fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Byczku korzystałeś kiedyś z buka William Hill?
7
1 trening Flika ależ to będzie wszystko śmigało ;D
2
@zodiak_10 Postawa godna pochwały. Piłka piłka, ale szacunek na pierwszym miejscu. ;D
5
@KamQiX Moim zdaniem Mental za te łzy to ma jakieś bonusy pieniężne ;D
2
Gdyby tylko Kriszcziano mógł strzelić wszystkie karne.... to by wygrali xD
1
@Pawel13sz Poprawione dziękuje ;)
1
Krziszciano już widział piłkę w siatce i oczami wyobrażni podnosił Puchar ich Króla.... i się zesrało xD
0
Widzę, że arabusy wchodza do karnych z wysokiego C. Obie 11 zmarnowane xD
2
@BartqRKO Byłbym mega zaskoczony gdybyś trzymał za Nas kciuki ;)
1
@takisobiektos Widzę, ze w pierwszej parze Unicaja pięknie się zesrała i przegrała dwa pierwsze mecze. Zwycięzca pary Barcelona/wrzutki zgarnie tytuł.
2
@zadafcb Widziałem ten filmik i w 100% się z Toba zgadzam. Dodam tylko, że Celtics potrafia grać small ball i potrafi zagrać wysokim skladem. Wilki grały wysokimi i zabrakło właśnie gry niskimi tak aby zabiegać/podmęczyć Mavs. Bardzo się cieszę, że Krzysiek wraca na Game 1. Mavs nie wolno lekceważyć
Let's go Celtics!!!
@Encore Holidaya i White bo to również znakomity obrońca. ;)
0
@Barcasub Widzę, tylko, że na tych wolnych graczy trzeba mieć gruby portfel. Lakers maja gruby portfel? ;) bo coś mi się wydaje, że nie.
0
@Barcasub No dobrze tylko problem w tym, że Wy nie macie specjalnie czym handlować. DLO i to wszystko nie macie nawet picków aby kogoś zainteresować. Tak jak napisałem wyżej raczej bedzie bieda w lato a lista płac jest pełna.
0
@Barcasub I dlatego w Lakers lato raczej spokojne.
0
@Encore No przecież Lakers nie dogadali się z Hawks przed all star game to i teraz się nie dogadaja. Stanowisko Hawks jest jasne: DLO + Reaves a Lakers nie chca takiego układu.
0
@Barcasub Na nikogo bo przecież lista płac już pełna więc bieda w Kalifornii.
0
@Encore Czytałem, że 76 mocno się szykuja na lato. anunoby + Butler może PG13. Bedzie ciekawie.
0
@Rust_Cohle Raz na Chiński rok się zdarzy, ale przynajmniej nie przegraliśmy z wrzutkami ;)
0
@Rust_Cohle Na Legii zawsze jest głośno najgłośniej w całym kraju.
(L) ❤❤❤
4
Ja mam taka prośbę czy Wy możecie być ciszej? Ja próbuję się skoncentrować.
0
@heniusss Dlaczego w złych czasach?
17
Warszawa rok 1931
0
@koziar Wygramy to. To będzie ten sezon. ;)
10
@Arys Ewidentnie Twoja somsiatke "coś" swędzi. I teraz musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy Ty jesteś lekarstwem na te jej swędzenie. ;)
Jeśli natomiast pytasz jak rozwiazać ten problem to nie ma lepszego speca w tych sprawach od @VegetaPolska
0
@Tatazolwinia No żeby grać taka piłkę to My potrzebujemy trenera, który potrafi tak drużynę przygotować. Czyli oddajemy piłę i walimy z kontry. Tymczasem u Czawiego kontry wygladały tak:
Wyprowadzenie piłki z obrony, 3 podania do boku i cyk do tyłu na wszelki wypadek, następnie zawodnik w 2 linii robi zwód 3 podania do boku i cyk do tyłu i ostatnia faza tej kontry to podanie do boku przetrzymanie aż przeciwnik się doczłapie do obrony i ustawi zasieki i tu wchodzi Nasze klepanie do boku i do tyłu.
Kontratak Barcelony. ;D
3
ale że Polski Głardiola Dudka nie powołał to dajcie spokój. Skandal.
0
@Encore 22 lata sufit u tego dzieciaka jest bardzo wysoko.
1
Flik po pierwszym treningu z Oriolem i Roberto:
Kurw... w co ja się wpakowałem
:D
5
@NeroTFP1 Długo czekaliśmy ale było warto.
Visca el Barca!!!
1
@NeroTFP1 I dlatego, żeby zarobić a nie stracić będę obstawiał zwycięstwa rywali Polaków. ;)