2

@Encore Myslę, że w II połowie już będziemy grać lepiej, ale nie rzucić 40 pkt w I połowie to spory wyczyn. ;)

1

ale gramy srake masa błędów wywala poza skalę.

2

Niech Stevens w lato Nam środkowego szuka. Bo to co gramy w pomalowanym to jedno wielkie XD
Mamy dwóch środkowych na ławce i żaden nie gra. ;)

2

Pełna koncentracja... i jedziemy z tematem
#BleedGreen


0

@Hosh Polska: Potrzymaj mi pifko...

5

@Popitek12 Kiedy pasażer co chwilę poucza kierowcę jak ma prowadzić samochód.

0

@Mixtape Gdyby Rudy przyjął ofertę arabów to mam nadzieję, że Pepciu po NIego ruszy. Pięknie by wypełnił lukę po Kevinie.

1

@mekston Może nie wygrali, ale nie widzę opcji aby ktoś im zagroził w tej grupie.

5

No dobra czyli Niemcy jako pierwsi awansowali dalej po zaledwie 45 minutach turnieju.

7

Euro się tak no dobre nie rozpoczęło a już znamy zwycięzcę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Oby Zalewski na boisku pokazał co potrafi bo to, że lubi wycieczki górskie to już wszyscy wiemy.

0

@Chaoss To raczej płaskoziemcy wyskoczyli z norek i atakuja sociale.

2

@John_Doe Jestem w tej właśnie grupie. Czyli mam wywalone na to. Nie ma tej ekscytacji co jeszcze kilka lat temu. Człowiek przebierał się w koszulki... dzisiaj nie czuje magii tego turnieju i gdyby nie to, że co 2 komentarz jest o tym Euro to pewnie nawet bym nie obejrzał meczu otwarcia. ;)
Zero emocji jest Euro to jest jak nie ma to nie ma.

0

@mariosss20 a ja uważam, że Włosi moga być czarnym koniem turnieju i kosztem Chorwatów awansuja z 2 miejsca. ;)

0

@D10SLEO Najlepsza ;D

0

@Joe_Barbaro To ja pojadę klasykiem:
0-1
0-1
0-2

2

@zadafcb ja byłem mega zdziwiony, że pasiaki tak cierpliwie znosiły te wszystkie krzyki czy machanie łapami Grubego w ich stronę. Bo to normalnie powinny być co najmniej 2 techniki za takie cyrki. ;D

6

@Encore Uważam Grubego za najlepszego ofensywnego gracza ligi. Tu chyba nie ma specjalnie nad czym dyskutować. No chłop jest po prostu genialny. Natomiast....
W obronie to taki Broda w prime czyli zwykły placek. Nie bez powodu Boston wszystko pcha na Luke bo jest najsłabszym ogniwem w obronie.

2

@Antimadridista_WR Może lepsza ekipa zaproponowała mu kontrakt.

2

@Comentateiro Długo czekaliśmy na taka maszynę, która bez kalkulacji wychodzi w wielkim finale i robi to do czego została zbudowana. Mega radość. Natomiast seria jeszcze się nie skończyła. To tylko sport. W tej drużynie potencjał jest ogromny. Jeszcze tylko jedno zwycięstwo. ;)

1

@Lidwinho Jeszcze nie ale sa bardzo blisko ;)

0

@BartqRKO Wypluń te słowa ;D

9

ależ jest pięknie, ależ jest pięknie ;D
Yupi!!!!! Yupi!!!
Nikt w historii NBa nie odwrócił serii przegrywajac 0-3. NIKT.
Boston jest 43-1 w całej historii PO prowadzac po 2 meczach 2-0.
Szaman przegrał 13 spotkanie z rzędu z Celtics
Celtics nie przegrali jeszcze meczu na wyjeżdzie w tych PO sa obecnie 7-0
Boston jest 10-0 w ostatnich 10 spotkaniach


3

@Encore No nie na 100% faul bo Gruby nie był ustawiony i te stopy ida za Brownem. Faul w ataku jest wtedy gdy obrońca mocno stoi stopami na parkiecie a tu ewidentnie Gruby idzie w stronę Browna. ;)

5

@Encore ale jaka decyzja? przecież tu jest oczywisty faul Grubego. Zobacz, że Gruby się przesuwa a stopy nie sa na parkiecie. Oczywisty faul z reszta komentatorzy również mówili, że bardzo dobra decyzja sędziów.

1

@BartqRKO Ja pikole no kilka kur... poleciało ;D

6

Takkkkkk!!!!! TaaaaKKKKK!!!!TaaaaKKKK!!!!
Boston Celtics Za mocni, Za mocni.... ;D
ależ wygralismy ważny mecz
Jeszcze tylko 1 zwycięstwo. Kochany Bostonie jeszcze tylko raz.
@zadafcb Jesteśmy tak blisko i to bez Krzyśka. ;D
Let's go Celtics!!!
❤❤❤

1

Jak Horford zgubił piłkę myślałem, że zejde na zawał ;D

0

No i zrobił się mecz

0

Bang!! Bang!! Bang!!
Let's go Celtics!!!!

0

Let's go Celtics!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?