fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Tu niektórzy się szczerza, że Szwajcary awansowlali jak jeszcze rewanż jest. Ekspreci z La Bombiny. Nawet mi Was nie żal. xD
Graliście kiedyś w poważna piłkę? pytam się. Graliście?
1
@Rust_Cohle Wypraszam sobie taki insynuacje.
1
@JohnnyBarca Mnie bardziej zastanawia czy Hawks zostawia Trae Younga. Czy to jest ten moment aby atlanta poszła w głęboka przebudowę? o to jest pytanie.
i drugie pytanie co dalej z Ingramem? czy Pels znajda dla Niego inna organizację czy spróbuja to wszystko jakoś poukładać.
3
@Ojciec5tkidzieci Jedno wielkie XD
Panna mocno zesrana nie wie co się dzieje a tu takie cyrki. Jakie społeczeństwo takie oświadczyny.
0
@adamek20151 @BartqRKO amerykanie zobaczyli, że to może być kawał grajka i od razu wyczuli okazję aby go przekabacić na swoja stronę. I pewnie Podziemskiemu również to na rekę bo nie oszukujmy sie co on z ta Polska wygra? a tak dostanie szansę pokaże sie w lidze i kto wie może na takich MŚ dostanie powołanie i sobie pogra. Tak to widzę.
0
Baylor Scheierman - świeże mięsko
Zobaczymy czy dzieciak coś sobie pogra ;D
2
@barcelonaLM Bardzo lubię filmy Wojtka. Po każdym jego filmie człowiek siada i rozkminia. Mój ulubiony Polski reżyser.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo możliwe i wcale bym się nie zdziwił gdyby tak było. Może w Spurs plan jest taki, że czekaja, aż sam Pop wskaże lub tak przygotuje jakiegoś asystenta, który będzie kontynuował filozofię organizacji i samego Popa. Czyli coś na zasadzie Greg przygotuje fundamenty a nowy trener na tym zbuduje wielkie SaS. Trzeba tu jasno powiedzieć, że Pop ma rękę do asystentów i co raz wpuszcza do ligi świetnych trenerów. Przykład Ime Udoka. W pierwszym swoim sezonie z Celtics zameldował się w finałach NBa. Teraz w Hjuston robi powolutku zespół, który za sezon - dwa będzie się bił o finały Zchachodu. Także jestem przekonany, że Spurs maja już plan. Bo to najlepiej zarządzana organizacjia w Nba.
0
@FcPortoFan1999 Wszystko na to wskazuje ;)
SaS maja trochę talentu, ale tu trzeba czasu aby to wszystko ładnie poukładać.
OKC budowali się 5 sezonów. I dopiera teraz powoli wchodza do poważnego grania.
1
@zadafcb Też na to liczyłem ;D
0
@takisobiektos Otoż to. ;)
0
@FcPortoFan1999 Nie ma na to szans. Zachód robi się coraz mocniejszy. Ten i jeszcze kolejny do tankowania i kto wie może przy odrobinie szczęścia za 3 lata może coś więcej niż 11 miejsce.
1
@takisobiektos Vezenkov MVP Euroligi i powiem szczerze, że szału nie ma. Zobaczymy w Toronto może dośtać więcej minut i zobaczymy co z Niego będzie bo tam pewnie przebudowa i kto wie może nawet przytankuja. ;)
2
@takisobiektos Chłopak jest bardzo surowy i już czytałem, że nie nadaje się do NBa. G-league to max dla tego dzieciaka.
Już sam fakt, że jest wybierany pod koniec II rundy wiele mówi. ;)
0
@Albatros ale czy ta sytuacja powinna Nas kibiców dziwić?
Przecież od lat ruchaja Nas jak chca i kiedy chca. My na rynku transferowym nic nie znaczymy i to już od ładnych paru lat.
8
@Popitek12 Potwierdzam to ja byłem tym kolega.
2
@BartqRKO No miałeś rację. Powiem szczerze, że chore pieniadze. OG tym samym staje się najlepiej opłacanym zawodnikiem Knicks. Mało tego dogadali się z tym wysokim Hartensteinem i również go podpisza tylko nie wiem na ile.
No na papierze wyglada to potężnie tylko pytanie czy na parkiecie również tak będzie bo tu jest tak ogromna skala talentu, że głowa mała. Jestem ciekawy czy Panowie się nie pozabijaja. Będziecie mieli kłopoty jeśli 76 czegoś nie wymyśla to chyba przed startem sezonu już będzie można planować sezon 25/26 ;D
1
@Kgorecki2500 Do banku raczej powiedz, że znalazłeś i nie będzie problemu. ;)
1
@Bocheno1 Nie ma sprawy ;)
0
@Rust_Cohle Co tam chciałeś? ;D
2
@Culer9002 I od razu uśmiech na twarzy się pojawia gdy czyta się takie komentarze. Tęskni człowiek... ;D
3
Powiem Wam szczerze, że nudne to Ełro. Z chęcią zobaczyłbym sobie Czawi ball i rzucił soczystymi kurw... widzac Jogę Bonito Sergiego Roberto a tak męczy się człowiek okrutnie. Bez emocji ten turniej.
2
@mekston Oczywiście po 4 już poprawione. ;)
1
Gdyby oba spotkania grupy E zakończyły się remisami to wszystkie 4 ekipy miałyby po 4 pkt na koncie. Chyba nigdy nie było takiej sytuacji w historii ME, żeby wszyscy w grupie mieli dokładnie tyle samo pkt po 3 meczach.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Szkoda, że Wenicjusz Złota Wara nie walczy z własna głupota wtedy chłopak byłby jeszcze bardziej szanowany, ale może to przyjdzie z czasem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP1 I taka ciekawostka to moga być ostatnie ME dla tej trójki.
0
@pluszek ale Ci co tak szybko biegna moga sie przewrócić i będzie ku ku. ;)
Śpiesz się powoli.
2
@Szklaner Sprzedać wszystkich kupić wszystkich. Tak
3
@pluszek Małymi krokami do przodu. To najważniejsze.