fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Pacers podmęczone to fakt natomiast uważam, że meczyk może być na styk.
2
@esem91 @TR3YWAY Panowie w linku usuwamy x.com a zamiast tego wpisujemy twitter.com. ;)
1
@Arden Sergio "Busi" Busquets
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
@RosjaninBut Co się z tymi ludzmi dzieje? Tu musi przyjść jakaś katastrofa bo ciężko to wszystko zrozumieć co ci ludzie wyprawiaja.
2
@MesQueUnClub96 @Hindus Ta dziewczyna ma ogromny talent dawno nie było takiego szału na zawodniczkę WNBa i marka Wilson również to widzi. To bedzię najlepsza zawodniczka ligi. Może nie Jordan w sukience ale taki Kobe jak najbardziej. Sufit u tej dziewczyny jest bardzo wysoko.
1
@arasz1819 Święte słowa.
Jedni traca (My kibice zdrowie i nerwy na fejk niusach) a drudzy się bogaca Romera i inne Janusze. Powiem Ci, że dla mnie najgorszy czas. ;)
1
Kroos kończy karierę
Romano i wrzutki: Kroos przedłuży umowę o kolejny rok
Sezon ogórkowy tuż tuż xD
0
@FCB_dimiC Jesteś jednym z tych co jeżdza szybko, ale bepiecznie zimny łokieć i te sprawy i jesteś zagrożeniem na drodze @Ojciec5tkidzieci
jak Ci nie wstyd wariacie drogowy.
0
@okiemtypera_lucaxx95 W tej sprawie panuje optymizm ;D
1
@macio_944 Tymczasem Czawi:
Zostaje w Barcelonie i ch,,,j mnie to obchodzi.
;D
3
@Krzysztof1987 To podstawa udanego biznesu. Dlatego @Luciano99 bije na głowe konkurencję szybkościa działania i powalajaca obsługa. Do tego @Kessie i ekipa w warsztacie i to wszystko śmiga w locie. Wjeżdzasz na warsztat swoim samochodem a wyjędzasz cudzym. Najlepsi w swoim fachu. ;)
2
@blakkudium No i pięknie. Powodzonka Radziu!!
0
Dajcie spokój a taki kozak był xDxDxD
3
@Encore@takisobiektos @MesQueUnClub96
Jamal 35pkt
Joker 34pkt
Porter 7pkt
Braun 5pkt
CPK 5pkt
Gordon 5 pkt
Już widać co zawiodło do tego w II połowie przegrana ofensywna deska i pkt z 2 szansy.
Powtórze statystyki - Denver nigdy nie odwróciło losów serii przegrywajac pierwsze dwa mecze. W historii sa 0 -12 a prowadzili na poczatku 3 qw +20. Denver osłabiło się przed sezonem i widać efekty. Szkoda Jokera i cóż trzeba powiedzieć wprost zmarnowany sezon i ogromna szansa na zdobycie 2 pierścienia przepadła.
Szanse na zdobycie tytułu przez Boston sa ogromne. Odpada największy rywal.
2
@Transu96 3 dni zwolnienia czyli 3 dni pykania w fifkę ;D
a tak poważnie to fura szczęścia, że nikt nie zginał. Dużo zdrówka i odpoczynku bo pewnie ciśnienie mocno skoczyło.
0
@lucca87 Wielkie gratulacje. Genialny mecz Wilków. Do zobaczenia w finale Nba. ;)
0
@Encore Wydaję mi się, że OKC chca ogrywać tych młodych. Przyjście Brody, PG13 czy innego emeryta może zaburzyć chemię w zespole. I tak coś czuje, że cały menedzment OKC zdaje sobie z tego sprawę. Bez żadnej emerytowanej gwiazdy melduja się w II rundzie Zachodu. Jest potęzny progres i nie trzeba tego zmieniać. ;)
0
@Encore Watpię, OKC powinni raczej szukać wysokiego bo maja ogromna dziurę na tej pozycji. Chet wspvniały grajek i ogromny talent ale tu trzeba kogoś do pomocy.
0
@Encore Coś będzie na 100% i nie będzie to Indiana. ;)
0
@FcPortoFan1999 Watpię aby PG13 wrócił do Indiany po pierwsze Paweł będzie szukał pierścienia to jasne jak Słońce i przy całym szacunku do Pacers to raczej niewielka szansa na wygranie Misia. Boston jeszcze 1 sezon nie do przeskoczenia, Heat i 76 na 1000% się wzmocnia a to już spycha Indianę na co najmniej 4 miejsce. Moim skromnym zdaniem Pacers powinni szukać elitarnego obrońce i iść droga Knicks, którzy jednym ruchem (anunoby) walcza o finały Wschodu. I taka droga powinna iść Indiana.
0
@Encore @FcPortoFan1999 Problem Pacers to jest obrona a właściwie jej brak. Indiana bardzo przypomina mi ekipę Hawks z sezonu gdzie dośc niespodziewanie zameldowali się w finałach Wschodu. Kopiuj/wklej
1
@bartekvisca trzymaj się byczku i dużo zdrówka.
0
@FcPortoFan1999 @takisobiektos ale pewnie się tak stanie bo zespoły grajace na tak dużym % w II połowie puchna.
Brunson pewnie będzie wszystko rzucał.
2
I ta cisza w Madison Square Garden pięknie ;D
Pacers +22
Choć wcale się nie zdziwię jak Knicksi wrócą w II połowie i zrobi się meczycho coś jak dzisiejsze starcie Mavs vs OKC.
1
ale My gramy Jogę Bonito xD
Dobrze, ze to juz koniec tego kabaretu.
3
@FCBparasiempre Już możesz otwierać tego szampana!! ;D
Brawo City!!!
Brawo Pepula!!!
1
@TR3YWAY Tak ciężka kontuzja zwana Czawi.
5
@MichalZZZ Czy się z Nas śmieja czy nie Ja i tak Barcelono mocno kocham Cię!!! ❤❤❤
0
@FCBparasiempre Zgadza się. Dlatego żeby nie kombinować City powinno dzisiaj wygrać. ;)