4

@Jakchcesz Kiedyś El Jarek tak się podniecił w Kawiarence wrzutkowej, że na Policje donosił na własnych użytkowników. Może i na la Bamble przyszła ta moda?

6

@macio_944 Wiesz czego się boję? że z tych ekstra kozackich spotkań będzie zwykłe kopanie się po jajach. Czuje, że tak będzie czyli ostrożne klepanie do boku i do tyłu + nędzna nikogo nie interesująca dogrywka i karne. Ile razy się na takie mecze nabieraliśmy. ;)

1

@Miszak Daj spokój. Wyszumi się i pójdzie dalej. ;)
Widzisz, że boli go Legia. ;)

4

@Safrani Zero zaskoczenia czy zdziwienia.
Politycy to banda złodziei i oszustów.

10

Jest optymizm, jest szyneczka i będzie Nikoś ;D
a na koniec będzie wódeczka ;D

/photo/1

2

@NeroTFP1 Dokładnie tak ;)

5

@RosjaninBut Te psy to K-9.
Wyszkolone i przygotowane do warunków bojowych. Trzeba mnóstwo pracy, czasu i poświęcenia aby wyszkolić i przygotować psa do takich akcji dlatego sa tak cenne.
Widziałem jak operatorzy jednostek specjalnych skakali ze spadochronu z takimi psiakami na specjalnie przygotowanych uprzężach. Szybkie i zabójcze pieski.
K-9 w akcji


0

@takisobiektos @Encore Uważacie, ze to jest ten moment dla chłopaka, który jeszcze nic poważnego nie osiagnał? ;D
MŚ pokazały, że owszem potencjał jest ogromny, ale czy to jest ten czas? Oj chyba nie. ;)
Finały na zachodzie pokazały, że jeszcze dużo pracy przed Nim i za kilka lat będzie nr 1. ale nie Tu i Teraz.

1

"To ja nadal jestem numerem jeden. Wszyscy oczywiście mogą na to spojrzeć inaczej, ale ja nie będę. Muszę po prostu wyjść na parkiet i być sobą. Rzucać, gdy mam okazję, grać w obronie i to oni (koledzy z kadry) muszą się dostosować i grać wokół mnie. Tak to właśnie widzę." - anthony Edwards

Ulala to ja widzę, ze się grubo w dup..ie poprzewracało chłopakowi. ;D

/photo/1

7

Bombel jak my się cieszymy, że już cie nie ma w tym klubie xD
Był zamotany jak kalesony po praniu.

0

@VegetaPolska Tak jest słowa skromnego chłopaka z Dębicy. ;)

1

Prawda Futbolu, prawdka wutki:
Pijanego zrozumie tylko drugi pijany.

5

Ludzie skupiają się tylko na tym że ronaldo nie szczela goli a nikt nie spojrzy na to jaki jest BOSKI grajac u araba i szczelajac gola za golem.
Widzieliście kiedyś poważna piłkę? nie jakies tam kopanie się po czole w ME tylko poważne granie? widzieliście? to sobie popatrzcie na ligę arapskom.

2

@NeroTFP1
Ostatni taniec dla takich Gwiazd jak: Bronek, KD, Stefan na IO
Starzy odchodzą i czas na młodość.

1

@Katalonbar Kilka dni temu redaktor Przegladu Sportowego podał taka ciekawa statystykę, że z sezonu na sezon zwiększa się liczba spotkań klubowych. Za chwilę wchodzą w życie nowe formaty Europejskich rozgrywek, które zakładają jeszcze więcej spotkań. Co za tym idzie będzie jeszcze więcej zmęczonych gwiazd będzie jeszcze więcej kontuzji a to wszystko przełoży się na jałowe turnieje międzynarodowe ME, Mś, Ca i już widzimy te efekty u Niemca na turnieju.

3

@JimMorrisonFCB Smutny obrazek. Żyjemy w Państwie z dykty.

1

@Encore Usa vs Joker ciekawie tylko na papierze. Siła amerykanów potężna.

1

@draxidox Lidlu co Ty robisz?

3

@arasz1819 Tak zwane podwójne standardy. Szary człowiek nie może, ale brat polityka jak najbardziej. I gdyby Zbyszek "Mniej niż 0" Ziobro nadal pełnił funkcję Ministra to by powiedział, że nie ma w tym nic złego, że jego braciszek pod pseudonimem artystycznym pobiera sobie pieniażki Za Darmo.

0

@tadzik447 Posłuszne? historia ludzkości pokazuje, ze idiotów, którzy chca zniszczyć świat nie brakuje. Wystarczy, że jakiś odklejeniec obróci roboty przeciwko człowiekowi i już Nas nie ma. ;)

1

@tadzik447 Moim zdaniem to wszystko idzie za szybko. Już pisałem o tym wielokrotnie. Z jednej strony fascynujace ale z drugiej mega przerażajace.
Obawiam się tego, że niedługo człowiek nie będzie do niczego potrzebny.

2

@TankerHunter Ten Kalifat u nich trwa już wiele lat tymi wyborami pokazali wszystkim, że im to nie przeszkadza i generalnie Francja idzie w dobrym kierunku.

1

@takisobiektos Brazole w I qw mieli 8/8 za 3. Ja pikole Dzień KONIa. Wszystko wpadało. ;D
Kurcze człowiek już tęskni za NBa....

1

@ranger3120 Lepiej zostań w domu. ;D

2

@Popitek12 Mocno powątpiewam. Maksiu to bierze. Na miętko. ;D

1

@Kessie Nie no Gołtem jest Majkel Szumacher

1

Mercedesy xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Za 4 lata bedzie już biegał w Chinach. Tu u Niego nic nie ma. Stary Bronek dopóki będzie grał będzie mu na parkiecie pomagał i ciagnał młodego za uszy. @takisobiektos Liga szybko go zweryfikuje On jest po prostu za słaby na Nba. Tu średniaki będa go kasować, ale za to sprzedaż koszulek będzie ogromna. Marketingowo TOP sportowo FLOP.

3

Syn Bronka zadebiutował w Lidze Letniej. Zagrał tak jak wszyscy się spodziewali czyli słabiutko. Bieda w ataku i bieda w obronie.
Adonis Arms vs młody Bronek ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?