16 lat czekania... 16 długich lat.
Wracamy tam gdzie Nasze miejsce!!!!
Boston Celtics najlepsza organizacja w historii NBa. ❤❤❤
Yupi!!!!!!!

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?