1

Jesteśmy kurwa Dziadami

0

@Sapos93 I te wnioski wyciagasz na podstawie meczu z almeria tak?

1

@marcin62 No tylko czekać aż Tebas wpadnie na podobny pomysł. xD

5

@Arden Najlepsza klubowa drużyna w historii piłki kopanej.
FC Barcelona Pepcia Guardioli ❤❤❤
Nasza Barcelona zachwycał się cały świat.

1

@FCB24 Dlaczego farciarski? ;D Nie od dziś wiadomo, że wygrywa zespół który w PO jest zdrowy. I tak w NBa jest od lat. Nikt nie kazał łamać się Butlerowi, Mitchelllowi czy chłopakom z Nowego Yorku, których Thibs zajeżdza już kolejny sezon. NIe rozumiem tego płaczu ;D
I słusznie napisał @zadafcb jak Boston w ostatnich latach grał połamańcami to nikt o tym nie wspominał tylko śmiał się, że nie dojeżdzamy. Ciekawe prawda ;)
a teraz gdy sytacja się odwróciła i Celtics sa zdrowi to już jest BE i mamy super farta. ;D

1

@kubix05
Herbatki bym się napił herbatki z cukrem bez cytrynki ;D
Pan Frycz? dla Mnie TOP

0

@Blue9 a Ja Ci odpowiem tak:
Pamietasz projekt Galacticos? co tam miało nie być i jak mieli wszystkich lać i co? i się mocno zesrało. Dalej Ronaldo, Kaka to miała być odpowiedz na Messiego i dominacja i co? i się zesrało. Na spokojnie z tym cyrkiem u somsiada. Jak jest tak dużo talentu/umiejętności i EGO tam może być sraka. Pożyjemy zobaczymy ;D

0

@Pressinho @FcPortoFan1999 No zobaczymy czy Denver wystarczy sił. Teraz mocne Wilki a dalej OKC/Mavs. Boston ma dużo łatwiejsza drogę oczywiście teoretycznie. Jeśli chodzi o Jokera to może być problem natomiast jeśli wróci Krzysiek to mamy jeszcze silnego ala i Luka Korneta jestem przekonany, że go troszke podmęcza i w końcówkach uważam Joker bedzie podwajany. Boston nie jest bez szans. Mamy mnóstwo talentu.

0

@FcPortoFan1999 No zobaczymy ;)

0

@FcPortoFan1999 No zobaczymy czy to bedzie Dynastia ;D
Mocno licze na to, że Boston pokrzyżuje plany Jokera.

2

JOKER - z jednej strony powolny, nudny i do bólu skuteczny a z drugiej Zajebisty
Denver łatwo bierze mecz nr 5 i w serii prowadzi 3-2
I taka ciekawostka zespoły, które prowadza 3-2 maja 80% szans na awans do kolejnej rundy - dotyczy to serii 7 meczowych.
i jeszcze przypomnę, że Denver po 2 pierwszych meczach u siebie przegrywało 0-2. W historii tej organizacji (7 meczowe serie) nigdy nie odwrócili losów serii. Sa obecnie 0-11. ;D
https://x.com/i/status/1790629851243897022

0

Czy tu nie powinno być czerwonej za niebezpieczne wejście?

1

@BartqRKO @takisobiektos I dlatego obecny system jest potwornie zle skonstruowany. Bo ten młody chłopak z 1 trafi do atlanty gdzie sa Trae i Murray i co ten dzieciak tam będzie robił? uważacie, że te stare wygi pozwola mu powachać piłkę? albo w ostatniej akcji pozwola mu zamknać mecz? no nie. I kiedy ten chłopaczek ma się uczyć poważnej koszykówki?
Gdy w Drafcie 2017 z #3 Celtics wybrali Tatuma to Jay udzielił takiego wywiadu w którym powiedział, że nie chciał iść do Bostonu nie dlatego, że ich nie lubił tylko dlatego, że Celtics mieli dużo dobrych grajków i bał się że nie dostanie odpowiedniej ilości minut tak potrzebnych do rozwoju i ukształtowania się jako przyszłej gwiazdy ligi. I miał rację.

