1

@barcelonaLM Yes, Yes, Yes...
Czyli Polska uśmiechnięta. ;)

3

@HighestInTheRoom @Arkon @lucas/catalan @Bartosz85 @Barcasub@kazbychu
Jak podaje tvp Sport Legia spróbuje wypożyczyć Majka Nawrockiego z Celticu.

0

@Barcasub Wiesz co nie ogladałem tej serii na żywo ale wydaje mi się, że Wilki słabo radza sobie z ekipami grajacymi small ball. Czyli szybka gra niskimi zawodnikami jak Szaman czy dobrze rzucajacymi w półdystansie jak Doncić.

0

@Barcasub No może nie fartem bo zagrali kapitalna serię z Wilkami i zasłużenie sa w finale. Kurcze ta statystyka przedstawiona powyżej mocno martwi. Miejmy nadzieję, że Boston wytrzyma ciśnienie bo presja jest ogromna. ;)

4

Tik Tak, Tik Tak....
I taka ciekawostka: Sprawdziłem sobie ostatnie 30 sezonów w NBa i okazało się, że drużyna majaca najlepszy bilans w lidze tylko 11 razy wygrała tytuł. 11 na 30. a w ostatnich 10 latach dryżyna z najlepszym bilansem wygrała tytuł... 4 razy. Także tego ;D
Boston Musisz!!!
Let's go Celtics!!!
❤❤❤


19

@Arden ale jakie argumenty? jedni rzadzili 8 lat a drudzy 8 miesięcy. Skończa się rzady to pogadamy.

13

@Destroyer_of_Worlds ale grubo wjechało xD

2

@HighestInTheRoom a ja Ci powiem, że nie ma znaczenia kto by rzadził i tak tego cyrku nikt by nie ogarnał. Z prostego powodu bo to nieudacznicy siędzacy w cieplutkich gabinecikach, którzy o poważnych problemach na granicy, w służbie mundurowej, służbie zdrowia czy bezpieczeństwie energetycznym Państwa nie ma bladego pojęcia. I tak jak napisaliście to jest tak jak zamiast fachowca bierze się ludzi z łapanki na strategiczne funkcje w Państwie Polskim a pózniej zdziwienie, że nie ma pojęcia co robić.

4

Dla mnie od poczatku temat Simonsa był jedna wielka bzdura.

6

@pluszek W jakim państwie żyjemy? z dykty ale to akurat wiadomo od wielu lat.
Wystarczy wspomnieć, że za czasów Pis rakieta spadła na Polskie terytorium i nikt o tym nie wiedział a po kilku tygodniach czy miesiacach wspomniana rakietę znależli grzybiarze. xD
Polska polityka/politycy to jeden wielki MEM.

2

Flik do Września

0

@KamQiX No niby tak, ale idac tym tokiem rozumowania to po co sa Państwa skoro w sytuacji W nikt go nie broni? Idac dalej po co żołnierze na granicach narażają swoje życie za ludzi którzy i tak z Polski uciekna? po co to wszystko?

3

@zadafcb Mam tylko nadzieję, że nasz Pepcio podsunął jakiś ciekawy pomysł taktyczny Mazzulli na finały ;D

1

@takisobiektos I kurcze Unicaja wygrała dwa mecze na wyjeżdzie aby przegrać decydujacy mecz u siebie. xD ale pastuchy
Swoja droga wielkie brawa dla Murci wygrała wszystkie 3 mecze na wyjeżdzie ;D

6

@Kessie
miecz Jedi ;D
i od razu + 3 do siły ;)

2

@Encore Coś mi się wydaje, że JJ zrobi sobie wielka krzywdę. To Lakers tu musi być show. Lubię go za jego merytoryczne podcasty, ale wydaje się, ze wskakuje na wysokiego i starego konia z którego można spaść i się potwornie potłuc.
Nie wiem czy nie lepsza opcja był Waszyngton, Charlotte czy inne Pistons.

2

@BartqRKO @takisobiektos @Encore @barcelonaLM Moim zdaniem Niemcy nie zdobęda medalu. IO to zupełnie inna liga niż MŚ. Tu wszyscy wyjda na galowo amerykanie w ataku sa nie do zatrzymania. Doświadzczenie weteranów + młodzieńcza fantazja Tatuma i Edwardsa no nie widzę ekipy, która taka maszynę może zatrzymać. Francuzi w obronie TOP, ale moim zdaniem Team USa robi z nich wiatraki.
Przy tych kontuzjach w kadrze Usa to Szaman może pojechać na IO czyli kolejny magik. ;)

15

@mekston
aferzysta: obserwowałem tę stronę od dawna i postanowiłem założyć konto aby podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami odnośnie Barcelony.
;)

0

@Encore Krzysiek już gra gierki 5 na 5 na pełnym obciażeniu także wchodzi w Game 1. ;)
Tylko pytanie czy sam Krzysiek będzie grał na pełnej mocy nawet kosztem poważniejszej kontuzji czy jednak będzie grał ostrożnie. Jestem pewien, że będzie miał z tyłu głowy, że to może być jego jedyna szansa na pierścień. Bo chodzi mi po głowie sytuacja z Durantem z czasów gry w GSW i jego ostatni sezon w tej organizacji i finały z Raptors gdzie zerwał achillesa.

0

@Barcasub Masz rację może tak być, ale obawiam się, że cięzko będzie Nam znaleźć kogoś innego. Ten Exposito zna ligę i jej poziom.

0

@takisobiektos ale w jakim sensie? ;)
no grał u kacapów ale był tylko wypożyczony no właśnie z Boliwii ;D
@Isso89 No tego Exposito ze Ślaska podobno mocno chcemy tylko czy to się uda?

1

@TankerHunter To znaczy to lewy obrońca, który jest Nam mega potrzebny a gra w jakimś klubie z Boliwii. ;D
a jeszcze i się tak przypomniało, że Legia obserwuje tego młodego Polaka w młodzieżowym Leverkusen. Podobno cała Polska ligowa czołówka jest Nim mocno zainteresowana. Tylko nie pamiętam nazwiska coś na W. ;D

5

@HighestInTheRoom @Arkon @Bartosz85 @lucas/catalan@escarabajo@kazbychu@Isso89@esem91
Teraz sobie czytam, że Legia złożyła ofertę za lewego obrońcę rep. Boliwii niejakiego Fernandeza. Chłopak 24 lata i już 40 wystepów w kadrze narodowej. Kontrakt ma ważny do końca roku. Oferta Legii to 800 tyś dolców.

2

@Kessie Zwykłe Leszcze ;D
a tak poważnie szykuja się znakomite finały. ;)

7

Pełna koncentracja
Tik Tak...
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Szmulek I tak po cichutku po malutu rozkrada się Państwo.

1

@Kgorecki2500 Tu nie ma nad czym dyskutować III rzesza. ;)

1

@supraomnes1 Odnoszę wrażenie, że Mekambe to już miał wywalone jajca na PSG i na to czy wygra z Barcelona czy nie. Gdzie już w głowie miał kontrakt z Perezem.
W madrycie to będzie zupełnie inny Mekambe.

1

wrzutki podpisuja Mekambepe a Barcelona stara się o kolejne wypożyczenie Kanselo i Żało Feliksa.
I od razu jest odpowiedz Barcelony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?