fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 Pozdrawiam serdecznie ;)
1
@HighestInTheRoom Podobno Fejo mówił, że Jędza zostanie i dodał, zę wszystko idzie bardzo dobrze w sprawie nowej umowy także super informacja. ;)
1
@HighestInTheRoom Czyli jednym słowem zabawa była przednia ;D
Fajnie zagrał Ziółkowski. Mega podoba mi się to, że Fejo na niego stawia.
1
@BartqRKO Masz rację do tego dochodza kosmiczne pieniadze z praw tv. Nikt z tego nie zrezygnuje ale coś kosztem czegoś bo to nie pierwsze Playoffy
gdzie graja zmiennicy zamiast wielkich gwiazd.
Mnie rekordy nie interesuja tylko mistrzowskie banery. Dla mnie tylko to się liczy. ;)
0
Panowie bukmacherzy mam pytanko odnośnie tego buka William Hill to jak otworzyć ta stronkę bo chcę wejść na Polskiego Hilla i nie mogę o co tu chodzi? tu trzeba miec jakieś hasła?
1
@HighestInTheRoom W tv bo rodzinka się zjechała ;)
1
@MesQueUnClub96 a Ja odnoszę wrażenie, że na siłę próbujesz umniejszać Bostonowi. Sa najlepsi w regularnym w PO ida jak burza to, że przeciwnicy maja problemy to jest ich sprawa. Gdy Celtics w Playoffs latami się łamali to było wszysko OK. Nikt nawet nie wspomniał, że w finałach przeciwko GSW graliśmy z połamanym środkowym. Nikogo to nie obchodziło. Dlatego teraz los oddaje to co latami nam zabierał. Nas problemy innych nie obchodza . Taki jest zawodowy sport. Jedni traca drudzy się bogaca.
1
@HighestInTheRoom Oj piękny dzioneczek szczególnie dla Warty ;D
2
@takisobiektos Nie czarna magia a zwyczajnie zmeczenie sezonem. Dla mnie liga powinna grać 60-65 spotkań w regularnym którego i tak nikt nie oglada i w pełnym zdrowiu wszyscy na Playoffy. Krótka piłka ;)
1
Panowie Mirki hazardziści takie pytanko mam. Ten bukmacher William Hill to jak otworzyć ta stronkę bo chcę wejść na Polskiego Hilla i nie mogę o co tu chodzi? tu trzeba miec jakieś hasła?
0
@Sulimo Cała czołówka kopała się po jajach cały sezon. Tak to czasami bywa. Jeszcze przyjda lepsze czasy. ;)
1
@IronSanHybrid ale pięknie pozamiatali ;D
3
Josue!!! Josue!!! Josue!!!
Dzięki za wszystko Kapitanie!!
❤❤❤
(L)
0
Brawo Korona!!!!
Witaj Warto w I lidze xD
Elegancko ;D
1
Tak jest!!! Brawo Korona jazda z NImi
Jeszcze jeden!!! Jeszcze jeden!!!
2
Teraz albo nigdy Kielce. Teraz albo nigdy. Jest szansa. Walczyć do końca.
0
@Bobert_Kubicki Dzięki ;)
0
a co tam się dzieje w Częstochowie, że nie graja?
1
Sobotni Rosół kończe grę na dzisiaj. Zdrówka jak najwięcej Macieju.
7
Mega się cieszę, że młody Ziółkowski dostaje kolejne szanse. Mega talent i kto wie może w przyszłości kapitan Legii bo ma papiery na to.
@HighestInTheRoom @lucas/catalan @Bartosz85 @escarabajo @Arkon @Isso89 @kazbychu @Barcasub
0
@Encore Forza Ferrari!!! ❤❤❤
1
@FcPortoFan1999 @Encore Nigdy mu tego nie daruje dziadowi jednemu. Nie wiem jak Wy, ale kurcze Mavs moga zagrać w finale NBa i to byłaby mega sensacja.
0
@Encore
Bierzemy to
Let's go Celtics!!!!!
❤❤❤
3
@IronSanHybrid Pan Sznuk? dla mnie absolutny TOP ;D
13
Kurcze teraz sobie tak patrzę a wczoraj Girona 7-0 sklepała Granadę. Pięknie i co by nie powiedzieć to historyczny sezon pewne 3 miejsce a była szansa na 2. Do tego bilans 25-6-7 a w bramkach 85-46. Druga ofensywa ligi + awans do rozgrywek LM. Brawa wielkie brawa Girona. Kawał genialnej roboty.
3
@HighestInTheRoom No będzie brakowało natomiast musimy iść naprzód. Skończyła sie piękna przygoda i czas rozpocząć kolejna. (L)
0
@Colon Nie to były inne Wilki ;)
3
Kłopoty, potężne kłopoty Leśnych Wilków
Miało być tak pieknie... a jest 0-2 i dwa kolejne mecze w Texasie.
Drużyna która prowadzi w serii 2-0 ma 92% szans na awans.
Game Winner białego Grubasa
1
@JohnnyBarca I fajnie gdyby Flik nauczył go grać na takim poziomie jak tuli wypłatę w Barcelonie. Czyli na zajebistym poziomie. ;)
3
Marzy mi się aby Flik zrobił z Franka piłkarza, który zachwycał w ajaxie. Pełnym polotu i fantazji w rozegraniu.