fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeKenI Generalnie to uwielbiam jedno i drugie czyli Winogrono i rodzynki. I nie przełykam szybko tylko smakuje ;)
3
@NeKenI Zdecydowanie serniczek. Nie lubie karpatki mdli mnie po takich ciastach z kremem.
17
Pewnego dnia Einstein uczył klasę i napisał na tablicy:
9x1=9, 9x2=18 i kontynuował aż napisał na tablicy 9x10=91
Klasa wybuchła śmiechem i wyśmiała go za to że pomylił się w tak prostym działaniu.
Einstein poczekał aż wszyscy zamiklna i odpowiedział:
Jeśli poprawnie przeanalizowałem 9 zadań nikt mi nie pogratulował, ale kiedy popełniłem jeden bład wszyscy zaczeli się śmiać. Oznacza to, że jeśli ktoś odniesie sukces społeczeństwo zauważy najmniejszy jego bład.
Konkluzja jest taka, że popełniane błędy sa częścia procesu. Jedyna osoba, która nie popełnia błędu jest ktoś kto nic nie robi.
7
@Kapitan hawk ależ to był turniej, ależ to była impreza potężnego Mentala Kriszcziana 3 mecze i do domu. xD
2
@fcbarcafan19 Strasznie mi przykro stary. Była ogromna szansa wygrac tytuł.
1
@Culer9002 No zapowiada sie ciekawa końcóweczka ;)
1
No i chyba będziemy mieli pierwszy remis w tym turnieju.
ależ teraz Słoweńcy mocno cisna.
0
@Kengo ale to również działa w druga stronę bo Mavs moga nie zagrać tak dobrze w Bostonie jak w Dallas. Wszystko im wchodziło. W meczu nr 2 Celtics zagrali na słabej skuteczności a i tak wygrali. Mavs maja za mało ognia z przodu aby myśleć o czymkolwiek.
Na 4 ostatnie mecze 3 poniżej 100 pkt to już wiele mówi o potencjale Mavs.
1
@FabianekMrozek No dobrze punkty punktami, ale ja pamietam, że co turniej to My kopaliśmy się po jajach. Były takie mecz, że zęby bolały od tej kopaniny. Na tak poważnych turniejach jednak trzeba coś pokazać. To żaden wstyd przegrać po walce i niezłej grze wszystkie mecze. My jesteśmy w przebudowie, większość nigdy nie byłv na tak poważnym turnieju. Poza tym My nie jesteśmy faworytami turnieju.
4
Jest duża szansa, że wreszcie nie będziemy w czołówce najgorzej grajacych ekip turnieju.
2
I jeszcze jedna rzecz, która co turniej co mecz Polaków bije po oczach to pierwsze 10-20 minut gdzie jesteśmy tak zesrani, że problemem jest zrobić 2-3 podania do boku i do tyłu. Tu koniecznie Głardiola MUSI zmienić. Koniecznie.
5
Dzisiaj Głardiola pokazał, że Kadra może grać dobrze bez Lewandinho. Do przodu, bez strachu przed rywalem. Dzisiaj długimi fragmentami wyglądaliśmy jak zespół. Wiadomo pewne niedociągnięcia som, ale widać, że jest pomysł.
4
Kuman po meczu kadry:
Gdyby tylko Gruby Laporta dał mi szansę to dzisiaj bylibyśmy misczami miszcóf.
1
@Comentateiro Taka tradycja
0
Holendrzy wchodza jak w masełko.
1
Salomon troszkę mocniej i by wpadło xD
0
@FabianekMrozek Czyli Nasza Polska tradycja na poważnych turniejach. Człowiek już się przyzwyczaił.
0
@Gosciuu Pozdrawiam ;)
0
@Kgorecki2500 Nie nie Holendrzy 2-0 i to łatwiutko ;)
0
Holandia łatwo. 2-0
1
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.
Co Wy robicie, Wy cała Polskę hańbicie
Holandio co Ty robisz?
3
Kibice Albanii? dla mnie TOP
Świetna atmosfera na trybunach.
0
ale co DiMarco pograł.... xD
0
Fratelli d'Italia,
l'Italia s'è desta,
dell'elmo di Scipio
s'è cinta la testa
Forza Italia!!! Forza
2
@takisobiektos Tu przydałoby się wprowadzić coś na wzór "zatrzymanie zegara". Czy coś takiego na ostatnie 10-15 minut. Czyli leżęnie na murawie i cyk zegar zatrzymany. Każda symulka i cyk zegar zatrzymany. i skończyłoby się udawanie.
1
ależ obrona Częstochowy w wykonaniu Szwajcarów. xD
0
@TaleOfUs No mam taka nadzieję ;)
Jeśli chodzi o transmisje w Polsce chyba nadal C+. Natomiast w Stanach ESPN i w dużej mierze lokalne stacje jak NBC Sports.
Mało tego stacja TNT nabyła 10 letnia umowę do pokazywania Rolanda Garrosa w Usa także już widać, że próbują załatać dziure po NBa tenisem. Także wydaje się, że to wszystko prawda.
0
@TaleOfUs No szkoda strasznie bo dostaliśmy potężne lanie. mam tylko nadzieję, że to wypadek przy pracy i w nocy z Niedzieli na Poniedziałek zakończymy serię. ;)
4
Stacja TNT prawdopodobnie nie będzie więcej pokazywać transmisji z meczów NBa.
To ogromny cios dla wszystkich fanów sympatycznej czwórki: Szak. Kenny, Ernie (prowadzacy) i Barkley i całego programu Inside the NBa.
Mało tego po meczu nr 4 finałów Nba Charles Barkley oświadczył na antenie, że po 24 latach pracy w mediach sezon 24/25 bedzie jego ostatnim sezonem. Sir Barkley przechodzi na zasłużona Emeryturkę. Szkoda....
4
Szkoda oczu na to kalectwo Celtów. Do następnego Panowie.