fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb
Mamy to byczku!!!
Mamy to!!!!!
❤❤❤
;D
2
Taaaaakkkkkk!!!!! Taaaaakkkkkk!!!! Taaaaakkkkk!!!!
Nareszcie, nareszcie, nareszcie.... ;D
2
Let's go Celtics!!!
Let's go Celtics!!!
Let's go Celtics!!!
❤❤❤
18 nadchodzi wielkimi krokami... jeszcze 4 minuty.
1
@zadafcb Wart każdych pieniędzy. Czyste ZŁOTO
❤❤❤
1
Panowie przed Nami ostatnie 12 minut sezonu 23/24.
Let's go Celtics!!!
3
Pritchard!!!!
Tak jest dziecinko ;D
1
I zobaczcie jak Tatum wyglada gdy pcha wszystko pod kosz. No KOKS nie do zatrzymania. To ten uparł się na te cegły za 3 i koniec ;D
3
Wyborna gra w defensywie Celtów. Brawo Panowie
5
To będzie ten dzień
Let's go Celtics!!!!
❤❤❤
1
@betonito Czy to nie jest piękne? człowiek żyje dla takich chwil ;D
1
@betonito Tabelki, wyliczenia jednym słowem co się musi wydarzyć żeby... mój ulubiony moment każdego turnieju z udziałem Polaków. ;D
0
@TaleOfUs Jeśli chodzi o NHL to w finałach trzymam kciuki za Oilers choć szanse sa bliskie 0. ;)
Mecz nr 4 znakomity w wykonaniu Edmonton szkoda, że tak pózno sie obudzili.
1
@TaleOfUs Kurcze mocno w to wierzę, że dzisiaj zamykamy te finały i wreszcie się wyśpię ;D
1
@aspr1me Widziałbym to w formule Fame MMa i oczywiście w Pejper wiu.
6
@Faro Również Kuman jutro:
Gdyby tylko Gruby Laporta obdarzył Mnie takim zaufaniem jak Czawiego to dzisiaj bylibyśmy miszczami miszczóf.
0
@FcPortoFan1999 Ja na Twoim miejscu nastawiłbym budzik bliżej godz 5. ;)
Nie wykluczam dzisiaj nawet dogrywki.
3
@KamQiX Taki jest plan a rzeczywistość będzie taka:
Polska 0 pkt po 3 meczach ewentualnie max 1 pkt i jedziemy do domu. To znaczy piłkarzyki jada na wakacje i dalsza rywalizację w Euro ogladaja w TV.
1
@Culer9002 No zobaczymy ;)
1
@Encore Boston gra z Nocy z Wtorku na Srodę ;)
Edit dobrze, ja żle spojrzałem ;)
6
@MesQueUnClub96 Nie ma co wyciagać wniosków po jednym meczu/kolejce.
0
@lntrowertyk Chyba jednak Nawałka TOP.
1
@tomcias10 To szkoda, że Ronaldo nie widziałeś w Barcelonie. Ten Mekambe nie miał do niego podjazdu. Chłopak miał 19 lat i już był Fenomenalny.
0
Panowie i jak ta austria prezentuje się na tle potężnej Francji?
3
Coś czuje, że wieczorkiem wpadnie niespodzianka i austriacy zremisują 1-1.
1
@FcPortoFan1999 I wiesz co? ktoś tutaj przed rozpoczęciem turnieju pokazał taka ciekawa statystykę, że gdy Polacy nie przegrywaja pierwszego meczu turnieju to na 90% wychodza z grupy. W sytuacji gdy przegrywamy pierwszy mecz to na 100% nie wychodzimy z grupy. Statystyki dotyczyły oczywiście systemu gdzie dwie najlepsze drużyny w grupie przechodza dalej.
4
Polacy przegrali 1 mecz w grupie więc wchodzimy w najlepszy czas dla każdego kibica. Plan a zawiódł (tradycyjnie) więc przechodzimy do Planu B.
Tabelki, prawdopodobieństwa, całki, wyliczenia czyli jednym słowem co się musi wydarzyć żeby... xD
Najpiękniejszy moment każdego turnieju z udziałem Polaków.
1
@Encore @takisobiektos No niby tak ale wiemy doskonale jak ta liga działa i zgadzam się, że na bardzo duże $ nie zasługuje, ale mam z tyłu głowy, że jeśli GSW go nie przepłaca to znajdzie się ktoś kto da mu tyle ile bedzie chciał.
@Kamil94 Podał to dzisiaj w jednym z programów w usa, ale z tego co czytam to nie jest oficjalna informacja.
2
@takisobiektos@Encore Ciekawe co się wydarzy bo jak podaje Brian rozmowy GSW z Klayem trwaja od ponad roku i nadal nie ma porozumienia. Chyba zaczyna sie rozbiórka GSW. ;)
2
Jak podaje Brian Windhorst Klay Thomson odejdzie z GSW i podpisze nowa umowę z Lakers.
@zadafcb @takisobiektos @Encore @BartqRKO @michal26
12
@IronSanHybrid Gruby? dla mnie TOP
Wyjaśnił tego szczurka elegancko. Mocno szanuje.