fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I teraz czy Grecy nie mogli zagrać na spokojnie do antka żeby ten skończył za 2. Hiszpanom nic nie idzie w ataku.
0
Grecy strasznie się pogubili i chyba tego nie ugraja.
0
Panowie dlaczego antek nie gra? kontuzja?
Dobra gra tylko odpoczywał ;D
1
@takisobiektos Był kilka dni temu na La Bambli tłit nie wiem czy nie Twój z podana informacja, że koszykarze z Sudanu nie maja w swoim kraju nawet hali gdzie mogliby spokojnie trenować i przygotowywać się do turniejów. To okropne i goście graja na Olimpiadzie i po zwycięstwie nad Portoryko będa walczyć o medale. Goście nie maja hali do trenowania. Wielkie brawa dla sztabu i chłopaków.
1
@Toretto Wiesz co to zmieniło się w momencie rozwoju tych szatańskich mediów społecznościowych. Teraz właściwie wszystko jest szeroko komentowane a kto pierwszy ten lepszy. Wiesz chodzi o zasięgi i lajki.
Kiedyś tak nie było bez spojlerowania na spokojnie ogladałeś co chciałeś.
1
@Gall Dziękuję, ze mi przypomniałeś ten optymizm całkowicie mnie zaślepił ;)
0
@Who_you_mam Być może choć osobiście uważam, że Flik to nie Czawi i tu nie będzie jakiś kombinacji alpejskich i wrzucanie zawodników na nie swoje pozycje. ;)
1
@FcPortoFan1999 @Ojciec5tkidzieci Uważam, że o ceremonii otwarcia mówi się więcej niż o samych zmaganiach sportowych i pewnie taki był cel/zamysł. Miało być głośno i jest głośno a sport gdzieś w tle tego wszystkiego.
6
Podsumujmy ten cyrk:
- Nico jest priorytetem dla Barcelony. Tu jeszcze nie ma optymizmu, ale jest OK
- Zarzad Barcelony informuje, ze Nico jest priorytetem i teraz już panuje optymizm
- Barcelona uzgodniła już warunki finansowe z Nico. I tu już jest optymizm ogromny i szampany szczelaja + wjechała pizza hawajska.
- Zarzad Barcelony czeka na ostateczna decyzję Nico. Panuje euforia połaczona z optymizmem.
- Nico się nie odzywa. W Barcelonie pojawia się delikatna niepewność, ale jednak optymizm jest duży.
- Nico nadal się nie odzywa. Niepokój połaczony z optymizmem.
Teraz czas na Olmo. Warunki umowy sa już dogadane z Olmo, Olmo jest priorytetem i panuje optymizm.
2
@RosjaninBut Powiem szczerze, że na takie bazgrazanie farba to wyszło.... rewelacyjnie i chetnie bym takie współczesne dzieło powiesił gdzieś w domu. ;)
1
@Comentateiro Pewnie masz rację. ;)
1
@MesQueUnClub_87 Zastanawiam się czy jednak nie warto było oddać Roke na wypożyczenie do Girony czy innej Valenci. Niech chłopak pogra, rozwija się.
1
@Borneo ale co to ma wspólnego z Olimpiada, sportem czyli szeroko rozumiana rywalizacja?
0
@Sulimo O dziękuje i również jutro sobię obejrzę. ;)
19
@Peciak Żyjemy w tak chorych czasach, że wszystko co jest kontrowersyjne i się dobrze sprzedaje jest na TOPIE. Religia (nie ma znaczenia jaka) jest mocno kontrowersyjna więc się dobrze sprzedaje. Sam jestem wierzącym człowiekiem kocham Boga i szanuje wszystkich, którzy wierza w coś innego. Natomiast boli mnie nie to, że tak intymna sfera każdego człowieka jest co chwilę obrzucana gównem.
Mega szanuje to co napisałeś.
1
@Sulimo @norbi77 chyba wczoraj ogladał więc wie więcej na temat tej produkcji ;)
I z tego co kojarzę to bardzo chwalił sobie ten film. ;)
2
Panowie czy wiecie dlaczego ten dzentelmen nie zagrał dzisiaj przeciwko Serbom?
2
@Tabaluga37 Wczoraj ogladałem siatkarzy z Egiptem i miałem komentarz z meczu koszykarzy Francja - Brazylia. Nic nie poradzisz to Olimpiada ;D
1
@FcPortoFan1999 Powiem szczerze, że te sparingi dawały jakieś nadzieje, że amerykanie się potkną. Jednak ten mecz pokazuje, ze nic z tego. ;)
1
amerykanie sa nie do zatrzymania siła jest przepotężna. Serbowie z Jokerem sa zaledwie tłem.
4
@budel17 Nie tyle poziom żenady a bardziej pokazuje skalę trudności w tej lidze. ;)
2
Yamal o swojej byłej: Bo to zła kobieta była
8
@baja1899 Ja również go bardzo lubię, ale nic z tego nie będzie. Chłopak łamie się jak zapałka. Życzę mu mnóstwo zdrówka.
Gdyby był zdrowy to mielibyśmy super opcję w ataku, ale nie jest zdrowy. I tu jest problem.
0
@krol211 Ja również tego pomysłu nie rozumiem przecież mamy ważniejsze pozycje do koniecznego wzmocnienia ;D
0
@krol211 ale gdzie tam ;D
No jaki Olmo po co Nam ten gość? uważam, że priorytet to Nico i na szybkości szukamy DP i jsśli się uda jeszcze kogoś na skrzydło. Rafinia ma aspiracje by być graczem pierwszej 11, ale nie u Nas. Ja bym go w pierwszej kolejności wywalił. ;)
@Pedri16Future No właśnie przy Czawim ten Rafinia coś tam grał ale czy to wystarczy Flikowi? ciekawe pytanie.
1
@krol211 No zobaczymy czy w tym sezonie również będzie dobry. Ten gość jest u Nas 2 lata i miał jeden dobry sezon a ja uważam, że miał kilka dobrych meczów, ale również wiele spotkań gdzie był bezbarwny. I pamietajmy że Yamal będzie grał jeszcze więcej. 60 baniek za takiego grajka to spora kasa jak dla Nas.
0
@Pedri16Future Tylko problem w tym, że nie wiemy czy w tym sezonie będzie coś grał. Czy to będzie ten Rafinia z końcowki poprzedniego sezonu czy załaczy mu sie tryb kopanie się po jajach. Jeśli nie to na 100% tyle kasy za Niego nie dostaniemy a pensje trzeba mu płacić.
Sęk w tym, ze On powie NIE i tyle będzie z tego.
2
@kamil295 Beal przytuli w tym sezonie 50 mln. Nie sadzę aby taki gość wchodził z ławki ;)
0
@zygzakmaklini Jeszcze tylko konferencja prasowa i lecimy po triplete.
0
@FcPortoFan1999 Oj chyba nie. Za słabi sa.