1

Game winner Jamala
I to sa Playoffs dziecinko ;D


1

@kigani Od Wielkich zawsze wymaga się więcej. Jestem dumny z najlepszego okresu w historii tego klubu i najlepszej Barcelony w historii, ale ja jako kibic wielkiej Katalońskiej Organizacji wymagam wiecej. Nie kopania sie po czole czy kompromitowania się co sezon na oczach całego świata. Ja chcę więcej i tu nie ma nic złego skoro sam klub dąży do tego. I mnie osobiście to boli, że z wielkiego klubu z sezonu na sezon wchodzimy w taka bylejakość.
Popieram w 100% to co napisał @AssisMoreira

0

@Hindus Spokojnie poczekajmy na rozwój sytuacji. Thiago to Nasz człowiek grał w Barcelonie może Lapcio go przekona. ;)

0

@barcanawieki Tylko po co?
Podpisać na rok tego Markeza dać mu szansę jak odpali czyt. alonso czy Motta to tu żadnych Guardioli czy Enrików nie potrzeba. Jeśli Markez nie wypali to w tedy będziemy wyciagac wnioski i szukać rozwiazania. Proste.
@Hindus O 45 sekund byłeś szybszy ;D

1

@macio_944 Przyszły trener Juve.
Forza Juve!!!!
❤❤❤

6

@MesQueUnClub96 Dla mnie karny Błaszczykowskiego.

10

Klub mem ja pieprze ciężko w to uwierzyć co się dzieje i jeszcze ten Laporta z petycja o powtórzenie meczu.

1

@kanver_ Szanuje Twój punkt widzenia. Ja inaczej na to patrzę ;)

4

@Gaucho Markez Welcom to stanowisko First Kołcz Barcelona. Trick & skills Twoje oczy Zielone 2024.

1

@kanver_ ale My mówimy o ocenie za cały sezon nie za dwumecz z pessie. Dla mnie ocena na zero, delikatny minus.

3

@kanver_ Według mnie ten plus przy Rafini troszke na wyrost. Ostatnimi meczami troszke przesłonił Wam oczy moim zdaniem bardzo słaby sezon tego gościa, który miał być krakiem.

2

@kuz Pewnie macie rację.

1

@bartas97 Na pierwszy rzut oka to Wazkes szuka tego kontaktu ale ja się tam nie znam. Takie pierwsze odczucie.

10

I tak to się kręci. Jedni gwiżdza a drudzy maja na to wygwizdane.


0

@kaamil1910 Nie mamy SPD z prawdziwego zdarzenia to gramy Krystkiem to proste. ;)

0

@kaamil1910 Może dlatego, że jako jedyny z całej kadry radzi sobie na tej pozycji.

1

@Encore Nie wiem jak dla Was ale dla Mnie zwycięstwo Clippers to spora niespodzianka patrzac na ostatnia formę Mavs i fakt, że nie zagrał Leonard.

1

@ToWinaSedziego Jestem bardzo ciekawy jak ten czas przepracujemy sportowo i finansowo. Uważam, że z sezonu na sezon przestajemy być atrakcyjni dla wielkich gwiazd a przynajmniej taki odnoszę wrażnenie. ;)
I podobnie jak Ty bardzo bardzo chciałbym zobaczyć tu Kloppa, który zmieniłby mentalnośc i sposób gry tych piłkarzy. Potrzebujemy tego jak tlenu aby na jakiś czas odejść od tego dziadowskiego dna i klepania dla klepania.

2

Mam tylko nadzieję, że w sytuacji gdzie już przegraliśmy wszystko co można przegrać ten młody czarodziej Roke dostanie więcej minut.

1

@ToWinaSedziego Obawiam się, że Klopp wybierze stabilny i jednak dużo lepszy projekt sportowy wrzutek niż Nasze dziadostwo. Klopp nie bedzie czekał na to aż uzbieramy 60 baniek w 2 - 3 sezony na jakiegoś grajka. Perez od ręki mu takiego da.

1

@MesQueUnClub96 I to bez Leonarda no troche wstyd. To bedzie długa seria cos czuje.

1

@sokot Byczku spokojnie cytuje Czawiego. ;)

3

Mavs jeszcze tylko musza odrobić 20 pkt i mamy dogrywkę.

1

Dobra skończcie już te lamenty.
Dzisiaj byliśmy lepsi. Teraz na spokojnie, każdy mecz jak finał a po sezonie wyciagniemy wnioski.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sprzedać wszystkich i kupić wszystkich.

0

Jesteśmy dziadami.

0

ale żeby w 1 kwarcie zdobyć 7 pkt to spory wyczyn. Brawo Mavs widać że mocno odpalony Playoff mode. xD

1

@Technik Nie tylko dzisiaj.

1

@Encore ale co Martin mu w końcówce wjechał to aż się zagotowałem. To był kurwa faul na kontuzje i mogło by być po Tatumie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?