1

@HavertzKai
Czawi: Byliśmy lepsi

3

Z jednej strony fajnie, że paryskie Petrodolary odpadł a z drugiej zajebiście.
I do tego kolejna porażka potężnego Mekambe. Pięknie ;D

0

@MesQueUnClub96 Tutaj zapowiada się ciekawa seria. Z jednej strony dzieciaki bez doświadczenia a po drugiej stare wygi z dużymi aspiracjami. Bedzie ciekawie ;)

1

@takisobiektos Pełna zgoda choć ja bardziej sensację widzę w grze Wilków bo przed sezonem nikt nie przypuszczał tak potężny progres w grze. ;D

1

@BorzyKrzys Proszę o oznaczenie mnie do tej serii.

2

@takisobiektos @barcelonaLM @Comentateiro Zobaczcie jak Wilki graja dzisiaj bez Goberta i dosłownie zmietli z planszy obrońców tytułu. Oni się dzisiaj bawili. T-Wolves dzisiaj wygladali jak maszyna. No Joker jest pod ściana. Dawno tak nie było. Dla nie sensacja.

6

JOKER jest Nagi
ale się porobiło Wilki teraz przed ogromna szansa zamknać serię w 4 meczach. Gra w obronie T-Wolves jest absolutnie genialna. Denver długimi fragmentami wygladaja jak zbieranina Mirków spod bazaru no nie maja żadnych argumentów aż trudno w to uwierzyć.

/photo/1

2

@BulaKG Uważam, że Człowiek z roku na rok z dekady na dekadę bedzie odgrywał coraz mniejsza rolę. SI rozwija się w szalonym tempie i to bardzo martwi szczególnie w kontekscie pracy. Już teraz widzę, że maszyny odgrywaja coraz większa rolę w Naszym życiu.

1

@takisobiektos Pat to jest człowiek, który wiele w NBa wygrał i wiele rzeczy widział. Prowadził wielkich koszykarzy, Magica, Jabbara Tworzył Big3 z Wadem, Bronkiem i Boshem i wie doskonale co mówi. Przed meczem nr 4 w Miami reporter chyba z ESPN zapytał Butlera jakie sa jego odczucia przed tym meczem a ten wypalił, że tego Bostonu to On się nie boi i w ogóle jesteśmy słabi po czym dostali szybkie 4-1. ;D
Zakładam, że Pat pije właśnie do tej wypowiedzi Jimmiego wędkarza. ;D
Coś mi się wydaje, że czas Butlera dobiega końca a w jego miejsce pojawi się Donovan Mitchell.

1

@takisobiektos Lepiej dla Wszystkich gdyby dzisiaj Denver wygrało. ;)

6

@4drian0 Co się z tymi ludzmi porobiło?
Świat przewrócił sie do góry nogami. Kiedyś Czarni chcieli być biali a teraz biali chca być czarnymi.
Koniec tego świata jest bliski bo ciężko to wszystko ogarnać.

2

@Arden W Polsce w takiej sytuacji napastnik byłby uniewinniony a człowiek broniacy zdrowia i życia rodziny potraktowany jak przestępca.

2

Czawi: Owszem przegraliśmy, ale byliśmy lepsi.

0

@Lucyfffer Błędem jest ocenianie Fejo tylko po tych 4-5 meczach. Po pierwsze to nie On zbudował kadrę, nie przygotował ich mentalnie, taktycznie i fizycznie do seoznu. Popracuje dłużej w Warszawie i zobaczymy co z tego będzie. ;)
a może jest inny scenariusz tak jak w przypadku Lecha, że Zielu jest dogadany z Papszunem, który rozpocznie pracę tuż po zakończeniu sezonu a Fejo jest tylko podpisany na te kilka kolejek.

0

@Lucyfffer a może po prostu Papszun nie jest zainteresowany prowadzeniem tych klubów. Nie jest tajemnica, że Zieliński przekonywał Marka do pracy w Stolicy natomiast On czekał na posadę trenera kadry Narodowej. Widocznie Papszun ma inne plany.
Nie wykluczam również takiej opcji, że jest już dogadany z Lechem tylko, że postawił warunek, że rozpoczyna pracę po zakończeniu sezonu tak aby na spokojnie poukładać drużynę i przygotować ja po swojemu dlatego podpisali Kucyka, który dogra do końca sezonu i pa pa po ostatnim meczu.

3

@zadafcb Julek Edelman ma spory potencjał na świetnego stand upera ;D

2

@Encore Cavs meczyli się w 7 meczach z dzieciakami z Orlando a chca się bić z Bostonem? ;D
No cóż kibice Heat po wygranej w Play In z Bulls również krzyczeli "We want Boston" i dostali szybkie 4-1 i gdyby nie amatorka w meczu nr 2 to byłby szybki sweep. ;D
Już nie mogę się doczekać serii z Cavs.

9

@Ojciec5tkidzieci ale kompromitacja xD
I to jest poważna organizacja?

0

@Keson Dokładnie Masz rację Wschód słaby ale nic na to nie poradzimy. ;)

3

Cavs już tego nie przegraja i w II rundzie zmierza się z Bostonem. O ekipie z Ohio można powiedzieć to co w zeszłym roku czyli potencjał jest ogromny, ale sama gra to kopanie się po jajach. Natomiast warto pochwalić młodych z Magic. Fantastyczna gra w obronie zobaczcie jak zatrzymali faworyzowanych Cavs w poszczególnych meczach co zauważył @czółkovsky pozdrawiam Cię serdecznie ;)
G1 97 pkt
G2 96
G3 83
G4 89
G5 104
G6 106 i dzisiaj ledwo ponad 100 pkt. No jest tu potencjał i to doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. Wielkie brawa Magic.

1

@Encore Moim zdaniem porażka w I rundzie Cavs to pewna rozbiórka drużyny i wywalenie tego trenera, który nie wie jak ta drużyna grać.

0

@Lucyfffer No zobaczymy ;D
Mocno liczę, że Kucyk nie zawiedzie i Legia wygra. ;)

0

@Lucyfffer Za tydzień się odkujemy ;)

0

@Lucyfffer No cóż lekcja pokory.

0

NIech ten sezon już się skończy.

0

@Dari0G Takie jest pierwsze wrażenie, że grajac w przewadze zupełnie nie widać różnicy na boisku ;D

0

@FcPortoFan1999 Przecież ten Radomiak grajac w przewadze nie potrafi 3 podań zrobić ;D co podanie to strata

3

ale kopanina na Legii aż oczy bola ;D

1

@Keson Otóż to. Przyjechali i już chlew robia. Wystarczyło podejść i grzecznie ochronę poprosić. Ten Pan jest u siebie i ma zadanie chronić i pilnować a nie klękać przed potężnym Embiidem.

0

@FCB24 @takisobiektos @Pressinho a najlepsze jest to, że ten dzieciak ma dopiero 22 lata a na parkiecie wyglada jakby grał w tej lidze 10 lat i tu nie wiadomo gdzie u niego jest sufit. ;D
No tak grajace Wilki to moga wygrać tytuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?