fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Zastanawiam się czy Przemek miał okazję się z tych słów wytłumaczyć przed szefami. Bo jeśli jest tak jak piszesz, że Lennon sam o tym mówił (ja powiem szczerze nigdy o tym nie słyszałem) no to jest ogromne nieporozumienie. I to powinno być wyjaśnione bo szkoda tak doświadczonego dziennikarza/komentatora odsunać od największej imprezy. Tak sobie myślę, żę TVP za mocno się zagotowało.
2
@Sulimo Ja to powtarzam od połowy poprzedniego sezonu, że każdy trener powinien mieć możliwość wykorzystać Czelendz. Widać jak na dłoni, ze jest to potrzebne.
Takie rozwiazania z sukcesem działaja w Nba, NFl, NHL, MLB, Tenisie czy siatkówce i w piłce również to powinno być.
0
@mekston O to bardzo ciekawe pytanie. ;)
1
No niestety, ale antek trafił na bardzo słaba generację w Greckiej koszykówce. No nikt nie jest w stanie mu pomóc. Dwóch gra reszta się przyglada.
1
@Comentateiro Było. Już pełne opracowania na La bambli powstały. ;)
Masz chyba w goracych dyskusje na ten temat. ;)
2
@Kgorecki2500 Jestem jak najbardziej Za. ;)
0
@Sulimo ;D
no być może, ale takie właśnie noty wystawili. ;)
0
@Sulimo a teraz sobie na szybko zobaczyłem noty po tym meczu i ten Gorgul miał 2 najlepsza ocenę w tym 4 osobowym bloku obronnym. NIższe noty Od niego otrzymała para stoperów.
1
No i jest dobrze. Oby jutro tylko się nie potknąć i będzie pięknie.
0
@kamil295 @MesQueUnClub96 Przepraszam macie racje jutro jutro. Dzisiaj antek w akcji ;)
0
@Dari0G Od razu Busi mi sie przypomniał w meczu chyba z Interem ;D
0
a już za 10 minut starcie avengersów z Jokerem
Czyli USa vs Serbia.
Przepraszam jutro oczywiście. Jeszcze historia z Przemkiem Babiarzem mnie trzyma.
1
@tomek8756 @FcPortoFan1999 Bo tu wkradła się literówka. Powinno być Rumak od Sierpnia ;D
0
@matirix20 Michał Szumacher. Zamykam dyskusję.
1
Coś mi sie wydaje, że trener Rumak szybko wróci do Poznania ;)
2
@norbi77 Ja tylko czekam aż z tych debilnych pranków czy innych żartów stanie się tragedia. Jeden z drugim trafia na gościa/kobitkę, która nie zna się na tych prankach i dostanie mocny wpierdo... Bo to aż się o to prosi. Ludzie maja tyle problemów na głowie, choroby, brak pracy, pieniędzy a to podchodzi bezrobotny klaun i jaja sobie robi. W imię czego? w imię lajków.
1
@Comentateiro No cóż jak przystało na prawilnego Legionistę życzę Wam porażki ;)
14
Panuje optymizm? przyszły tydzień? jeszcze do kompletu brakuje mi konferencji prasowej i mamy tripete.
Nic z tego nie będzie pany.
2
a idz pan w ch.... a było tak dobrze no.
0
Brawo Radomiak!!!!
Baba Jaga spuchła i Jazda z Nimi.
2
@tbas Można? można i nie trzeba kutasów pokazywać aby wszyscy byli zachwyceni.
0
Maszyna Grbicia ruszyła
1
@Lionel_Messi10 Nie oglądam tv byczku ;)
5
Ogladam siatkarzy z Egipcjanami na eurosport 9 a komentarz mam z meczu koszykarzy Francji z Brazylia xD
czyli mam 2 w 1 xD
2
@PatrychoO Nie, chyba chodzi właśnie o jego podejście do Piosenki Lennona, albo ktoś mu coś żle powiedział na słuchawkę. Nie wiem ;D
@FcPortoFan1999 Ja jestem tego samego zdania. Zburzyć i zabetonować całe te TVP i tyle.
3
OJO!!!
I już pierwsze awantury.
Przemek Babiarz zawieszony i odsunięty od komentowania IO przez TVP.
"Wzajemne zrozumienie, tolerancja, pojednanie – to nie tylko podstawowe idee olimpijskie, to także fundament standardów, którymi kieruje się nowa Telewizja Polska. Nie ma zgody na ich łamanie" - TVP
Chodzi o słowa Przemka dotyczące piosenki Johna Lennona "Imagine", przypisując jej przesłanie komunistyczne.
2
@Luciano99 To jest przegięcie pały.
Lucek zbieraj na prawników i walcz o swoje. Bo z torbami pójdziesz.
1
@kubix05 Kurcze kiedyś to były czasy. Niedźwiedź z Kobieta i nikt nie wiedzi problemu a dzisiaj? aktywiszcze oskarżyłoby ta kobietę o molestowanie Niedźwiedzia i w ramach protestu przykleiliby się do piasku.
Co za czasy nastały.
1
@adi7adi8 @TheNekro94 Czyli można śmiało powiedzieć, że Italia mierzy w medal na tym turnieju.
0
@BoreekxD Dlatego nie lubię Olimpiady. Tu nic nie można obejrzeć. Ogladasz 15 minut siatki i cyk przekręcaja na jakies kajaki czy kręgle. xD