fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO No jeśli krzyczy ponad 30 baniek to Knicks musza koniecznie się zastanowić do tego dochodzi jego watpliwe zdrowie. Bo gdyby był zdrowy to pewnie te 30 baniek by dostał a tak no nie wiem. Wiem natomiast, że cała sytuację monitoruja 76, które maja sporo kasy i na 100% takie pieniadze mu dadza. ;)
0
@BartqRKO Tylko, że Raptors maja mnóstwo pieniędzy do wydania i ten kontrakt jest dla Nich Ok. Natomiast w tej chwili Knicks maja 3 max umowy i jeszcze trzeba w pyte dać OG.
0
@takisobiektos @BartqRKO Przecież OG wyśmiał ofertę Knicks chłopak życzy sobie ponad 30 mln za sezon gość, który wchodzi z ławki i krzyczy 30 baniek. Moim zdaniem nie podpisze z Knicks i pójdzie do 76.
2
@Comentateiro Smutne to. Ostatnio widziałem dokument o tym ile ludzie marnuja żywności liczone to było w setkach tyś ton rocznie. W jednym miejscu na Ziemi wyrzuca się jedzenie a w drugim panuje ogromny głód.
Przypomina sie taka scena z filmu Wall Street: Pieniadz nigdy nie śpi w reżyserii Olivera Stone i jest tam taka scena w gabinecie:
Młody trejder pyta Starego wyjadacza giełdowego: Jaka suma pieniędzy była by dla Pana satysfakcjonująca aby zostawił Pan to wszystko w cholerę?
Stary Wilk odpowiedział: WIĘCEJ niż inni.
1
@Stoiczkow No coś w tym jest. Zastanawiam się jak wyglądałoby życie na tej Ziemii gdyby jeden pomagał drugiemu nie dla zysku tylko z potrzeby serca. Jak wygladałoby życie gdzie człowiek spożywałby tylko tyle ile jest mu faktycznie potrzebne a nie gromadził/chomikował ponad stan. Jestem ciekawy jak wygladalby taki świat gdzie nie ma wyzysku, chciwości, zachłanności a panowałaby harmonia i zgoda.
3
"Na Ziemi jest wszystkiego pod dostatkiem, co wystarczy na zaspokojenie potrzeb każdego człowieka.
Ale nie ma wystarczająco wiele, aby zadowolić JEDNEGO chciwego człowieka "
Mahatma Ghandi.
2
@mekston Niech Im się wiedzie. ;)
8
austria na Ełro
2
@MeAndSwan Niech Gruby Lapcio troche tej szynki dorzuci, żeby lipy nie było.
0
@Witekk10 Wszyscy na to liczymy, ale przeciwnik wymagajacy. Oby się udało. ;)
2
@Witekk10 Chyba wszystko wskazuje na to, że jednak Owce z Wysp
10
Coś mi się wydaje, że to ostatni turniej Deszampa w roli selekcjonera. Tu chyba czas na zmiany. Czy to będzie czas łysego betona Zidana?
0
ale fizycznie żaby siadły dajcie spokój a takie kozaki
1
ależ austria walczy kurcze mega zazdro i wielkie brawa oby pokonali pomarańcze.
0
Bombele xDxDxD
0
Końcówka I połowy pokazała, że żabojady wrzucaja wyższy bieg. I ta bramka wisiała w powietrzu. I tak długo wytrzymaliśmy.
0
@barcelonaLM @Kgorecki2500 Spokojnie w II połowie spuchna ;)
0
@Keson To prawda choć jesli spojrzymy na Polskich kopaczy to nie oszukujmy się potęga w tym sporcie raczej nie bedziemy, ale poziom Szwajcarów czy austriaków to powinien być must have dla Naszej repki.
10
Gdyby nie porażki z Holandia i austria to byśmy dzisiaj tych żabojadów zjadł.
5
@Popitek12 Ostatnio to @Rust_Cohle a przynajmniej taki jest odbiór społeczności La bamblowskiej ;)
0
@PatrykBarca Jest taki jeden a zwie się Czawi Hernandez
0
@barcanawieki Może nie tyle żart co marny Mental.
1
@AFA I bardzo kurw.. a dobrze niech wszystko przegrywaja Brazole jedne.
0
@FcPortoFan1999 Legia do 16 stki naprawdę dobrze, ale im bliżej bramki tym gorzej. Cały praktycznie mecz pod kontrola Legii, chłop z Rumunii oddał strzał życia i wpadło. To tylko sparingi gdzie główny nacisk jest na zgranie i uczenie się taktyki wiec nie ma co się sugerować wynikiem. W poprzednim sezonie ograliśmy Red Bulla, i jeszcze kilka innych silnych ekip a koniec końców w lidze kopaliśmy się po czole. ;)
Marc Gual chyba w pierwszej połowie złapał kontuzję mięsniowa.
1
@zadafcb Piękna chwila ;D
Jestem ciekawy czy Fenway było wypełnione po brzegi?
1
@zadafcb ależ to było cudne podanie. Pamiętam jak te finały sie rozpoczynały i w G1 Bobrovsky bronił wszystko dosłownie Spider - Man w bramce a te ostatnie 3 mecze to zwykły ręcznik no co strzał to bramka ;D
0
Brawo Italia!!
Brawo!!!!
2
@PatrykBarca To był inny Juventus i to był zupełnie inny Paul. Chłop miał to coś.
4
@Arden Transfer do United to jego najgorsza decyzja od tego wszystko się zaczęło.
Był na szczycie...
3
@Sulimo a jak to wyglada z posiłkami podczas takiego maratonu? zawsze mnie to zastanawiało organizujecie coś na własna rękę czy jest inna opcja i czy jest dużo zainteresowanych takim maratonem sala była pełna?