0

@Arden ale w pierwszym meczy było 2-0 czyli w dwumeczu mamy 2-2

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czabi dostaje na łeb od Romy i jest pięknie.

1

ale bym sobie obejrzał Barcelonę z Gomesem, Rakieta i Oriolem w środku pola. Maszyna.

1

@takisobiektos ale trzeba powiedzieć jasno, że praktycznie każdy mecz Knicksów czy to z 76 czy teraz z Indiana to jest zwycięstwo dosłownie kilkoma pkt i mecze sa zacięte do końca a Oni graja praktycznie cały mecz. Dzisiaj Onunoby sie połamał, kilka dni temu Robinson. No zobaczymy kto będzie następny.

2

I tu w ostatniej akcji powinien być challenge Tuchela. Marciniak do monitorka czy na słuchawce VaR i gramy dogrywkę.

1

@Peciak Moim zdaniem Nojer wyjdzie i powie, że Byliśmy lepsi

0

Nojer od bohatera do zera. Krótka historia

4

Rudy miał pikę meczowa z wrzutkami - porażka City
Baja przy 1-0 wychodzi 3 na 1 - przegrywa w 93 minucie.

2

Nojer co dojebał do pieca. Brak słów ile razy to już widzieliśmy. Jak wrzutki nie moga to przeciwnik pomoże. Pierdole to nie ogladam.

3

3 na jednego kurwa 3 na 1 przecież to była piłka meczowa no.
Te kontry Baja to jedno wielkie XD

1

Jeszcze 15 minut Baja Musisz!!!

2

Jeszcze 17 minut Baja trzymaj kurwa!!!!

3

ależ wrzutki mocno rozgrzały Nojera no chłop wszystko broni.

2

ależ podoba mi się gra tego Laimera chłop jest wszędzie i co chwila na pełnej doskok do wrzutki i pressing.

3

Taktyka Tomka Tuchela jest prosta: zajechać wrzutki i zadać decydujacy cios w II połowie na wagę zwycięstwa i awansu.

0

@Encore Ten ruch Celtów był potężny i to widać na parkiecie. Daje mnóstwo energii i pkt. Mega wartościowy zawodnik i uważam, ze mocno niedoceniany. Za paczkę fajek Celtics maja genialnego grajka.

0

Jeszcze godzinka i jazda z wrzutkami.

0

@TR3YWAY Najpierw Masa a póżniej siła.

1

@Mns21 To znaczy jeszcze szansa bedzie w kolejnym sezonie bo tak sa podpisane umowy aby zespół w takim składzie zagrał również w sezonie 24-25. Miejmy nadzieję, że Boston wykorzysta słabości rywali i zdobędzie upragniony 18 baner. ;)

4

Jazda Baja z wrzutkami!!
For Dojszland

/photo/1

1

@97ketrab a nie? zostałeś rozpracowany w ile? kilka sekund ;D
Prawdziwa moc La Bambli tutaj nic się nie ukryje ;D

35

@Arden David Villa? dla Mnie TOP. ❤❤❤

3

@Culer9002 Chciał być sprytny, ale La Bambla jest sprytniejsza ;D

1

@Comentateiro No właśnie się szykuję z ta pseudomuzyka w tle ;D

3

Kiedyś to była Ełrowizja i Nasza Polska Edytka, która nigdy nie była Ewa a dzisiaj?
Dno i wodorosty no z czym do ludzi. Szkoda szczępić ryja na to dziadostwo.

1

@Misiaczek09 No niby tak, ale sam przyznasz, że na tak potężne nakłady finansowe jakie sa pompowane co sezon w pessie i City 1 LM w ostatnich 5-6 sezonach to dość mizerny wynik. ;D

13

Prawda i po raz kolejny się to potwierdza.

/photo/1

0

@Jackazz Bardzo możliwe ;)

7

ale, że Mekambe po raz kolejny dostaje na pizd... w LM to dajcie spokój a przecież taki kozak. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?