0

Lewy to powinien być rozgrywajacym. Ma ogromny potencjał widać gołym okiem, że męczy się na 9.

1

ale My gramy Joge Bonito. Puchar jest Nasz. Nawet mi nie żal tych wszystkich drużyn które jada na Euro.

2

@Encore JB MVP finałów jesli Boston wygra. Mega ogromny postęp jeśli chodzi o gre tego gościa.
Nie gubi piłek, nie robi głupich strat, Świetny w półdystansie, znakomicie pcha się pod kosz. Niezła 3 i bardzo dobra gra w obronie. Zawodnik kompletny.

0

@FcPortoFan1999 Dobra już widzę, że Exposito nie zagra w żadnym Polskim klubie. Odrzucił wszystkie oferty czołówki z Polski i zagra w klubie z Zachodu. Czyli wybrał większe $.

0

@FcPortoFan1999 a gdzie pójdzie? Legia , Leszek czy Raków? jest może jakieś info?

1

@Isso89 Pięknie ;) oby to był wielki mecz. ;)

1

@Xaviball No dokładnie i to się jeszcze długo nie zmieni ;)

1

@Xaviball a czego się spodziewałeś? że ludzie nagle pokochaja Konfederację Brauna i jego odpały czy może miłośc przeleja na odklejona Lewicę, która kocha wszystko i wszystkich. Jesteśmy w takim punkcie historii, że nie ma partii, która mogłaby powiedzieć obywatelom: słuchajcie mamy konkretny plan działania gdzie najważniejszym elementem naszego programu jest pomoc Polakom.

1

@Comentateiro Dokładnie Krzysiek robi ogromna róznicę i już widać, że to bedzie wielki problem dla Mavs. Uważam, że mecz nr 2 to będzie zupełnie inna historia zupełnie inny mecz. ;)

0

@tristan87 Piękny obrazek ;)

8

Obrona Celtics absolutny TOP - Topów
Brawo Panowie!!!

2

JB teraz w obronie Bestia

1

@10LionelMessi10 Bez dwóch zdań jest genialnym zawodnikiem.

1

@czółkovsky Raczej nie ;)

1

@Encore Mavs teraz znakomicie obronie.

0

ale stanęliśmy tragedia. Końcówka zapowiada się nerwowo.

0

3

Ostatnie 10 spotkań Szamana przeciwko Bostonowi i bilans 0-10
;D
Dzisiaj może być już 0-11

2

Mavs mocno zesrane

2

Krzysiu zabawa ;D

0

Boston grilluje ;D
+17

0

Krzysiek grilluje!!!
Pieknie Boston

1

ale widać, że Krzysiek zardzewiały te ruchy takie spowolnione ;D
Dobrze gramy na spokojnie. Oby tak dalej.

1

Let's go Celtics!!!!
❤❤❤

0

@sokot Ja nie zapomniałem, ale poczekajmy z tymi ocenami do końca kadencji w tedy zobaczymy co osiagneli.

1

@Kinginiesta No niby tak, ale Walia dzisiaj 0-0 z Giblartarem ta sama Walia której przez 90 minut nie potrafiliśmy oddać celnego strzału z Walia. To nie napawa optymizmem. Poza tym patrzac na to jak Nasi prezentuja się w poważnych turniejach słowa @Comentateiro wydaja się być mocno na miejscu.

0

@regatta52 No właśnie chyba w dniu rozpoczęcia wychodzi ;)

1

@Zoker a jeśli o to chodzi to zgadzam się z Toba w 100%

0

@Barcasub Tak bo z tego co czytałem to Majk miał dośc poważna kontuzję i nie grał. Teraz podobno Jacuś bada sytuację czy Celtic będzie chciał go Nam wypożyczyć na ten sezon.

1

@Zoker Wygrał wszystko i teraz czas odłożyć coś na emeryturkę. Nie widzę w tym nic złego. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?