2

@Comentateiro Bez Butlera? Celtics łatwo

4

@kamiVeB
Celtics sweep
76 w 6
Pacers w 6
Cavs w 7

OKC w 5
Denver w 5
T-Wolves w 7
Mavs w 5
@zadafcb @ronni37 @Kidd Podajcie swoje typy ;)

5

@tomek8756 Kurw.... co się z tymi ludzmi dzieje. Ręce opadaja.

0

@Amidamaru I tu się zaczynaja schody bo od lat sprzedawanie w Barcelonie polega głównie na wypożyczeniu z opcja wykupu rozłożona w 50 ratach albo sprzedaż gwiazd za 1/4 ich wartości. Więc nie stać Nas na zakup gwiazd z prostego powodu bo od lat jesteśmy Januszami biznesu. Wrzutki za byle placka krzycza 50 mln. Zobaczysz, żę Franka sprzedamy za 40-50 mln. Tak jak sprzedaliśmy Kutinio. ;D

0

@Amidamaru Byczku, ale tez nie ma się co dziwić ten kto się troszke interesuje Barcelona wie, że żadne Najmany, Olma czy inne Zidany tu nie przyjda z prostego powodu - nie stać nas na gwiazdy. My mamy problemy zarejestrować grajków no z czym do ludzi.

2

@DonAndresFCB a no dlatego że nabili sporo pkt w rankingu i sa bardzo wysoko.
Podobna sytuacja ma się z Czechami, którzy mieli ostatnio wspaniały okres i sa w TOP 10 tego zestawnienia.

0

@takisobiektos Moim zdaniem lepiej dla samego Wemby gdyby SaS przytankowali niech się chłopak rozwija na spokojnie. i za dwa lata próbować.

0

@Popitek12 absolutnie, do samego końca stanowcze i zdecydowane NIE.

2

I to jest ta potężna Premier Lik? ;D


2

@insp1re w zamian dostaliśmy to:
- Futbol, który dał mi tyle radości, teraz mocno we mnie uderzył. Dziękuję tym wszystkim, którzy bezwarunkowo są po mojej stronie, moim kolegom, którzy zostawili wszystko na boisku i kibicom, którzy wierzyli w ten zespół do końca. Bardzo mi przykro, że nie dałem im tej radości. Spróbujemy raz jeszcze. Força Barca, teraz i na zawsze – Araujo.

2

Celik jak araujo
zobaczymy jak to Roma rozegra.

0

Wielkie brawa dla Pilzna za walkę.

0

@MesQueUnClub96 Ja o Leverkusen pisze.

0

jazda West Ham z tymi plackami

7

Zaśmiane
ale taka prawda i to od wielu już lat.


1

@BartqRKO No właśnie Miami to nie sa placki a Spo w PO to zupełnie inny poziom i mimo tych trudności ledwo bo ledwo jednak wygraliście. W I rundzie będzie zupełnie inne granie.
@FcPortoFan1999 Uważam, że bez antka Bucks przegraja serię z Pacers.

2

@takisobiektos @BartqRKO @FcPortoFan1999 Bulls maja ogromna szansę zagrać w I rundzie. Graja bardzo dobrze. 76 nie skreślam szczególnie po jednym meczu. Fakt Batum dzisiaj wygrał Wam mecz i to może w zupełności wytarczyć na połamanych Knicksów. Sam postawię na awans w tej serii na 76 w 6 meczach.
To raz a dwa nie macie Doca Riversa a to już jest +2 do zwycięstwa

0

@Chaoss Wypluń te słowa
Mental z ME - La Bambla tego nie wytrzymie ;D

1

@MichalZZZ Wiadomo ;D
Trzeba się rozlużnić. Tłucz tam wszystkich ;D

1

@MichalZZZ O kurw... ale combo. W takich chwilach odpalam FM i cisne wszystkich jak leci oporowo ;D

0

@Kamiloza91 Obawiam się tego gwałtu na Bayernie. Oby Henryk Kejn grubo odpalił i pogonił te wrzutki.

0

@barcelonaLM Pepula od zawsze miał problemy z autobusami i wrzutki dzisiaj to wykorzystały.

1

@Domin7777 Pełna zgoda mecz znakomity Ukrainca.

3

@Culer9002 Rece opadaja
;D

0

@Domin7777 Jak to mawiał Janek Tomaszewski:
NIe ma obronionych karnych sa tylko żle wykonywane.

6

Rudy miał piłke meczowa na nodze...

1

@FCB17 Byczku głowa do góry i DUMa


11

Xavi: Byliśmy lepsi

3

To jest niebywałe jak siada psycha rywalom wrzutek. City po raz kolejny zesrało się metr przed kiblem.

1

@Comentateiro Bierzemy te wrzutki w 4 meczach ;D Na miękko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?