fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Grało się kiedyś oj grało. ;D
1
@FCBparasiempre Z tymi ocenami zaczekajmy do końca kadencji bo kto wie czy decyzja o zatrudnieniu Flika to nie będzie strzał w 10 i wrócimy na salony. Przy okazji uzdrowi finanse i generalnie przywróci dawny blask Barcelonie. Także zaczekajmy cierpliwie z tymi ocenami.
0
@lntrowertyk W interesie nie tylko Polski, ale całej Europy.
0
@_catalan Po pierwszym remisie ;D
1
@TR3YWAY Kanselo jaki SZEF ;D
1
@FCB_dimiC Tak będa wygladały odprawy meczowe Flika. Na pełnej z tymi wrzutkami ;D
3
Flick do Grudnia
tak będzie droga La Bamblo ;D
0
To był trudny czas. Dzięki za wszystko Generale!!!
Jestem pewien, że jeszcze tu wrócisz.
1
@takisobiektos To żadna Magia. Po prostu na widok potężnych Celtów łamia się jak zapałki ;)
a tak poważnie to Ja nie przypominam sobie takich PO gdzie w każdej serii ktoś się łamie.
2
Finały Wschodu - Boston Celtics bierze mecz nr 2
I kilka ciekawostek:
Celtics sa 40-1 all time prowadzac w serii 2-0
Zespoły, które wygrały pierwsze 2 spotkania maja 92,8% szans na wygranie całej serii
Haliburton z kontuzja i jak podaja wczesne raporty to jest dokładnie ten sam uraz który wykluczył go w Styczniu na 10 spotkań.
JB i jego kosmiczne 40pkt.
#BleedGreen
0
@takisobiektos @Encore Trener Cavs już poleciał zobaczymy kto nastepny ;D
1
@Krozzzyx Jakie wyśmiewamy? majac taka kadrę gramy słabo żeby nie powiedzieć bardzo słabo długimi fragmentami. Do tego dwa razy z rzędu Liga Europy. Szacunek do Czawiego na zawsze za to co zrobił jako piłkarz natomiast jako trener ogromne podziekowania za próbę wyprowadzenia Barcelony z tego ogromnego syfu jaki zgotował nam nieudacznik Bartolomeu i to wszystko. Ja pisałem to od momentu pojawienia się plotek łaczacych Xaviego i Barcelonę, że to za szybko dla Niego. Może kiedyś spróbuje jeszcze raz. Dzięki za wszystko Wodzu i powodzonka.
1
@Fabik87 I tak sporo wygrali/wygraja. Wygrali Bundesligę za chwile Puchar Niemiec. Także sezon mega udany.
3
Popcorn mam gotowy
5
Długo apteki się ślizgały w tym sezonie oj długo ale przyszła kryska na Matyska.
atalanta to bierze. Brawo wielkie brawa fantastyczna gra i zasłużone prowadzenie.
0
@MichuZ44 Może i Ea zamienia wszystko w gunwo, ale i tak ludzie kupia.
6
Bardzo madra i dojrzała gra Atalanty bardzo przyjemnie sie to oglada.
3
@Arden Profesjonalna koszykówka vs amatorska ;D
1
Brawo atalanta!!! Jazda z tymi aptekami.
1
@Dalhi U mnie podobnie jest tak sucho, że słyszę jak pod stopami trawa tylko strzela.
2
@Objectivo Lepiej dmuchać na zimne. ;)
3
!!!!OJO!!!!
Ostrzeżenie przed Nawałnicami i grożnymi burzami z gradem. Także uważajcie dzisiaj na siebie.
2
@Comentateiro Tak jak pisaliśmy wczoraj Pacers się mocno postawia. Dzisiaj Boston w obronie słabiutko. Najważniejsze jest zwycięstwo ;)
Jedziemy dalej.
3
Pacers mieli Celtics na widelcu
8.5 sekundy tyle zabrakło ekipie Indiany do wygrania 1 meczu w finale Konferencji Wschodniej. 8.5 sekundy
JB i jego 3 na wagę dogrywki. Celtics biora mecz nr 1
1
@DLFCB Selekcja naturalna ;)
1
@Comentateiro Byłoby pięknie, ale czuje, ze będa ciężary. Indiana u siebie niepokonana w PO w regularnym pamiętam mocno się męczyliśmy z Nimi do tego wyrzucili Nas w Pucharze NBa. Ekipa Pacers zdrowa i wybiegana będzie ciężko. Tu może być seria do 7 zwycięstw.
0
@Trojanek23 Myślę sobie, że przez pryzmat nagród indywidualnych czy to mvp meczu, turnieju gość, który nie jest w blasku fleszy raczej cichutki gość od czarnej roboty.
0
@FcPortoFan1999 Ja tylko Boston ;D
0
@FcPortoFan1999 Oby się spełniło ;D
1
@FcPortoFan1999 W całej serii to Celtics będa faworytem bez dwóch zdań natomiast Pacers graja fantastycznie u siebie i tu widzę szanse dla Indiany na 7 meczowa serię.