fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBparasiempre Jeśli arsenal wygra a Pepito zremisuje to Londyńczycy wygraja ligę.
Jeśli arsenal zremisuje to City wystarczy remis.
2
Prawda jest taka, że City już powinno zamknać ten mecz ilośc zmarnowanych sytuacji rodem z Naszej Ekstraklapy.
0
@Encore I taka ciekawostka otóż Knicks w meczach nr 7 sa 7-8 w całej historii a Denver nigdy nie odwróciło serii przegrywajac pierwsze 2 mecze. sa obecnie 0-11 w całej historii. Zapowiada się ciekawie ;D
0
@Dari0G Nic dodać nic ujać ;D
0
@Crashynski U Czawiego taki Foden wyglądałby jak zwykły placek grajacy do boku i do tyłu bez finezji i polotu. Tu trener robi różnicę.
2
@sevs I to jest właśnie piękno tej ligi ;D
Niby jesteś faworytem, ale nie do końca ;)
2
Foden zamiata. Brawo City!!!
0
@takisobiektos @FcPortoFan1999 No niby tak, ale w takich meczach wystarczy, że jeden się potknie, przewróci drugiego i bramka z dupy wpada ;D
0
@Criss18Barca Tak
0
@takisobiektos No Wy macie Raków na wyjeżdzie także będzie ciężko. ;D
0
@michaleu Jazda City!!!!
0
Dobra Poznań zdobyty. Dokończyć z Zagłębiem i kończymy ten sezon.
2
@tbas @Arden To prawda i tak pewnie będzie wieku nie oszukasz gorzej jeśli Mike szybko trafi Paula. Po takim jednym ciosie to z Dzejka nie będzie co zbierać.
@Aragorn33 I ja tak uważam, że Mike powininen mocno ruszyć na niego. Tak jak kiedyś Pudzian robił. Doskok i nie ma co zbierać.
2
Trening: Dzejk Paul vs Mike "Bestia" Tyson
Mike nadal to ma te kocie ruchy ;D
https://x.com/i/status/1779758290836095031
0
@Hosh @mordini123 Zajebiście. Dzięki wielkie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie coś się pozmieniało widzę i nie mogę wkleić link z twittera to znaczy z X.
Pokazuje się link i odsyła do żródla strony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 No zobaczymy co się wydarzy w letnim okienku. Liczę, że Nasze czołowe kluby po słabym sezonie wzmocnią się.
1
@MesQueUnClub_87 To prawda choć uważam, że w sezonie to każdy zespół się łamie i ma problemy i to nie jest żadna wymówka a w Rakowie już przed sezonem dwie potężne straty, trener, który zbudował cały Raków i ich najlepszy gracz.
1
@Dari0G Czy faktycznie smutny sezon? Moim zdaniem odejście Mareczka i kontuzja ich najlepszego zawodnika przed sezonem jasno pokazało gdzie Raków będzie pod koniec sezonu. Dla mnie zero zaskoczenia.
0
Furja co Ty robisz?
0
Przebudzenie Mocy. Furja kontratakuje ;D
3
Furja bierze to na miękko jak Laporta szynkę.
0
@Encore Nawet gdyby bilety kosztowały po 1000 dolarów to wszystkie by sprzedali. Knicks i Pacers walcza o pierwszy finał Konferencji od X lat więc każdy chce to zobaczyć. ;)
0
@Encore Przed II runda stawiałem na Pacers oba spotkania zapowiadaja się wybornie. W Nowym Jorku i Denver. No zobaczymy co się wydarzy. ;)
1
@FrankliN7 Byczku ja się z Toba zgadzam w 100% i napisałem wyżej, że w razie W zrozumiem ludzi, którzy będa uciekać. Wolna wola tak jak Pan Bóg przykazał. Nie mam z tym problemu. ;)
6
@TheNekro94 Oj nie. Tu jest moje miejsce na Ziemi. Nie zamierzam się tułać po świecie. Rozumiem ludzi, którzy tak zrobia ale nie Ja.
5
@RosjaninBut Polska to moj dom i nie zamierzam uciekać jak szczur w razie W. Będę bronił mojej rodziny.
15
Argentyno co TY robisz!!!
Tak było. Najlepszy finał MŚ jakie widziałem w życiu.