6

a moim zdaniem to nie wina Flicka tylko po prostu najsłabsze ogniwa odpadaja.
Fati szklany i to było raczej kwestia czasu.

0

@Foton Widzę, że masz spora wiedzę w temacie więc zapytam wprost na kogo mamy głosować aby Polska stała się mlekiem i miodem płynaca?
Naród jest ślepy ale widzę, że Ty jesteś tym promykiem światełka w tej beznadziei.
Kogo mamy wybrać?

2

@Comentateiro W pełni się z Toba zgadzam. Wstyd dla tych wszystkich młodych, że Dziadzia sam ciągnie ten wózek.

0

@FcPortoFan1999 No niestety nie ;D

1

Szreder robi cała grę Niemcom. Mega grajek. Widzi wszystko.

1

ależ Niemcy graja kosza. No zabawa z zagubionymi amerykanami. Wielkie brawa

1

@takisobiektos @Encore On wyglada okropnie. Rusza się jak wóz z węglem. Zero dynamiki, zbiórki nic. Stoi i się patrzy. ;D

2

Gra Embiida w obronie to jedno wielkie XD

3

@Mow_mi_Douglas No w tym sensie za darmo, że oprócz tych 100 mln nie trzeba płacić poprzedniemu klubowi kolejnych 100 mln a może i więcej za transfer do wrzutek.
W tym sensie przyszedł za "darmo".

4

@Encore Umiejętności i taki brazylijski luz no ogromny talent szkoda, że siano w głowie. Podobnie u Szamana w Mavs umiejętności i talent na najlepszego rozgrywającego ligi, ale w głowie jeden wielki bałagan.

0

@karolup po czym uwazasz, że jest sprawdzony? Po występach w LL. Chłopak jest jednym z lepszych na swojej pozycji w LL.

1

@karolup Byczku Nico to jest sprawdzony grajek w LL a i w kadrze Narodowej świetnie sobie radzi. Do tego jest młody i jest ogromna szansa, że wskoczy na jeszcze wyższy level. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.

8

@karolup ale grubo wjechało xD
Najlepiej jak nakupujemy Pawłów Brożków i jedziemy po triplete.

3

@Rust_Cohle a tu większość chciała mu pomniki stawiać. Zdrajca. Za piniędze się sprzedał.
ಠ⁠ ͜⁠ʖ⁠ ⁠ಠ

2

W meczu sparingowym przed IO reprezentacja australii ograła przyszłych gospodarzy turnieju Francuzów 83-82.
I powiem szczerze, że tu mocno pachnie medalem dla Kangurów. Sa w potężnym gazie do tego niesamowity duet Patty Mills - Josh Giddey no robi się ciekawie. ;)
Daniels i jego game winner ;)


0

@daniel32778 Nie martw się do wyborów Ja naprostuja. ;)
@Kgorecki2500 No zobaczymy choć uważam, ze Ona będzie miała większe szanse i co by nie mówić jest szansa na pierwszego Prezydenta - Kobietę. ;)

0

@SawneyBean Jeśli przeciwnikiem Trumpa bedzie czarnoskóra afro-amerykanka, która nie przewróci się na schodach i nie zawiesi podczas przemówienia to śmiem twierdzić, że tego Trumpa zmiecie z planszy. Kandydatka Czarna > biały Trump.

2

@KamQiX Michał, ale nicku nie pamiętam ;D

4

@TR3YWAY No nic. Dzisiaj się nie udało, ale trzeba próbować dalej. Jutro tez jest dzień, wypatruj go a nóż może w Poniedziałek będzie więcej szczęścia ;)
Trzymamy kciuki!!!

0

@Yamal_Williams No nie, sugeruję jedynie, że gra się zmieni i rywale będa inaczej grać. Innymi słowy droga do tytułu będzi kręta i bardzo trudna. ;)
Po pierwszym meczu nie ma co prognozować.

5

@Luciano99 Mój ulubiony czas. ;D

1

@Yamal_Williams To dopiero pierwszy mecz i jeszcze wszystko sie 100 razy zmieni i w grze i u przeciwników. Wisła Płock również grała Żogę Bonito i po 5 kolejkach byli liderem. Wszyscy się zachwycali gra i w tym samym sezonie spadli z ligi.

0

@FcPortoFan1999 No właśnie nie wiadomo o co tu chodzi xD
W Legii tych remisów nie było dużo a tu jeden po drugim ;D

0

Vuković chyba nerwowo nie wytrzyma tych remisów xD

0

@Dari0G Już nie mogę się doczekać tej Poznańskiej Jogi Bonito ;D

2

Ostatnia akcja Sudanu dla tych co nie widzieli ;)


2

ale amerykanie wybronili ta ostatnia akcję. i Sudan mógł i powininen wygrać ten mecz. Fura szczęscia avengersów.

2

@Encore To jest jedyna reprezentacja na turnieju Olimpijskim, która może grać wszystko co tylko zechce. Może grać na 2 wieże, może grać bez wysokich czyli small ball, moga wystawić graczy którzy będa cały mecz rzucali za 3 itd itd. No ogrom możliwości jest potężny. Nie wiedzę tu przeciwnika, który może im zagrozić.

1

@Comentateiro Czyli krzyknąłeś na Niego i od razu jest reakcja ;D

1

@tribo W abu Zabi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?