fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Celtics to biora i to mi się bardzo podoba. agresywnie w obronie + agresywnie w ataku do tego bardzo madra gra. I o to chodzi. ;D
@zadafcb @Comentateiro @Kidd @Arkon @BartqRKO
0
@Comentateiro Słuchaj powiedz lepiej co tam u Was bo z tego co czytałem Lillard kontuzja i to chyba oznacza koniec przygody. Ciężkie te dwa sezony Bucks i tak się zastanawiam co bedzie dalej z antkiem. Czy to będzie moment gdzie latem powie DOŚĆ i zażąda wymiany? jak to widzisz?
3
@Dari0G @Comentateiro Obiecałem sobie, że rano objerzę i dotrzymam słowa ;D
2
@Comentateiro Kurcze bo nie wytrzymam i za chwilę właczę ;D
2
@BartqRKO @MesQueUnClub96 @Comentateiro Tak Wilki na ogromny plus, ale spokojnie z Jokerem to będzie zupełnie inna bajka. To bedzie petarda seria. Powiem więcej 7 spotkań i każde na żyletki. Tu beda różnice dosłownie 2-3 pkt. ;)
Joker/Jamal vs Gobert/KaT/Edwards alez tu będzie ogień.
2
@Comentateiro To prawda natomiast pamietajmy, że Pels graja bez Ziona to potężna strata. W II rundzie uważam zobaczymy dużo ciekawsza serię i to bedzie test na co tak naprawdę stać dzieciaki z OKC.
Kilka tygodni temu pisałem z @BartqRKO że dla mnie osobiście OKC i Wilki to II runda max. Zobaczymy jak to się wszystko poukłada. ;)
1
@Comentateiro ;D
1
@Comentateiro Nie, obejrze jutro rano bez reklam bo nie wytrzymam tego ciśnienia. ;)
14
Wielkie Wielkie brawa Dziewczyny!!!!
a teraz po zwycięstwo w całym turnieju.
Visca el Barca!!!!
❤❤❤
1
@czółkovsky Zapowiada sie mega ciekawe lato na rynku. Będzie w czym wybierać . ;)
@Pressinho Watpię aby do tego doszło nawet w przypadku nie zdobycia tytułu. Kontrakty sa tak skonstruowane aby zespół grał do końca sezonu 24/25. Jedyna zmiana może pojawić się przy nazwisku trenera w razie wpadki w tegorocznych Playoffs przez Boston. Tak to widzę ;)
1
@MesQueUnClub96 Patrzac na to ile zarabiaja obaj panowie i co oferuja na parkiecie to jednak gorszy ten z Lakers, który w PO ma tendencję do znikania choć trzeba oddać, że w dwóch meczach przeciwko Jokerowi zagrał przyzwoicie. ;)
1
Pacers w ataku to jedno wielkie XD.
1
Indiana widzę gacie już obsrane z każda akcja coraz gorzej to wyglada. Każde posiadanie to potworne męczarnie.
1
I coś czuje, że to nie ostatni tytuł wygrany przez ekipę Kaiserslautern pod wodza @MichalZZZ ;D
Powodzonka ;)
1
@Arkon No My - Legia walczymy jeszcze o Puchary. ;D
Co do Bostonu to ciężko wytłumaczyć to co się stało. Wierzę, że to tylko wypadek przy pracy i szybko zamkniemy serię. ;)
3
Brawo Brawo Pogoń!!!
EDIT; kurcze co napisze to anuluja bramkę ;D
Walczyć Pogoń walczyć!!!
1
@Encore No dzisiaj Indiana stoi przed wielka szansa objąć prowadzenie w serii. Mecz o 23. Jestem bardzo ciekawy czy Haliburton i Siakam to wykorzystaja.
1
@Encore To raczej pewne, że w I rundzie go nie zobaczymy. dziennikarze podaja, że antek nie biega i nie bierze udziału w gierkach 3x3 czy 5 na 5. Oddaje tylko rzuty.
1
@cules100pro Ja to rozumiem i mocno szanuje ;)
2
@cules100pro No widzisz a ja kiedyś przez chwilę ogladałem skoki narciarskie i zasnąłem po trzecim skoku jakiegoś randomowego skoczka. To nie jest dla mnie, szachy błyskawiczne wzbudzaja we Mnie większe emocje niż te skoki. ;D
Po prostu to nie jest sport dla mnie tak jak NFL dla Was. ;)
3
@FCB24 @adi7adi8 @cules100pro Po prostu nie rozumiecie tego sportu i to jest główny powód takiej niechęci.
"złej baletnicy przeszkadza rabek u spódnicy". Reklamy w przerwach meczu NFL czy NBa w niczym nie przeszkadzaja. Moim zdaniem podtrzymuja emocje zwiazane z tym co się dzieje na boisku/parkiecie. To raz a dwa w dobie tak szeroko rozwiniętej technologii można na spokojnie mecz NFL obejrzeć bez reklam w formie powtórki. ;)
Mecze NFL maja w sobie pewna magię której nie maja inne sporty zespłowe. Tu każdy snap, kopnięcie to sa emocje. Tu nie ma czegoś takiego jak w piłce, że ogladzasz kopanie się po czole i 0-0 czas do domku. Tu nie ma czegoś takiego. ;)
3
@Popitek12 Sklep z bronia albo ten Sex shop
1
@Encore Bardzo możliwe. No cóż nigdy się tego nie dowiemy. Udoka wybrał inna drogę. ;)
2
@Pawlak1992 No niby nie dał ale za to Nam te 222 mln tez nic nie dały. Także jest remis.
3
@Mattems Piast Gliwice po objęciu posady przez Vuko. No punktowali jak szaleni.
1
@MesQueUnClub96 No czy taka seria będzie to jeszcze nie wiemy. Nie skreślajmy 76 bo mieli ogromnego pecha do sędziów w meczu nr 2. Pacers również się postawili i maja przewagę parkietu. Seria Pacers vs 76 również zapowiada się ciekawie. ;)
1
@Mario96w Najpiekniejszy i najcudownieszy kolor. Kolor nadziei. ;)
0
@zadafcb Kurcze zapowiada się mega ciekawie.
Top 6 Draftu i 4 rozgrywajacych. Pięknie ;D
Jak myślisz kogo wybiora Patriots? QB, WR czy może przehandlują swój pick? Caleb spadnie czy jednak jest zbyt łakomym kaskiem aby Bears go nie wybrali?
No i pytanie najważniejsze jak po meczu Celtics? ;D
7
@Afterlife Zielony ;)
5
@MesQueUnClub96 @Encore @Kessie W sezonie 08/09 Boston Celtics przystępowali do Playoffs z nr 1 z najlepszym bilansem w lidze. W I rundzie ograli ekipę Hawks 4-3, w II rundzie ograli ekipę Cavs 4-3, w Finale Konferencji z Pistons 4-2 a w finale z Lakers 4-2.
Jeden mecz nic nie znaczy. ;)
ale osobiście jestem mega wkurwiony po tym co zobaczyłem dzisiaj.