1

@DonCarletto It's coming Home.

0

@michaleu Bede grał w gre. Tom Rajder

0

@Katalończyk 99 Dokładnie
Kiedyś to był tenis Proszę Pana bez stękania, sapania i innych wygibasów. To była sztuka. a teraz? zwykłe klepanie do boku i do tyłu.

2

Wojciech Fibak w prime to by się nawet nie spocił w pojedynkach z tymi alcamrazami czy tymi Dziewkiewiczami. Taka prawda
a Wy się tu podniecacie takimi paletkami.

0

@paweldunajecfcb To ameryka tam wszystko jest możliwe.

2

@Arden Swoja droga śliczne sa te koszulki. ;)

6

ameryka to jednak dziki zachód
nigdzie na świecie nie ma takich cyrków jak w USa.

0

@FcPortoFan1999 Może dlatego, że powiedział to KOSa chłopak mocno kontrowersyjny. Choć wiele w dorosłej piłce widział, przebywał w różnych szatniach i imprezach więc wiedzę w tym temacie ma. Gdyby to powiedział Messi to jestem przekonany, że wszyscy bo o tym trabili, a że to powiedział skromny Kosa to jest jak jest. ;)
@tbas No bardzo możliwe nic na to nie poradzimy. Kibice lubia mieć bohaterów ;)

2

@Stinger_ Nie tylko dupeczki, Wódeczka, imprezki, może coś więcej? pokus jest mnóstwo.
@Tasde ale My nie wiemy co Yamal ma w głowie? chyba, że Ty wiesz. Nie wiem jak jest wychowany i czy ma poukładane w głowie bo go nie znam dlatego napisałem o zagrożeniach, które na tak młodego człowieka czekaja.
Może o piłkarzach mniej, ale o zawodnikach w NBa czy NFL to problem jest poważny i wielu młodych koazków tak się pogubiła, ze dzisiaj sa bezdomnymi z uzależnieniami.
Wszystko zaczyna się niewinnie od jednego kieliszka, kreski czy innych przyjemności. Ciężej jest powiedzieć STOP.
@FcPortoFan1999 Jęsli Kosa tak powiedział to się zgadzam.

0

@FcPortoFan1999 Nie widziałem tego więc się nie wypowiadam. ;)

1

@Faro No oby. Bo tak jak napisałem w tak młodym wieku bardzo łatwo jest się pogubić.

1

@Xaviball Paweł Brożek

1

a propo tych słów w wywiadze z Lewym, że Yamal jest przekozak i o tym, że presja w tak młodym wieku itd.
Ja się obawiam czegoś innego. Mianowicie, że młodemu uderzy sodóweczka + wielkie pieniadze i tu naprawdę nie trzeba dużo do katastrofy. Młody wiek, sporo kasy i mnóstwo pokus, które na Niego czekają. I tak jak Lewy powiedział, że to jeszcze dzieciak jest.

0

@zadafcb Ostatnie 4 sezony to głównie rywalizacja między Gdynia (Seahawks) a Wrocławiem (Panthers). Czas to przerwać ;D
Orły po raz 3 w historii najlepsza ekipa w kraju.
Stolica rządzi. ;D

1

@Ojciec5tkidzieci Przyszłość tego kraju. Myślniko-przecinek

1

@Encore Nie było co zbierać. ;D
@takisobiektos Powiem Ci szczerze, że gra w obronie Serbów no dzisiaj petarda w II qw gdzieś na 6 minut przed końcem I połowy tak bronili, że Francuzi nie wiedzieli co się dzieje a w ataku w tym czasie Serbowie zrobili run 14-0 i ustawili sobie cały mecz. Za duże przestoje w grze u żabojadów z Niemcami również był taki moment gdzie pewnie prowadzili i Niemcy momentalnie ustawili obronę i dogonili Francuzów. ;)

4

W meczu towarzyskim przed IO reprezentacja Serbii pokonała gospodarzy Francuzów 79-67. Joker i jego mafia pokazali kawał dobrego basketu. Wemba i reszta nie mieli nic do powiedzenia.
Joker bez litości przestawia Wembe ;D
@takisobiektos


1

Boston łatwo
Hawks, Bulls, Wizards i Cavs

/photo/1

1

@Tasde Jak nie było ścieżek rowerowych to był płacz kolarzy, że nie maja gdzie jeżdzić. Jak pojawiły się ścieżki rowerowe to jeżdza... chodnikiem. Nigdy tego nie zrozumiem. xD

0

@Bulbulator Kurcze szkoda, że Polska nie może grać dobrej piłki i robić wyniki na turniejach jak choćby Chorwacja, austria czy Szwajcaria. Zawsze w Polskiej kopanej jest coś co przeszkadza. Można grać ładna i efektywna piłkę. Tylko nie Polska.

0

@Kgorecki2500 Również na Niego czekam ;D

1

Nowy trailer od Marvela
CAPTAIN AMERICA: Brave New World
Premiera 14 lutego 2025.


1

@NeroTFP1 Na tym świecie bogaty może więcej. Niestety.

0

@NorbiTBOB 100 lat byczku ;D

1

@PIWOSZ89 Z Schalke 04 było ciekawie szczególnie w rewanżu u Niemca.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@pt9 I masz rację. Liga na przestrzeni ostatnich lat mocno obniżyła loty jeśli chodzi o aspekt sportowy, ale ludzie chca to ogladać więc ogladaja wypełniaja hale po brzegi czy to w regularnym czy w Playoffs. Podobnie jest z piłka. Często nas wkurza a i tak co Wtorek/Środa - weekend siedzmy i ogladamy ;D

2

@Encore absurdalne szaleństwo

5

76 miliardów dolców w 11 lat.
Tyle hajsu otrzyma NBa z tytułu nowej umowy telewizyjnej. Chore pieniadze.
Według ostatnich informacji umowa wejdzie w życie od sezonu 2025/26, NBA porozumiała się z trzema dostawcami – NBC, ESPN oraz Amazon i jest w trakcie finalizacji zapisów kontraktowych. To oznacza, że stacja TNT wypadła z gry.
Umowa ma zostać podpisana jeszcze przed startem IO w Paryżu.
@zadafcb @Encore @takisobiektos @BartqRKO

1

@Encore Holiday również dobre minuty. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?