fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 o Kurde alez tam musi się teraz dziać. Co te biedne influencerki/cerzy teraz będa robić? tak zwana cyfrowa ciemność nastała u Kebaba. xD
1
@Arcybiskup Fałszywa 9 i Olmo? od razu mi się Fabregas przypomniał xD
1
ale Kangury dostaja na łeb od antka i walecznych Greków.
1
Brawo Jędza!!!!
Brawo Legia
3 minuty które wstrząsnęły Walia ;D
1
Brawo Kapa!!!
I cyk Legia 1-0.
1
@kodi77 Dokładnie o to chodzi.
1
@BabyGang
Łatwo o wszystkim dyskutować z perspektywy czasu i perspektywy wygody obecnego życia. Powstańcy mierzyli się z zupełnie innymi myślami niż MY dzisiaj. Uszanujmy to i Pamiętajmy o Naszych rodakach, którzy walczyli i umierali za Polskę i Polaków.
0
@PJ777 ale byczku co to za argument, ze śledziła ja cała Polska? to jest profesjonalny sportowiec a nie Karynka spod Kebaba, ktorej coś się udało. Była słabsza i tyle. Szkoda bo to jej "korty". Zmarnowana szansa i Iga również to wie że drugiej takiej okazji nie będzie.
0
@lntrowertyk strzelanie z karabinku?
0
Wczoraj się udało ale dzisiaj już nie. Szkoda Iga
Ehhh te paletki.
1
@KrychaFCB Wirtz nie ma DNa a Olmo ma i dlatego.
3
@zadafcb Nareszcie!!!
;D
1
@Encore Kerr po meczu z Serbami powiedział coś takiego, że do dyspozycji ma 12 graczy a jemu 10 wystarczy w zupełności. Także ktoś zawsze będzie poszkodowany ;D
0
@Peciak Niestety, ale Barcelona nie umie w sprzedawanie. I to już od ładnych kilku lat. Przykład Lengleta idealny chłop gra na wypożyczeniach z opcjami sprzedaży i nic z tego. Dwa - nie możemy grać tylko młodymi bo skończymy jak Valencia i zamiast bić się o LM to będziemy walczyć o LE.
0
@ViscaelBarca2007 Ja bym sobie życzył aby to trener decydował kto i jak będzie mu potrzebny do taktyki, grania niż to czego by chcieli kibice. ;)
0
@kakusus Dlatego, że Barcelona od wielu już lat jest Januszem biznesu i wszyscy o tym wiedza dlatego dymaja Nas be mydła mało tego odnoszę wrażenie, że Barcelona lubi być dymana.
0
@Arys No niestety i chyba nie zapowiada się aby to miało się zmienić.
Świat oszalał i przewrócił się do góry nogami.
1
@MesQueUnClub96 Czyli po trupach do celu. Bez względu na wszystko i na wszystkich tak Łukaszenka robił. Niby przegrał ostatnie wybory, ale ostatecznie jednak wygrał.
6
Niko - Sriko
Podsumujmy okienko transferowe w wykonaniu Deko i Barcelony a działo się sporo.
Pierwszy transfer to powrót do zdrowia Gaviego
Drugi to powrót z wypożyczenia i licznych kontuzji Fatiego, który jest obecnie kontuzjowany, ale kwestia godzin jest kiedy wyzdrowieje. Czyli transfer na +
Powrót Langleta kolejny udany transfer
Zatrudnienie Flika.
Do tego kolejne wypożyczenia braciuf Żało. Czyli Kanseleo i Feliksa, ale pod warunkiem, ze jakoś wyprosimy te wypożyczenia bo inaczej to nic z tego nie bęndzie.
Tylko narzekacie a Ja widze tu sporo optymizmu a to jeszcze nie koniec bo w planach som kolejne niespodzianki.
Czekajcie na kolejna aktualizację.
2
@TR3YWAY a przecież był taki optymizm...
1
Nie wiem czy było, ale w wieku 80 lat zmarła Pani Bogumiła Wander.
Legenda Telewizji.
0
@adamek20151 a przed Nami jeszcze:
Judo, boks, pływanie synchroniczne i zwykłe pływanie, brejkdens, gimnastyka artystyczna i bez, łucznictwo i tejkłondo.
Także jest optymizm i wiele jeszcze przed Nami. ;)
2
@Kgorecki2500 Murinjo do Pażdziernika ;D
1
@kanver_ #TeamEfka ❤❤❤
19
@DLFCB Do pustej ;D
2
@Kidd I tak co 4 lata. ;)
3
@siuuu I teraz jest zagwozdka bo tak schabowy z mięsa po 7,99/kg to dla biedaka a jesli ja kupuje w Lidrze na promce za 8,99/kg to już klasa średnia?
0
@Dankho94isback Kurcze ludzie sa różni. Jeden przeprosi drugiego i zostana przyjaciółmi na lata a sa tacy co będa do śmierci wypominać stare historie. ;)
Tacy sa ludzie.
3
@macio_944 KIedyś Puyol powiedział takie słowa (po pamietnym el clasico gdzie odklejony ramos złapał za gardło naszego Kapitana), że to co jest na boisku zostaje na boisku. Pepciu klasa nawet jeśli Panowie nie pałaja do siebie miłościa. Bardzo ładne zachowanie.
0
Ktoś się orientuje czy ten piesek, który wczoraj wypadł z tej kolejki Górskiej przeżył?