fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden ale w pierwszym meczy było 2-0 czyli w dwumeczu mamy 2-2
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Czabi dostaje na łeb od Romy i jest pięknie.
1
ale bym sobie obejrzał Barcelonę z Gomesem, Rakieta i Oriolem w środku pola. Maszyna.
1
@takisobiektos ale trzeba powiedzieć jasno, że praktycznie każdy mecz Knicksów czy to z 76 czy teraz z Indiana to jest zwycięstwo dosłownie kilkoma pkt i mecze sa zacięte do końca a Oni graja praktycznie cały mecz. Dzisiaj Onunoby sie połamał, kilka dni temu Robinson. No zobaczymy kto będzie następny.
2
I tu w ostatniej akcji powinien być challenge Tuchela. Marciniak do monitorka czy na słuchawce VaR i gramy dogrywkę.
1
@Peciak Moim zdaniem Nojer wyjdzie i powie, że Byliśmy lepsi
0
Nojer od bohatera do zera. Krótka historia
4
Rudy miał pikę meczowa z wrzutkami - porażka City
Baja przy 1-0 wychodzi 3 na 1 - przegrywa w 93 minucie.
2
Nojer co dojebał do pieca. Brak słów ile razy to już widzieliśmy. Jak wrzutki nie moga to przeciwnik pomoże. Pierdole to nie ogladam.
3
3 na jednego kurwa 3 na 1 przecież to była piłka meczowa no.
Te kontry Baja to jedno wielkie XD
1
Jeszcze 15 minut Baja Musisz!!!
2
Jeszcze 17 minut Baja trzymaj kurwa!!!!
3
ależ wrzutki mocno rozgrzały Nojera no chłop wszystko broni.
2
ależ podoba mi się gra tego Laimera chłop jest wszędzie i co chwila na pełnej doskok do wrzutki i pressing.
3
Taktyka Tomka Tuchela jest prosta: zajechać wrzutki i zadać decydujacy cios w II połowie na wagę zwycięstwa i awansu.
0
@Encore Ten ruch Celtów był potężny i to widać na parkiecie. Daje mnóstwo energii i pkt. Mega wartościowy zawodnik i uważam, ze mocno niedoceniany. Za paczkę fajek Celtics maja genialnego grajka.
0
Jeszcze godzinka i jazda z wrzutkami.
0
@TR3YWAY Najpierw Masa a póżniej siła.
1
@Mns21 To znaczy jeszcze szansa bedzie w kolejnym sezonie bo tak sa podpisane umowy aby zespół w takim składzie zagrał również w sezonie 24-25. Miejmy nadzieję, że Boston wykorzysta słabości rywali i zdobędzie upragniony 18 baner. ;)
4
Jazda Baja z wrzutkami!!
For Dojszland
1
@97ketrab a nie? zostałeś rozpracowany w ile? kilka sekund ;D
Prawdziwa moc La Bambli tutaj nic się nie ukryje ;D
35
@Arden David Villa? dla Mnie TOP. ❤❤❤
3
@Culer9002 Chciał być sprytny, ale La Bambla jest sprytniejsza ;D
1
@Comentateiro No właśnie się szykuję z ta pseudomuzyka w tle ;D
3
Kiedyś to była Ełrowizja i Nasza Polska Edytka, która nigdy nie była Ewa a dzisiaj?
Dno i wodorosty no z czym do ludzi. Szkoda szczępić ryja na to dziadostwo.
1
@Misiaczek09 No niby tak, ale sam przyznasz, że na tak potężne nakłady finansowe jakie sa pompowane co sezon w pessie i City 1 LM w ostatnich 5-6 sezonach to dość mizerny wynik. ;D
13
Prawda i po raz kolejny się to potwierdza.
0
@Jackazz Bardzo możliwe ;)
7
ale, że Mekambe po raz kolejny dostaje na pizd... w LM to dajcie spokój a przecież taki kozak. ;D