0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bartas7VeB To była Barcelona w najlepszym wydaniu ależ piłeczka pięknie chodziła.... Szachtarowi xD

1

@PatrychoO Słuchaj daj namiar na ten lumpeks ;D

5

@zadafcb Kurcze mega zazdroszczę ;D
No to teraz tylko życzyć aby to było wielkie meczycho ;)

3

Jesteśmy dziadami

2

@D10SLEO
Jedziemy!!! ;D

0

@sledzik Gratulacje Panowie!!!

3

Co to jest za drużyna co śledziem wali tak? xD

12

Pięknie Motor!!!!
Coś czuje, że za chwilę wjedzie na pełnej rozmowa motywacyjna kiboli z Gdyni. xD
Co to jest za drużyna co śledziem jeb... tak?


1

@Isso89 Gratulacje!! oby trafiło się wielkie meczycho ;)

0

@Gibbon_FCB Wiesz może Najman ma inne podejście. Zarobił mnóstwo pieniędzy a przy okazji troche pograł w gałe z najlepszymi. Do tego fajnie się bawi poza boiskiem i to może jest dla Niego najważniejsze. Nie każdy ma ambicje być najlepszym z najlepszych.

0

@Kamiloza91 No problem w tym, że Uefa ukradła nowy pomysł na rozgrywki w formie jednej wielkiej LIgi. To miał być właśnie kluzczowy projekt Super Ligi w połaczeniu z wielkimi klubami aby pozyskać widzów. I ten właśnie format wprowadza w życię Uefa. I teraz Super Liga nie mv pomysłu na coś nowego bo co zrobia? wróca do gry w grupach? Uefa ukradła najlepsza kartę przetargowa Super Lidze.
I dlatego nic na przestrzeni 10-15 lat się nie zmieni.

0

@thorin Raczej to pierwsze ;)

1

@Kamiloza91 No ale przecież nowy format LM to będzie taka hybryda Super Ligi więc nic innego nie powstanie. Złodziejska UEFa przestraszyła się konkurencji i ukradła plan SL tworzac coś własnego. Przez kolejne 10-15 lat nic się nie zmieni.

1

@Coutinho007 Boli mnie to....

1

@Coutinho007 Pięknie napisane, ale to jest święta prawda. To nieudolne rządy prezydentów zniszczyły ten klub. Teraz zbieramy emerytów za darmo, albo liczymy na jakieś wypożyczenia takich czasów doczekaliśmy.

0

@Iniesta997 Kurcze to trochę tak jakbyśmy mieli w drużynie Majkela Jordana i cieszyli się, że Nam wygrał 3 tytułu. Z takich grajków TRZEBa koniecznie wycisnać maxa bo takie talenty zdarzaja się raz na 50-60 lat. Tak jak pięknie @Chaoss napisał. Jak masz Messiego to musisz cisnać z nim maxa.

1

@Chaoss No dokładnie Okularnik zniszczył Barcelonę. Upłynie jeszcze kilka lat zanim wrócimy na szczyt. Za chwilę czeka Nas kolejna przebudowa bo Lewy, Gundo i reszta powoli emerytura i znowu trzeba szukać wzmocnień.

1

@Chaoss Mnie również boli. I powiem więcej gdyby nie to DNa i szukanie fachowców na ławkę trenerska to byśmy z Messim wygrali więcej. Po erze Pepa aż się prosiło o zmianę stylu.No ale Dna najważniejsze.

11

Nic nie graja i wygrywaja jebane mendy. I kolejny sezon się ślizgaja.

1

@takisobiektos psycha siadła kompletnie.

1

co ten z Dortmundu teraz odstawił.... ale pastuch ręce opadaja.

20

Na Etihad Rudy miał piłke meczowa na nodze.... eh

1

Żodyn nie przypuszczał Żodyn, że strzela mendy jedne.

3

Po zwycięstwo BVB!!!
Po zwycięstwo. Jazda z wrzutkami hej Dortmund jazda z wrzutkami.

0

@Gibbon_FCB Czyli kto miał farta BVB czy wrzutki?
dobra już wiem kto ;)

0

Panowie jak BVB bo z pieskiem moim ukochanym byłem na spaczerze i nie mogłem obejrzeć. Jest szansa na to że wrzutki przegraja?

1

@HighestInTheRoom Kurcze ale tylko ten jeden raz niech upadną.

5

ale byłoby pięknie gdyby choć raz w wielkim finale ligi miszczuf te wrzutki upadły i sobie te głupie ryje rozwaliły.

0

@Kengo Dzięki. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?