1

@takisobiektos Bardzo ciężki temat i powiem szczerze, że obecne rozwiazania nie sa najlepsze. Hawks, którzy bili się o PO dostali 1 pick? serio? ;D
Pistons którzy kopia sie po jajach od 100 lat drugi rok z rzędu sa poza TOP3 draftu? a dokładnie 2 raz losuja im 5 pick ;D

2

@IronSanHybrid ale sekwencja jak z filmu Barei
Ten w czerwonej myślał, że chłop, który się przewrócił próbował go okraść i mu wylwalił kontrolnego kopa, a ten co się wywalił porostu się wywalił (lub przy upadku próbował się łapać tego w czerwonej) ;D

1

@takisobiektos I teraz tak się zastanawiam czy to jest słuszna droga?
bo te najgorsze z najgorszych ekip nadal sa najgorsze a "wzmacniaja" się potencjalnymi TOP 3 draftu te średnio najgorsze drużyny.

3

@Miszak @HighestInTheRoom Tak jak napisaliście odchodzi najlepszy zawodnik Legii bez dwóch zdań. I również jestem zdania, że tu nie chodzi o sprawy sportowe tylko coś się wydarzyło może w szatni po jakimś słabym meczu czy może przy jakiejś rozmowie np przy pracach nad nowa umowa miedzy Nim a Zielińskim tego nie wiemy. Z mojej strony ogromne podziękowania dla Josue za to, że pokazał kawał dobrej piłki i że dostarczył Nam kibicom Legii mnóstwo emocji. Dzieki za wszystko byczku!!!

2

@MesQueUnClub_87 @FCB_dimiC Panowie @MichalZZZ chodzi o to zdjęcie w górach zrobionę przez małżonkę Pana Gołoty. 4 dzentelmenów przy stoliku i uwagę przykuwa ten gość w okularkach ;)
https://glamrap.pl/pershing-zyje-i-ukrywa-sie-w-usa-teoria-spiskowa-szlacheta/

3

Ja tylko przypomnę, że Czawi zostaje na kolejny sezon także takie kontry Barcelony będziemy ogladać częściej przygotujcie meliskę. xD

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Ja to rozumiem , ale jest Brazolem Jogę Bonito ma we krwi a u Nas boi się cokolwiek zrobić. No troszkę to śmieszne jest.
@Dankho94isback Masz rację ale chociaż jakiś zwód czy kiwka ;D

1

Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho nawet ten przygłup Nejman porywali technika i boiskowa magia - sprawiali, że Cam Nou wpadało w ekstazę.
Rafinia - zero zwodu czy dryblingu który porwałby tłum nie o taka Jogę Bonito walczyłem ;D

2

@barcelonaLM @MesQueUnClub96 @agaFCB :D Rozumiem i dziękuje. ;)

0

@barcelonaLM Dla zwykłego laika, którego wiedza o tenisie kończy się na tym, że piłkę odbija się paletkom ten skrót QF co oznacza?

0

@Hosh Spokojnie Czawi do tego nie dpouści, żeby Lewy grał jak w Baja. ;D

0

@Lucyfffer Jeśli chodzi o sezon ligowy to My również wygladamy słabo natomiast Nas ratuje gra w Europie gdzie zagraliśmy całkiem dobrze. No tak to bywa zobaczymy co się wydarzy w przyszły sezonie ;)

1

@takisobiektos Piekny obrazek ;D
a było tak pięknie 2-0 i dwa mecze u siebie co może pójść nie tak? ;D
Joker tego nie wypuści. Denver w 7

5

@GeneralXavi I takie obietnice to ja szanuje. Dla mnie już jestes premierem.

1

@NeroTFP1 Niebiosa szlochają nad upadkiem United.

0

@FcPortoFan1999 albo w 7 ;)

3

"Nigdy nie lekceważ serca Mistrza"
Joker i jego banda biora G4 i wyrównują stan serii na 2-2.
I taka ciekawostka: Denver sa 0-11 w sytuacji gdy przegrywaja pierwsze dwa mecze. Statystyka dotyczy serii 7 meczowych.
Jamal Murray zamyka pierwsza połowę ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?