1

@mekston Tak tak tylko na dogrywki. ;)

3

@Faro Ja chętnie zobaczyłbym coś na wzór dogrywek w NHL przełożonych do dogrywek w turniejach piłki kopanej. W NHL gra się 5 na 5 a w dogrywce 4 na 4. Gra jest szybka i dynamiczna. W piłce powinno być podobnie i w dogrywce gra 9 na 9. Więcej miejsca do grania i szybsze rozstrzygnięcia.

2

@Encore Clark przez cała swoja karierę uzbiera tyle co Wemba ma w rok. ;D

1

@MOLESTA Ja bym wyróżnił tego Gulera niezły turniej zagrał.

1

@NeroTFP1 I wszyscy zadowoleni ;D

2

Gruby już szykuje formę na wakacje. Przegrał finały Nba i kwale do IO :D
antek zrobił z dupy Słoweńców Jesień Średniowiecza. ;D


5

Szacunek do Turasów bo walczyli i za to wielkie brawa. Niewiele zabrakło sytuacje mieli. I teraz jak porównać te dwa ćwierćfinały to Niebo a ziemia. Holendry/Turasy to było meczycho w porównaniu do tych pastuchów z Wysp.

0

@lukaszbrk No zobaczymy co mecz się ślizgaja i moga wyśligać wygrana. To tylko piłka. ;)

8

ależ teraz była piłka meczowa Turasów.

7

ale tu będa jaja jak Kuman wygra Ełro.

1

ależ Turasy robia atmosferę na trybunach. No i to jest meczyk.

7

@vangoor Zdecydowanie Kebab. Narkotyki sa złe.

0

Oby tradycji stało się zadość i w karnych angole do domu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DragonxNF Szczelam: Wenicjusz Złota Wara?

4

Ćwierćfinał ME i to jest najlepsze podsumowanie tej padaki.
https://x.com/TrollFootball/status/1809635305328164966/photo/1

0

@Destroyer_of_Worlds Podobno siostra, ale u tych kacapów to chu..j. wie. xD

1

Putincewa za mocna.

3

Bieda okropna bieda na tym boisku. Pachnie nudna II połowa i jeszcze nudniejsza dogrywka.

0

@adamek20151 Nigdy połamańca Embiida nie wystawię do pierwszej 5. Gość tylko z ławki podobnie temat z Leonardem. Zastanawiam się nad Edwardsem, ale Jrue jest lepszym obrońca a przy jałowym Bronku w obronie ktoś musi tyrać w pomalowany do tego ogromne doświadczenie Holidaya. ;)
Uważam, że cały sztab trenerski postawi na doświadczona pierwsza 5. żadnych kombinacji alpejskich drużyna musi mocno wejść w turniej i jak najszybciej wskoczyć na najwyższe obroty.

2

@Encore JT jeszcze świętuje i nie ma go w hotelu. ;)
@FcPortoFan1999 Embiid jest znakomitym koszykarzem, ale czy Elyta? dobre pytanie ;)
@NeroTFP1 To również ciekaw pytanie bo to jest tylu kozaków, że w zasadzie każdy mecz to zupełnie inna 5. ;D
Davis, Bronek, KD, Stefan, Holiday ale to również będzie zależało od przeciwnika bo inaczej wyjda na wysoka Francję a co innego na small ball. ;)

6

Elyta się zjeżdza do Las Vegas ;D
absolutny Top Topów.
Stefan Stefaniutki, KD, Kawhai, Davis, Embiid, Haliburton, Bam, Holiday, Edwards, Bronek, D-Book.
Wyglada to potężnie.


1

@Popitek12 Tak ;D

2

@zodiak_10 Kurcze a chłopak ma dopiero 16 lat.

4

Polska chyba właśnie tak powinna rozgrywać turnieje. Czyli Żelazna gra w obronie i na Chaos z przodu i może się uda. Chaos z przodu już mamy problem w tym, że nie mamy żelaznej obrony.

1

@Tasde Jestem przekonany, że Mapet nie jest w ogóle brany pod uwagę jak top 3 ZP.

7

No wszystko układa się pod rewanż za mistrzostwa świata i finał Ełro argentyna - Francja. ale patrzac na to co żabojady graja to Messi po raz kolejny przejedzie się po Mapecie w finale + genialny Dibu w bramce można stawiać domy na zwycięstwo albiceletses. Nie ma mocnego na GOTa.

2

@Janas11224 Jako sportowiec TOP topów drugi najlepszy zawodnik w ostatnich 10-15 latach na Świecie natomiast tu nie chodzi o jego sportowy Mental tylko o jego zachowanie. Udawany płacz, gwiazdorzenie, że jest ciagle The Best skoro wszyscy wiemy, że tak nie jest. Widać to, że go boli sukces Messiego. Dlatego nie jest mi go żal bo On robi z sienie zwykłego pajaca.

3

a dzisiaj jeszcze anglia Sołtgejta. Trzeba przed meczem się znieczulić.

19

Leo Messi wspiera Kryszczianka załamanego po odpadnięciu z Euro. Ładny gest Messiego to się chwali . Szanuje.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?