1

@zadafcb @BartqRKO No nie powiem delikatnie zaśmiane ;D
Ostatnie 7 sezonów w wykonaniu Celtics: 5 razy finał Konferencji i jeden finał NBa.

10

@Dankho94isback Mnie osobiście nie obchodzi to, żeby tu przyszedł i grał tylko, żeby ostatni raz założył koszulkę Barcelony i żeby kibice mogli mu podziekować. O to mi chodzi.

15

@Arden Marzy mi się taka sytuacja z Messim na Nowym Camp Nou tak aby podziekować mu za wszystko.

0

@FcPortoFan1999 Miller, Ewing, Barkley, CP3, T-Mac, Vince Carter, Karl Malone i do tego zacnego grona można już dopisać Brodę.

0

@Lucyfffer Dokładnie tak za tydzień w Poznaniu mecz o Puchary. ;)

1

@Miszak My skupmy się na Naszej Legii. Jutro wygrajmy z Radomiakiem i będzie pięknie. ;)
Po zwycięstwo Panowie!!!

0

@Lucyfffer Cieszę się bo Legia ma szansę jutro przeskoczyć Leszka w tabeli. ;)

0

Jeszcze chwila trzymaj mocno Chorzów.
Panie Turek kończ Pan ten mecz ;D
Brawo Niebiescy!!!!

0

@Lucyfffer Niech spadaja mnie Ruch nie obchodzi. ;)

2

a w następnej kolejce Leszek - Legia czyli mecz o puchary. ;D

1

Tak jest!!!!
Brawo Niebiescy. Brawo Kucyku Poznański oby tak dalej. ;D
Wytrzymaj Chorzów teraz.

0

@MesQueUnClub96 I w tej beznadziejności jest mnóstwo emocji których nie znajdziemy w żadnej innej lidze świata. ;D

1

Brawo Zabrze i o to chodzi.

2

@Death_voice Reakcja służb mocno przesadzona. Natomiast takie akty wandalizmu nalęży surowo karać. Bez względu na to czy to Kościół, Synagoga czy zwykły Dom.

1

@kamil295 Dokładnie tak Thibs ich zajedzie. Brunson gra wszystko to moim zdaniem przełoży w pewnym momencie na grę Knicksów. ;)

1

@FCB24 No zobaczymy co się wydarzy ;)

1

@MesQueUnClub96 Ciekawa opinia. Z tym, że Pacers opieraja swoja koszykówkę na szybkości to raz a dwa maja Top 5 ofensywy i w odróżnieniu od statycznie grajacych 76 gdzie gra opiera się na duecie Embiid-Maxey. W Pacers gra rozkłada się na 4 graczy i każdy może skończyć mecz. Także w II rundzie stawiam na szybkich Pacers.

3

@Encore @BartqRKO @MesQueUnClub96 @czółkovsky Knicks graja dalej i z przebiegu gier w tej serii uważam, że Nowy York mocno sie prześlizgnął do II rundy. 76 mogły i powinny to wygrać.
Brunson dzisiaj kozak ponad 40 pkt i wygrali ledwo to nie jest dobry znak szczególnie z Embiidem grajacym na jednej nodze i potężnym plackiem Harrisem czyli 6 zawodnikiem Knicksów. Będa kłopoty w II rundzie.

1

Potężna Premier Lik po raz kolejny w tym sezonie wyjaśniona. xD

13

@Popitek12 Zdecydowanie TaK.
Nikola wyprzedził swoja epokę. Geniusz i wielki wizjoner.

1

@Comentateiro Dokładnie o tym samym pomyślałem jak patrzyłem sobie na drabinkę. Na Wschodzie z całym szacunkiem ale kopanie sie po czole a na Zachodzie wielkie bitwy. No cóż tak to jest. ;D
Trzymam mocno kciuki za Bucks aby ograli Pacers bedzie bardzo ciężko, ale gramy do końca. ;)

3

@P33ck Wspaniała osobowość na boisku i poza nim. To był wielki zaszczyt ogladać go w koszulce ukochanej Barcelony. Ostatni prawdziwy Kapitan Blaugrany.

13

Wielki Kapitan i Lider
Carles "Tarzan" Puyol
❤❤❤

/photo/1

2

@FcPortoFan1999
Tu może być tylko jedna drużyna. Pogoń Szczecin. Trzymam mocno kciuki. Lać 1 Ligowa Wisełkę ;D
Jazda z Nimi.

4

Boston Celtics łatwo w 5 meczach zamykaja serię z Heat.
Udany rewanż choć ten sweep smakowałby lepiej.
Boston jako pierwsza drużyna na Wschodzie melduje się w II rundzie.
Celtics sa 22-4 bez Krzyśka.
#BleedGreen

/photo/1

1

@Popitek12 Jaka jest twoim zdaniem najlepsza partia w Polsce?
Nie ma takiej partii, Każda partia w Polsce jest do dupy a przy wyborach wybieramy mniejsze zło.

1

@FrankliN7 Zrobione. ;)
Powodzonka przy obronie pracy ;D

2

@Encore Oj kurcze ale przypomniałes ten rzut. ;D
Tam chyba długość paznokcia zadecydowała o zwycięstwie Bucks w meczu nr 7.

0

@Encore I dlatego ja rozumiem pytanie tego dziennikarza. Bo całe Bucks liczy na sukces co jest zrozumiałe lata uciekaja a antek i Krzysiek byli TYLKO RaZ w finale NBa. Sami przyznacie, że to jest lekka kpina aby tak mocna Organizacja tak szybko odpadała z gry o tron. Dlatego jv rozumiem to rozgoryczenie dziennikarza bo z punktu widzenia organizacji to jednak ogromne rozczarowanie. Nie po to pompujesz setki mln aby cieszyć się z gry w II rundzie. ;)

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie tak. Przecież 76 powinny wygrać z Knicks cała serię bo sa zespołem teoretycznie lepszym. Tragedia Embiida w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?