fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro Bez Butlera? Celtics łatwo
4
@kamiVeB
Celtics sweep
76 w 6
Pacers w 6
Cavs w 7
OKC w 5
Denver w 5
T-Wolves w 7
Mavs w 5
@zadafcb @ronni37 @Kidd Podajcie swoje typy ;)
5
@tomek8756 Kurw.... co się z tymi ludzmi dzieje. Ręce opadaja.
0
@Amidamaru I tu się zaczynaja schody bo od lat sprzedawanie w Barcelonie polega głównie na wypożyczeniu z opcja wykupu rozłożona w 50 ratach albo sprzedaż gwiazd za 1/4 ich wartości. Więc nie stać Nas na zakup gwiazd z prostego powodu bo od lat jesteśmy Januszami biznesu. Wrzutki za byle placka krzycza 50 mln. Zobaczysz, żę Franka sprzedamy za 40-50 mln. Tak jak sprzedaliśmy Kutinio. ;D
0
@Amidamaru Byczku, ale tez nie ma się co dziwić ten kto się troszke interesuje Barcelona wie, że żadne Najmany, Olma czy inne Zidany tu nie przyjda z prostego powodu - nie stać nas na gwiazdy. My mamy problemy zarejestrować grajków no z czym do ludzi.
2
@DonAndresFCB a no dlatego że nabili sporo pkt w rankingu i sa bardzo wysoko.
Podobna sytuacja ma się z Czechami, którzy mieli ostatnio wspaniały okres i sa w TOP 10 tego zestawnienia.
0
@takisobiektos Moim zdaniem lepiej dla samego Wemby gdyby SaS przytankowali niech się chłopak rozwija na spokojnie. i za dwa lata próbować.
0
@Popitek12 absolutnie, do samego końca stanowcze i zdecydowane NIE.
2
I to jest ta potężna Premier Lik? ;D
2
@insp1re w zamian dostaliśmy to:
- Futbol, który dał mi tyle radości, teraz mocno we mnie uderzył. Dziękuję tym wszystkim, którzy bezwarunkowo są po mojej stronie, moim kolegom, którzy zostawili wszystko na boisku i kibicom, którzy wierzyli w ten zespół do końca. Bardzo mi przykro, że nie dałem im tej radości. Spróbujemy raz jeszcze. Força Barca, teraz i na zawsze – Araujo.
2
Celik jak araujo
zobaczymy jak to Roma rozegra.
0
Wielkie brawa dla Pilzna za walkę.
0
@MesQueUnClub96 Ja o Leverkusen pisze.
0
jazda West Ham z tymi plackami
7
Zaśmiane
ale taka prawda i to od wielu już lat.
1
@BartqRKO No właśnie Miami to nie sa placki a Spo w PO to zupełnie inny poziom i mimo tych trudności ledwo bo ledwo jednak wygraliście. W I rundzie będzie zupełnie inne granie.
@FcPortoFan1999 Uważam, że bez antka Bucks przegraja serię z Pacers.
2
@takisobiektos @BartqRKO @FcPortoFan1999 Bulls maja ogromna szansę zagrać w I rundzie. Graja bardzo dobrze. 76 nie skreślam szczególnie po jednym meczu. Fakt Batum dzisiaj wygrał Wam mecz i to może w zupełności wytarczyć na połamanych Knicksów. Sam postawię na awans w tej serii na 76 w 6 meczach.
To raz a dwa nie macie Doca Riversa a to już jest +2 do zwycięstwa
0
@Chaoss Wypluń te słowa
Mental z ME - La Bambla tego nie wytrzymie ;D
1
@MichalZZZ Wiadomo ;D
Trzeba się rozlużnić. Tłucz tam wszystkich ;D
1
@MichalZZZ O kurw... ale combo. W takich chwilach odpalam FM i cisne wszystkich jak leci oporowo ;D
0
@Kamiloza91 Obawiam się tego gwałtu na Bayernie. Oby Henryk Kejn grubo odpalił i pogonił te wrzutki.
0
@barcelonaLM Pepula od zawsze miał problemy z autobusami i wrzutki dzisiaj to wykorzystały.
1
@Domin7777 Pełna zgoda mecz znakomity Ukrainca.
3
@Culer9002 Rece opadaja
;D
0
@Domin7777 Jak to mawiał Janek Tomaszewski:
NIe ma obronionych karnych sa tylko żle wykonywane.
6
Rudy miał piłke meczowa na nodze...
1
@FCB17 Byczku głowa do góry i DUMa
11
Xavi: Byliśmy lepsi
3
To jest niebywałe jak siada psycha rywalom wrzutek. City po raz kolejny zesrało się metr przed kiblem.
1
@Comentateiro Bierzemy te wrzutki w 4 meczach ;D Na miękko.