fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Czawi: projekt nie jest skończony, ale może być zwycięski
Zaczyna się. Przegralismy ale byliśmy lepsi.
1
@Comentateiro Komrpomitacja Celtów. Nie da się tego inaczej nazwać.
0
@Encore No co tu dużo pisać. Kompromitacja.
4
Game 2
Let's Go Celtics!!!
❤❤❤
1
@blakkudium Przecież to jest jakiś śmiech co Ci ludzie robia z tego United. Na Orliku gra się lepiej i dokładniej.
4
Czawi: ale w przyszłym sezonie to już na bank odejdę. Słowo.
1
@FcPortoFan1999 @Inko Ciężko w to wszystko uwierzyć co tu się wyrabia w tym klubie.
1
Laporta co Ty robisz?
2
@FcPortoFan1999 No właśnie.
1
@ranger3120 Kurcze faktycznie to nie ten Czawi i nie ten Deco.
7
!!!!OJO!!!!
Wyciekło nagranie z rozmowy pomiędzy Deco a Czawim. Robi się ciekawie.
1
@FcPortoFan1999 Nudy w tym klubie nie było już od kilku już ładnych lat i dla odmiany przydało by sie kilka lat spokoju ;D
4
Kurcze marzy mi sie normalność w tej Barcelonie.
0
@blakkudium Nie piję więc nie atakuje. ;)
12
@Xaviball a tu niektórzy odklejeńcy chca pieniadza bezgotówkowego. Bo będzie łatwiej, prościej, przyjemniej xD
sami pchamy się w kajdany.
0
Forza Juve!!!!
❤❤❤
1
@Czajka90 Pamiętam ten mecz i Titi Henry miał piłke meczowa na nodze w sytacji sam na sam z Valdesem gdzie Londyńczycy grali w osłabieniu alez się Barcelona męczyła i ta genialna zmiana Henki Larssona, która odmienła losy tej rywalizacji. ;)
0
@David_Beckham Jeszcze ich nie skreślajmy maja troche czasu.
0
@Trojanek23 Świat się zmienia i ludzie również się zmienaja niestety na gorsze. Nic na to nie poradzimy. Brak szacunku do drugiego człowieka.
3
Jeden z najgorszych jeśli nie najgorszy z Prezydentów w całej historii Barcelony.
2
@HighestInTheRoom @FcPortoFan1999 @Arkon @D10SLEO Tu też jednak trzeba mieć z tyłu głowy fakt, że ci goście to nie sa zawodnicy z przeszłości to moga być mega placki bez formy. ja do tych rewelacji podchodzę na spokojnie. Widze, że w Legii robi się zaciag brazylijsko/portugalski. ;)
2
@HighestInTheRoom No i to jest Joga Bonito ;D
a nie klepanie do boku i do tyłu ;D
1
@takisobiektos Denver ma teraz bilans 10-0 z Lakersami xD
0
@PatrychoO ;D
1
@michal26 Dobry mecz Lakersów. Denver mocno się napociło, żeby wrócić. także przed nami 2 mega ciekawe pojedynki w La.
0
@PatrychoO Na mobilnej? bo wersja komputerowa jest wszystko tak jak było. ;)
3
@TheNekro94 Powiem Ci szczerze, że nie jestem tym zaskoczony. Od lat kompromitujemy się w kwestii zarzadzania tym klubem. Człowiek powoli się przyzwyczaja.
0
@AlwaysBlaugrana Jeśli Laporta jakims cudem ma dogadanego Kloppa i chce Czawiego na jeszcze jeden sezon przejściowy to te wszystkie wtopy będa mu przebaczone coś tak czuje.
0
@aleksandrowielki ale co On może zrobić? petycje wysłać i co się stanie? mecz powtórza? Laporta pokrzyczy pokrzyczy i tyle w temacie. Sprawa ucichnie i nic z tego nie bedzie. Bo Kluby nie maja żadnych narzędzi aby z ta patologia walczyć.
1
@kuz ale jaka presję? Przecież te śmieszne władze Ligi śmieja Nam się w twarz. Pamiętacie bramkę z Betisem za czasów Enrike i ile było krzyku, że Nam bramki nie uznali? i co się zmieniło? Nic
Władze ligi wyznaja zasadę: pokrzyczą pokrzycza i jedziemy dalej. Tyle w temacie