fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Okropnie się to ogladało.
3
ani jedni ani drudzy nie zasłużyli na awans. Jeden wielki antyfutbol.
1
To moga być ostatnie karne betona Deszampa w reprezentacji Francji.
5
Kurła 120 minut kopania się po jajach... xD
Jeszcze karne i tu rówież moga być niezłe jaja.
1
Paraolimpiada na Euro. Szkoda szczępić....
0
@KacperVEB No nie aż tak ;D ale sprawić aby na boisku było więcej miejsca na szybkie granie bo przecież te dogrywki po 11 to jest marnowanie czasu.
@mekston Tak w dogrywce graja po 4 i do złotej bramki i tam co dogrywkę jest takie granie, że głowa mała. akcja za akcja. I to jest zajebiste.
0
@mekston @pasquda No dobrze można spróbować po 10 bo przecież te dogrywki nic nie wnosza. 90% czasu to klepanie do boku i do tyłu.
1
Ja to się zastanawiam czy w dogrywkach nie lepiej by było zastosować coś na wzór NHL czyli w regulaminowym czasie gry 5 na 5 a w dogrywce 4 na 4. Więcej miejsca i łatwiej szczelić coś. W piłce po 11 a na czas dogrywki po 8.
0
ale mu zeszła ewidentnie już to widział w bramce Boski.
1
Na trzeżwo nie da się tego ogladać.
1
@Pawci023x Że Nico to taki młody Ronaldinho, a Mapet to taki Bombele w prime.
4
Bombele jeżdziec bez głowy xD
0
@Borry Nie chyba a na pewno. ;)
0
@Rust_Cohle Jesteś niesprawiedliwy. U arabów wszystko mu wychodzi. ;)
1
Widać frustrację u Krziszciano no nikt mu nie podaje lub nie chce mu podać.
0
Portugalce ewidentnie czekaja na karne.
2
Wchodzi Semedo czyli awansuje Francja
1
Oby Mapet wyjaśnił dzisiaj Boskiego Kryszcianka.
1
@michaleu Powiedzmy sobie szczerze, że mu sie udało. 5 minut i kto wie co by się wydarzyło w karnych. Zmianami osłabił drużynę. Udało mu sie i tyle.
0
Łysy na mega @farcie ;D
0
Rekin jak Morata ten sam poziom xD
0
Niemcy jak w 1945. na pizde i do domku. Pięknie Hiszpania. Łysy miałeś mega @fart ;D
0
Taaaaaaaaaakkkkk!!!!! Pięknie Hiszpanie Pięknie!!!!
2
Łysy tymi zmianami dał dupy. Hiszpania stoi i się przyglada. Będzie ciężko to wygrać.
1
ależ Niemcy złapali luz w graniu cos czuje, że do karnych Espanie nie dotrwaja.
0
Hiszpanie obrona Częstochowy. Niemcy zasłużyli.
0
Karma Germańce ;D
1
Morata.... xDxDxD
2
@NeroTFP1 Może w II połowie zobaczymy więcej luzu u jednych i u drugich. ;)
5
Jak to mawia trener Jacek Gmoch no to jest mecz dla koneserów. ;D