3

Tymczasem były trener Legii Warszawa Kosta Runjaić został oficjalnie przedstawiony jako nowy kołcz Udinese Calcio.
Powodzonka trenerze.

/photo/2

0

Guler z przypadkowym fanem i za takie obrazki kocha się Ełro.

/photo/1

2

@Pilka_jest_okragla Jedno i drugie jest do dupy.

1

Niech 37 urodziny najlepszego zawodnika w historii piłki kopanej Leonidasa "Wielkiego" Messiusza, nie zwioda was od faktu, że BOSTON CELTICS sa najlepsza organizacja w historii NBa.
Let's go Celtics Baby!!!
❤❤❤
https://x.com/i/status/1804499819987177833

0

@Fido66 Cała ta historia jest bardzo dziwna. Kilka dni temu pojawił się artykuł mówiacy o tym, że policjanci znalezli kolejny trop jakiś biały samochód przejeżdzajacy, który mógł widzieć co się działo z ta dziewczyna. Problem jednak w tym, że nie mogli odczytać nr rejestracyjnych na nagraniu z kamery.

0

@KamQiX No niby tak, ale nic w zasadzie ta fajna dryżyna nie osiagneła czy to w Rosji czy kolejnych turniejach. Więc śmiem twierdzić, że to był wypadek przy pracy. Bo praktycznie ta sama ekipa w Rosji nie wyszla z grupy będac jedna z najgorszych na mundialu.
a Szwajcarzy co turniej bija sie o coś więcej niż 3 mecze grupowe i dzielenie się premiami.

0

@FcPortoFan1999 No niestety choć mam nadzieję, że poprzedni sezon był takim wypadkiem przy pracy i w kolejnym sezonie wszystko wroci do normy. Legia się wzmacnia, Raków i Leszek także jest szansa na to, że zobaczymy bardzo ciekawy sezon. ;)

0

@FcPortoFan1999 Nikomu w Polskiej Lidze granie na 3 fronty nie służy ;)

1

@FcPortoFan1999 Sam jestem ciekawy jak Legia się zaprezentuje pod wodza Fejo. Mam nadzieję, że zobaczymy silna Legię grajaca do przodu.

0

@FcPortoFan1999 No zobaczymy co z tego będzie.

0

@Barcasub No to fakt choć Feio pewnie szuka doświadczonego grajka bo przecież rozgrywki Europejskie tuż tuż i pewnie nie chciał ryzykować a w międzyczasie będa szukać kogoś. Tak mi się coś wydaje.

0

@Barcasub Pewnie zamiast wydawać kasę na nowego środkowego obrońcę przenacza na inne wzmocnienia. Jędza ograny zna Legię więc przedłużyli.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Trzymam kciuki i powodzonka ;)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja poproszę.

2

@AFA Ja uwielbiam ogladać zapowiedzi różnych filmów. Reklamy NIE.

0

@Derean No niestety najbardziej boli fakt, że My mamy kilka fajnych nazwisk ogranych w silnych ligach. Tylko co z tego skoro co turniej wygladamy jak zbieranina Mirków z 1 Ligi Polskiej. Gacie co turniej obsrane. Moim zdaniem tu w głowach jest ogromny bałagan.

4

I cyk Rumuni z laczka na 1-1 alez to by była piękna historia przy tych spalonych Lakaki. xD

1

@BorzyKrzys No śmiech na sali przecież tu się mogło coś poważnego stać. Kabaret.

6

I to jest poważny turniej? kabaret jakiś xD
https://x.com/i/status/1804585553645404461

4

alez teraz Boskiemu zeszła z głowy ajaj... było tak blisko.

0

Coś czuje, że ten Turas grubo zarobił u Buka ;D
Miał być samobój i jest samobój xD

2

ale co Turasy teraz pograły xD jeden wielki kabaret.

1

Gdyby nie skok do wody Kriszczianka to by nie było bramki. jaki to jest genialny piłkarz. Zawsze pomaga drużynie. Zawsze. Cudowny jest

7

ależ Kriszczianko teraz zatańczył jak za najlepszych lat.
Wspaniały piłkarz i jeszcze wspanialszy człowiek

1

@supraomnes1 całym serduszkiem za Kebabem.

1

@takisobiektos Ciężka praca Japonki się bogaca. ;)

3

@KrychaFCB Wejdzie na podmęczonych Portugalców i ich ładnie porobi.

2

@Aragorn33 Patrioci widać mocno rozgoryczeni po porażce z austriakami i wylali swoja frustrację.

6

@Joe_Barbaro Toni Kroos

0

@FcPortoFan1999 No dokładnie Pantery mocno zesrane bo w ataku kupa i w obronie kupa. No nic im nie idzie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?