1

@Comentateiro @Argy Ważne zwycięstwo. Celtics odzyskuja przewagę parkietu. Tatum dzisiaj zagrał jak lider. Wygrać mecz nr 4 i zamykamy serię w Bostonie. ;D

0

@tadzik447 Pamietam a następnie mocno dojeb... do pieca na mundialu śpiewajac hymn Polski ;D
ehh kiedyś to była muzyka nie to co teraz.

2

a Ja Wam powiem tak, gdyby Polska postawiła na wokalistę/tkę niebinarna w dodatku o czarnym zabarwieniu skóry pochodzenia żydowskiego to wygralibyśmy ten śmieszny konkursik w cuglach.

3

Generalnie jak czytam te Wasze komentarze odnosnie tegorocznej Ełrowizji to dochodzę do wniosku, że nie ważne jak śpiewali ważne, żeby Izrael nie wygrał a najlepiej to upadł i sobie ten gupi ryj rozwalił ;D

1

OKC jesli graja spokojnie i z głowa to nie ma co z Mavs zbierać. Tak jak napisałem jeden wielki chaos w ekipie Kidda.

1

Dzieciaki z OKC za nerwowo, za nerwowo, za szybko sie podpalaja. Spokojnie Mavs sa do ogrania szczegolnie, że kopia sie po jajcach. Strata, cegła, strata, cegła. Jeden wielki chaos w drużynie Kidda.

1

@fart @takisobiektos zapomniałem o Tobie ;) ale już dopisuje ;D

5

Bud podpisze z Suns pięcioletni kontrakt wart 50mln. Ja Cię kręcę ale kasa.
To bedzie bardzo ciekawy sezon w arizonie.
@zadafcb @Encore @BartqRKO @Comentateiro @MarianoItalianoVero @MesQueUnClub96 @Kidd @kamiVeB

/photo/1

1

@Popitek12
Furja bierze to na miękko

1

@tomek8756 ale, że Pinokio kłamie to dajcie spokój kto by się spodziewał a taki był prawy i sprawiedliwy Nasz Mateuszek kłamczuszek ;D

0

@Barcasub To że z Nami będa mieli sporo kłopotów to jasne problem w tym, że wrzutki tym transferem odjada pozostałym ekipom. My z kolei męczymy się z każdym więc w kontekście walki o LL to ogromny upgrade.
My szukamy grajków za darmo lub za paczkę fajek a wrzutki sobie podspisuja Mekambe i taka jest różnica.

0

@Fenelon Na moje oko to się szykuje dobra impreza. ;D

9

@MesQueUnClub96 albo np miał zawał serca lub po prostu zasłabł.

2

Barcelona naciska u la la robi się poważnie xD
Oby tylko optymizm dopisał i z tego naciskania może coś będzie.

2

@mekston Lapcio? dla mnie TOP

2

@mekston
Przecież w tej chwili i z ta Szynka to bierzemy Triplete w przyszłym sezonie.
Lapcio tym zagraniem pozamiatał wszystkich i tak to się robi amatorzy cisza, cisza i nagle cyk z partyzanta wjeżdza taka bomba.
a Wy jakimś Mekambe się podniecacie kasztany. ;D

1

@Hindus Tak szybko skreślasz Polskiego Guardiolę? ;D

1

@Hindus Dobra a słuchaj zadzwoń jeszcze raz do niego i powiedz Mu, że jęśli jednak do Nas przyjdzie to niech kupi Szynkę Laporcie do spróbowania.

2

@Faro a za kilka tygodni:
Kończyć już to Euro i dawać piłke klubowa ;D

1

Xavi Simons nie trafi do Barcelony? Zero zaskoczenia.

1

@Comentateiro To nie tylko kompromitacja zawodników co bardziej trenera, który nie rozumie co się dzieje na parkiecie. Brak reakcji na poczynania Mobleya i innych w pomalowanym gdzie robili co im sie podoba + cegła za cegła zza łuku i mamy co mamy. Powiedziałbym, że mamy kopiuj/wklej ze spotkania nr 2 w Bostonie przeciwko Heat. Dokładnie taki sam mecz. W obronie sraka i w ataku sraka. ;D

0

@Encore No niestety jak nie idzie to nie idzie. ;D

3

@97ketrab Chyba chciałeś napisać, że będzie piękna końcówka tego spotkania ;D

1

@takisobiektos Trzeba koniecznie zrobić zapas Meliski na uspokojenie ;D

3

@HighestInTheRoom Potężna Premier Lik ;D

2

Kurwa to jest jakaś abstrakcja coś się dzieje. Wczoraj wrzutki dzisiaj Leverkuseny.

1

@HighestInTheRoom Ile? kur... cze ;D

0

Ile on tam doliczył bo nie mogę obejrzeć tego meczu?

1

Dobra usunięte także jazda Roma!!!
;D
Ta bramka dla Leverkusen to jeden wielki mem xD
To się w głowie nie mieści, że takie bramki padaja.

0

@FcPortoFan1999 Kurwa musieli strzelić no ;D Eh kasuje to w cholerę bo jeszcze jvkaś klatwa będzie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?