fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro ale taka jest prawda nie ma co owijać w bawełnę w poprzednich meczach również słabiutko się prezentował. Oby już na turnieju pokazał co potrafi. ;)
1
@Encore Holiday najlepszy obrońca w tej chwili. Gość jest po prostu genialny.
2
@mkord To jest dla mnie absolutny fenomen. Już pomijajac jakim krajem sa Stany i jakie maja podejście do świata polityki czy finansów to szacunek i braterstwo jest u Nich czymś wyjatkowym. Mega mi się to podoba i zawsze z zazdrościa na takie obrazki patrzę.
1
@Comentateiro a jak tam sobie Tatum radzi?
0
@Barcasub Ja rozumiem, że to poczatek sezonu, ale dla mnie Kapa w środku to nieporozumienie. Wybijanki gdzieś po lasach, zero przytrzymania piłki żeby poklepać z chłopakami aby wszyscy nabrali luzu no nie ma tego. Zobaczymy co będzie dalej. Teraz najważniejsze punktować i zgrywać zespół. Gual dziś Super zawody. ;)
3
Legia pewnie. To będzie ten sezon ;)
I już widać, że w środku pola będa problemy. Brak Elitima mega widoczny.
2
@tomek8756 Dla mnie petarda ;D
Wykonanie absolutnie cudne.
Generalnie hymn Uesej jest dla mnie Top Topów.
1
@zadafcb Tęsknie za Nim...
2
@Comentateiro Zwycięstwo Legii 3-0 i wcale sie nie pogniewam ;D
0
@Azi No przyszłe słabsze czasy co zrobisz, ale jeszcze wrócimy na Tron. To tylko kwestia czasu. ;)
0
@Azi Byczku ja jestem za Ferrari ;)
1
@takisobiektos Rewelacja.
Wchodzimy na zupełnie inny poziom. Dla kibiców w hali znakomite rozwiazanie aby przetrwać przerwę na parkiecie. Jestem ciekawy jak te ekrany będa działaly podczas meczu czy to nie będzie odwracać uwagi?
0
@FcPortoFan1999 Nic dodać nic ujać ;D
0
@krol211
05/06 i 09/10 zdecydowanie najpiękniejsze ;D
5
@PatrykBarca To tylko pokazuje jak Nasza Liga jest wyrównana.
0
@Gronek Tak ;D
8
@Hosh Widać powoli zmęczenie sezonem. xD
7
@Yamal_Williams Człowiek tęsknił za poważna piłka. ;)
3
@BulaKG Pan Wojtek i Pan Kazek absolutny TOP
1
@Sulimo ani Lech ani Jaga. Gdzie dwóch się bije tam Legia korzysta ;)
8
W życiu sa rzeczy ważne i ważniejsze ;D
0
@FcPortoFan1999 Tu nie ma nad czym dyskutować ;) Polska Gurom.
1
@TheCule ;D
Oczywiście 09-10 ;D
0
@BorzyKrzys Jaki kraj taki Super Bowl. ;)
0
@bartekvisca Zajebiste i masz rację te z 05/06 również świetne bez reklam czyściutkie i piękne. ;)
@Herato Dla mnie tylko pasy. Sa po prostu śliczne. Bordowo- Granatowe idealne.
@MesQueUnClub96 Dokładnie + te czyste koszuleczki z seoznu 05-06 ;)
2
Te koszuleczki w pasy z sezonu 09-00 najpiękniejsze. Mam i z duma noszę. Obecne to nawet nie maja podjazdu. ;D
1
@AssisMoreira Dokładnie dla mnie tragedia. ;)
@pt9 Też fajne na pewno lepsze niż to co widzimy dzisiaj. ;)
0
@Gronek Nie bliżej Gąsina ;) Za elektrownia.
1
@Gronek Większość z Nich wychowywała się blisko domu moich rodziców w latach 80-90. To co robili było bardzo złe i mnóstwo niewinnych przez Nich cierpiało. Uważali się za kozaków i wielkich tego świata. Teraz połowa nie żyje lub siedzi w więzieniach.
2
@blakkudium Pierwsza moja myśl jak na nia patrzę to Tandeta zwykła tandeta spod bazaru. No mnie to się w ogóle nie podoba i jeszcze ten herb na środku no po co? ;D
To tak jakby pijany Mirek coś tam nabazgrał. Dla mnie słabe. ;)
@FCB_dimiC No nie, mieliśmy na przestrzeni lat śliczne koszulki w pasy i były zajebiste ale to dla mnie zwykły bazar. Sorry ;D
@Katalończyk 99 Pewnie masz rację. ;)