fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Bartas7VeB To była Barcelona w najlepszym wydaniu ależ piłeczka pięknie chodziła.... Szachtarowi xD
1
@PatrychoO Słuchaj daj namiar na ten lumpeks ;D
5
@zadafcb Kurcze mega zazdroszczę ;D
No to teraz tylko życzyć aby to było wielkie meczycho ;)
3
Jesteśmy dziadami
2
@D10SLEO
Jedziemy!!! ;D
0
@sledzik Gratulacje Panowie!!!
3
Co to jest za drużyna co śledziem wali tak? xD
12
Pięknie Motor!!!!
Coś czuje, że za chwilę wjedzie na pełnej rozmowa motywacyjna kiboli z Gdyni. xD
Co to jest za drużyna co śledziem jeb... tak?
1
@Isso89 Gratulacje!! oby trafiło się wielkie meczycho ;)
0
@Gibbon_FCB Wiesz może Najman ma inne podejście. Zarobił mnóstwo pieniędzy a przy okazji troche pograł w gałe z najlepszymi. Do tego fajnie się bawi poza boiskiem i to może jest dla Niego najważniejsze. Nie każdy ma ambicje być najlepszym z najlepszych.
0
@Kamiloza91 No problem w tym, że Uefa ukradła nowy pomysł na rozgrywki w formie jednej wielkiej LIgi. To miał być właśnie kluzczowy projekt Super Ligi w połaczeniu z wielkimi klubami aby pozyskać widzów. I ten właśnie format wprowadza w życię Uefa. I teraz Super Liga nie mv pomysłu na coś nowego bo co zrobia? wróca do gry w grupach? Uefa ukradła najlepsza kartę przetargowa Super Lidze.
I dlatego nic na przestrzeni 10-15 lat się nie zmieni.
0
@thorin Raczej to pierwsze ;)
1
@Kamiloza91 No ale przecież nowy format LM to będzie taka hybryda Super Ligi więc nic innego nie powstanie. Złodziejska UEFa przestraszyła się konkurencji i ukradła plan SL tworzac coś własnego. Przez kolejne 10-15 lat nic się nie zmieni.
1
@Coutinho007 Boli mnie to....
1
@Coutinho007 Pięknie napisane, ale to jest święta prawda. To nieudolne rządy prezydentów zniszczyły ten klub. Teraz zbieramy emerytów za darmo, albo liczymy na jakieś wypożyczenia takich czasów doczekaliśmy.
0
@Iniesta997 Kurcze to trochę tak jakbyśmy mieli w drużynie Majkela Jordana i cieszyli się, że Nam wygrał 3 tytułu. Z takich grajków TRZEBa koniecznie wycisnać maxa bo takie talenty zdarzaja się raz na 50-60 lat. Tak jak pięknie @Chaoss napisał. Jak masz Messiego to musisz cisnać z nim maxa.
1
@Chaoss No dokładnie Okularnik zniszczył Barcelonę. Upłynie jeszcze kilka lat zanim wrócimy na szczyt. Za chwilę czeka Nas kolejna przebudowa bo Lewy, Gundo i reszta powoli emerytura i znowu trzeba szukać wzmocnień.
1
@Chaoss Mnie również boli. I powiem więcej gdyby nie to DNa i szukanie fachowców na ławkę trenerska to byśmy z Messim wygrali więcej. Po erze Pepa aż się prosiło o zmianę stylu.No ale Dna najważniejsze.
11
Nic nie graja i wygrywaja jebane mendy. I kolejny sezon się ślizgaja.
1
@takisobiektos psycha siadła kompletnie.
1
co ten z Dortmundu teraz odstawił.... ale pastuch ręce opadaja.
20
Na Etihad Rudy miał piłke meczowa na nodze.... eh
1
Żodyn nie przypuszczał Żodyn, że strzela mendy jedne.
3
Po zwycięstwo BVB!!!
Po zwycięstwo. Jazda z wrzutkami hej Dortmund jazda z wrzutkami.
0
@Gibbon_FCB Czyli kto miał farta BVB czy wrzutki?
dobra już wiem kto ;)
0
Panowie jak BVB bo z pieskiem moim ukochanym byłem na spaczerze i nie mogłem obejrzeć. Jest szansa na to że wrzutki przegraja?
1
@HighestInTheRoom Kurcze ale tylko ten jeden raz niech upadną.
5
ale byłoby pięknie gdyby choć raz w wielkim finale ligi miszczuf te wrzutki upadły i sobie te głupie ryje rozwaliły.
0
@Kengo Dzięki. ;)