fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Boston!!!
Kawał dobrej koszykówki.
2
Holiday gość jest wart każdych pieniędzy, Jest wszędzie.
1
Boston wybornie w obronie. Oby tak dalej.
0
@czółkovsky No ktoś musi grać aby inni odpoczywali ;)
0
Stara dobra zasada:
Jak nie idzie za 3 to spróbujmy za 3 ;D
1
Krzysiek nie zagra w meczu nr 3 Finałów NBa.
Zatem przed Mavs ogromna szansa na zwycięstwo.
1
@escarabajo No właśnie ;)
a mi się marzy aby Tatum grał bardziej jak Jordan czyli agresywnie na kosz i rzut w półdystansie. ;)
0
@escarabajo No nie oczywiście, że nie porównuje tylko chodzi mi o to, ze Tatum nie jest i nigdy nie będzie nawet w 1/4 tak dobry jak Stefan. Fajnie, ze sobie ćwiczy ten rzut za 3 tylko niech On sie rozwija w innych elementach jak półdystans i gra w pomalowanym bo to u Niego nie istnieje. Wybrałem ten cytat MJ żeby pokazać, że oprócz rzucania cegieł sa też inne elementy w koszykówce. ;)
I boli mnie to bardzo jak widzę Grubego Doncicia, który ma wszystko. Boli mnie to...
2
@FcPortoFan1999 Wszystkiego co najlepsze!!
Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. 100 lat ;)
0
@Encore Nigdy tego nie zrozumiem. Chłopak z takim talentem, siła i atletyzmem powinien robić walec w pomalowanym jak Bronek czy KD. Tatum wybrał zabawę za 3. Nigdy tego nie zrozumiem.
2
Tatum ucz się od najlepszych...
"Nie chcę z rzucaniem za trzy przesadzać, ponieważ zabierałbym wtedy inne atuty ze swojej gry. Moja gra opiera się na wjazdach pod kosz, na rozrzucaniu piłki, na wsadach i tak dalej. Gdy masz mentalność skupioną na rzucaniu za trzy, to już tak często nie wjeżdżasz. Po prostu stoisz za linią trzech punktów i czekasz na to, aż ktoś Cię znajdzie. To nie jest moja mentalność i nie chcę takiej kreować, bo to zabiera inne elementy mojej gry."
Michael Jordan - The Greatness of all Time
1
@TheNekro94 Teraz już wiem dlaczego świecę w nocy. ;)
18
@Michael24 a nawet może przegrać także wszystko jest możliwe.
0
@escarabajo ale może Kriszczian miał słabszy dzień i strzelił tylko jedna bramkę ;)
0
@Herato Lichteinsztain?
Zasugerowałem się tym Kriszczianem, że szczelił bo On lubi szczelać Lichteinsztejnowi.
0
@Arden I może coś w tym jest bo od Korei ja nie kibicuje reprezentacji. Szkoda mojego czasu na tych partaczy a kopanie się po jajach to ja mam co sezon w Polskiej ekstraklapie i to mi wystarczy. Co turniej Polska jest w czołówce najgorzej grajacych ekip. To nie jest przypadek.
1
@NeroTFP1 W 2008 roku Boston Celtics wygrali tytuł.
To nie może być przypadek. ;D
1
@tomek8756 grubo zaśmiane ;D
1
@Arden No ja nie wierzę w nich i się nie jaram bo wiem jak będzie.
1
@Arden No niby tak a matematycznie to jest nawet szansa na 9pkt. Tylko problem w tym, że My co turniej robimy tabelki, wyliczenia, prawdopodobieństwa a koniec końców po 3 meczach śpiewamy:
Nic się nie stało.... albo już za cztery lata Polska będzie mistrzem Polski.
Ile razy te pseudo kopacze Nas kibiców rozczarowali i zawiedli?
Co turniej wychodzimy obsrani i liczymy, że może się uda? no nie nic się nie uda.
0
Genralnie to i tak nie ma znaczenia czy będzie Lewy czy nie. Mecz otwarcia, o wszystko i o honor i do domu na baciate.
1
@zadafcb a ja to się cieszę, że Lolki odrzuciły kandydaturę Sama Cassella. Bardzo go lubię i nie chciałbym go oglądać w tej organizacji. ;)
Co do Hurleya to moim zdaniem zobaczył jaki tam jest syf i podziękował. ;D
albo inaczej jak tylko się dowiedział jakie plany na przyszłośc maja Lakers to uśmiechnał się pod nosem i powiedział, że jednak NIE. ;D
1
@Arkon Jeśli chodzi o Barcelonę to dobry DP, ale nie wiem kogo. ;)
Co do Legii to Exposito do Nas nie trafi bo powiedział, że wybierze zespół spoza Ekstraklasy więc ten gościu odpada. bardzo przydałby się Napastnik i to dobry i gość na Lewa stronę bo tutaj mamy wielka dziurę. ;)
0
@Faro a dlaczego wrzutki miałyby zrezygnować?
1
@Comentateiro Dzięki!!! Mega radość ale to jeszcze nie koniec. ;)
2
Wróciła Polityka na la bamble i człowiek od razu wie, że żyje. ;)
Cisza wyborcza najgorsza
5
Po odejściu z Barcelony powiedział wyrażnie, że nigdy tu nie wróci jako trener. Więc nie wiem po co po raz kolejny wałkowany jest ten temat. Pep jak cos powie to tak ma być.
1
@Encore W 100% się zgadzam.
2
@Encore Szaman jest w tej chwili 0-12 w ostatnich 12 spotkaniach z Bostonem. Jednak magia TD Garden robi swoje. ;D
Możecie się śmiać ale wydaje mi się, że Karma wraca do Szamana za to jak potraktował Celtics.
3
@zadafcb O tym samym pomyślałem a przecież My drugiego tak słabego meczu za 3 już mieć nie będziemy ale to Nas już nie obchodzi jest 2-0 i teraz na spokojnie wygrać w Texasie. ;D
I cieszy mnie fakt, że mimo słabej 3 potrafiliśmy to wygrać. Bo z tym bywało różnie. ;D